Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Walić te gole, ważne że Kiki Take się przyjemnie ogląda
1
@Striker Jako Iniesta
2
Fati jednak lepiej radzi sobie na lewym skrzydle według mnie,
0
Co można zaobserwować.. Napewno zdecydowanie wyższy pressing i więcej gry na jeden kontakt, z meczu na mecz napewno będzie to wyglądać coraz lepiej :)
0
@Encore yeeep
0
Hehe o 0.3 punkta :D
2
@TheBigShow No właśnie zaprzeczyłeś teraz że kiedyś było sprawiedliwiej ;)
0
@LoveValverde Innych dziwi jak można oglądać ponad 20 typa latających za jakąś piłeczką, kwestia poznania i zrozumienia fenomenu sportu, każdy sport na swój sposób jest fajny tylko nie kazdemu przypadnie do gustu ^^
0
@AmigoBlancos Może coś w tym jest, ale to głównie zależy czy aktor potrafi grać kogoś więcej niż serialowego "idiotę".. Grabowski na przykład był główna postacią w Kiepskich, a nie przeszkadza mu to grać w poważniejszych rolach..
0
Kurde co ta Valencia :O
4
@itmustbejoke Ogólnie przyjęło się że najlepszy wiek jest wtedy gdy doświadczenie równa się z predyspozycjami fizycznymi, czyli statystycznie około 27 roku życia dla takiego piłkarza
5
@Atmarh5 Polecę klasykiem.. Matchday odcinek 7
1
@MarioVeB! A już się bałem że ciężko będzie naszego zastąpić ^^
3
@MarioVeB! @arasz1819 Błędne decyzje sędziów od zawsze są wliczone w cenę, my też nieraz na tym korzystamy. Gdyby Sevilla była lepsza to nie trzeba by było się doszukiwać pomyłek sędziowskich
18
@MarioVeB! Ludzie zawsze będą szukać wymówek.. Real wygrał bo był skuteczniejszy, cała filozofia
2
@LoveValverde Musisz się przyzwyczaić że po kryzysie każda szansa na lepsze jutro będzie przyjmowana z niezwykłym optymizmem, tak samo było z Lucho. To chyba dobrze że ludzie się jarają zamiast nonstop hejtować ;)
6
@PieN Mało tego mają duże szanse na tryplecik
2
@LoveValverde Może się wydawać trochę drewniany, ale weź pod uwagę wzrost koszykarza, no i facet jest bardziej lisem pola karnego niż dryblerem
0
@LuisSalvano Czyżby? Widziałem kilka postów w których się chwalili Realem na kuponie. A nawet jeśli nikogo nie obchodzą to po co się czepiasz zamiast zignorować ;)
0
@LuisSalvano Ej Luis Luis pomyśl ty czasem trochę nieszablonowo ;) Miałem ich na kuponie i tyle jak wielu ludzi tutaj, dzięki Realowi się obłowiłem o pare stówek, nie będę specjalnie się logował na stronę białych żeby się pochwalić ;)
0
@LuisSalvano Nie sądze :P
0
@Rewolucja123 Niestety dzisiaj za Realem :P
0
Co włączam mecz to drużyna którą mam na kuponie robi remontadę, brawo City xD
0
@Encore To prawda :)
0
Pięknie Casemirooooo!!!
1
@Avada Kedavra W lidze Mistrzów ma 8 bramek i asystę, a w grupie Liverpool i Napoli ;) Nie umniejszajmy chłopakowi, choć oczywiście czas go zweryfikuje
0
No ten Hohland to zrobi karierę
0
@Volk Też dałem takiego pewniaczka szkoda odpuścić :P
1
@Wilczeq Radzę się już ustawić w kolejce :P
0
@Kapitan hawk trza dychę puścić na orzełków, nigdy nie wiadomo kto wygra Euro :P