Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi Proste, ale nie zmienia faktu że memik trafiony ^^ (ukradłem go żeby nie było)
0
@Gall No właśnie, myślę że zarząd ma już dość ryzykowania transferów za grube miliony po tym jak ostatnie nie do końca wypaliły, może pokuszą się jeszcze o tego Martineza, ale niech ludzie nie liczą na to że będziemy co okienko wydawać 300 milionów na 2 graczy..
9
Messi: W tym roku puchar Ligi Mistrzów trafi do nas!!
https://imgur.com/a/F0wFNbA
1
@FcBforever221 Dlatego warto poczekać z osądem ^^
0
@Gall Nie, a to tymbardziej przekreśla szanse na powodzenie takiego ruchu
1
@FcBforever221 Albo tacy eksperci jak Ty się ośmieszą bo się mylili, ciekawe czy będą mieli jaja żeby napisać że zarząd jednak trafił ^^
1
@Triv44 Amman, Bulau i Ploc
0
@Swistus172 Załóżmy że sprzedamy Coutinho i dwóch wiadomo jakich pomocników to będziemy mieć akurat na Lautaro i trochę grosza zostanie, wciąż będziemy potrzebować conajmniej 150 dodatkowych melonów na Neymara, a biorąc pod uwagę fakt że teraz wydamy ponad 50 melonów to musielibyśmy sprzedać jeszcze Dembele żeby to wypaliło, albo wziąć mega wielka pożyczkę w co wątpię.. Niezbyt realny scenariusz jak dla mnie
0
@fcbheroes To prawda, kupiliśmy go bardziej ze względu na "promocyjną" cenę niż potrzebę
1
@sendesara No dobra ale do takich napastników wszechczasów jak Ronaldo, Messi, di Stefano, Henry czy nawet Lewy to jednak mu daleko :) Może chciał być trochę oryginalny :)
0
@socha Placek z austriackiej ligi też mógłby u nas nie odpalić
3
@NeroTFP Nigdy nie wiadomo, w życiu są pewne tylko 3 rzeczy: Śmierć, podatki i Dembele na łożu szpitalnym
1
@Kremisco To też, ale mimo wszystko ten Drogba bardziej nie pasuje, w końcu Valdes bronił w erze Guardioli i miał moment gdzie był top 3 bramkarzy co go po części usprawiedliwia, ale Drogba wśród tylu wspaniałych napastników powinien się schować gdzieś :D
1
@FCBMati10 Myślę że to się przyda
0
@Hiacynk Dokładnie, zarząd podjął ryzyko i niestety teraz dostaje po uszach
15
@BarcaInfo Didier to chyba jego krewny, nie widzę innej opcji
2
@kkbarca Ale dzięki trzeciemu wygraliśmy z Ibizą więc zwolnij kolego..
1
@Prezes_sycylijczyk Taki dodatkowy smaczek tego tekstu jest taki że na zupe się dmucha jak jest gorąca, a te są jeszcze zimne
1
Co to za frazesy, jakieś Bruno Fernandesy..
2
@Bobo25 Facet jest młody, przed nim dopiero cała kariera, napewno chce z siebie dać jak najwięcej, ale tak jak wspomniałem, łatwiej powiedzieć niż zrobić
0
@tbas Myślisz że oni z przyjemnością idą na te konferencje i nie nudzi ich udzielanie wywiadów? I fajnie im się w kółko gada to samo mimo braku efektów? Ktoś musi się wypowiadać bo tego się wymaga w świecie sportu
2
@Bobo25 Aha czyli mają nic nie mówić dopóki ich gra się nie poprawi ciekawe.. Myślisz że ich nie męczą ciągłe konferencje i wywiady? I powtarzanie w kółko tego samego? Piłkarze i trenerzy muszą się wypowiadać bo tego się wymaga i tyle, tak działa świat sportowy..
1
@tbas Ty się lepiej za sprzątanie weź
2
@Bobo25 Nie od dziś wiadomo że łatwiej się mówi niż robi.. Przynajmniej mówi jak jest, lepsze to niż mydlenie oczu i uważanie ze gra dobrze
0
@DonAndresFCB A może to ty czytasz głupoty, a w rzeczywistości zarażonych jest znacznie więcej tylko nie chcą o tym głośno mówić :P
2
@Kapitan hawk Typowa JeZima
0
@Kimar Gorzej jak jeździ na wózku
0
@mkord Liczba miejsc na trenerów w topowych klubach jest mocno ograniczona :) Może nie ma bogatego CV, ale przy odrobinie szczęścia nie będzie gorszy niż poprzednicy.. Enrique też przychodził jako wuefista, a udało mu się trafić na magiczne trio z przodu.. Pamiętaj że wciąż mamy Messiego, który przy odpowiednich zawodnikach może nas poprowadzić jeszcze do nie jednego trofeum
0
@mkord Pozory lubią mylić, każdy trener z topki kiedyś miał ten pierwszy raz z wielkim klubem. Według mnie bardziej surowo będzie można go ocenić przynajmniej na koniec rundy jesiennej, nie odrazu Rzym zbudowano :)
0
@Trexas Z tym że nie wiemy jeszcze czy kogoś kupią czy wypożyczą, narazie musimy się wstrzymać z osądem