3

Walić te gole, ważne że Kiki Take się przyjemnie ogląda

1

@Striker Jako Iniesta

2

Fati jednak lepiej radzi sobie na lewym skrzydle według mnie,

0

Co można zaobserwować.. Napewno zdecydowanie wyższy pressing i więcej gry na jeden kontakt, z meczu na mecz napewno będzie to wyglądać coraz lepiej :)

0

@Encore yeeep

0

Hehe o 0.3 punkta :D

2

@TheBigShow No właśnie zaprzeczyłeś teraz że kiedyś było sprawiedliwiej ;)

0

@LoveValverde Innych dziwi jak można oglądać ponad 20 typa latających za jakąś piłeczką, kwestia poznania i zrozumienia fenomenu sportu, każdy sport na swój sposób jest fajny tylko nie kazdemu przypadnie do gustu ^^

0

@AmigoBlancos Może coś w tym jest, ale to głównie zależy czy aktor potrafi grać kogoś więcej niż serialowego "idiotę".. Grabowski na przykład był główna postacią w Kiepskich, a nie przeszkadza mu to grać w poważniejszych rolach..

0

Kurde co ta Valencia :O

4

@itmustbejoke Ogólnie przyjęło się że najlepszy wiek jest wtedy gdy doświadczenie równa się z predyspozycjami fizycznymi, czyli statystycznie około 27 roku życia dla takiego piłkarza

5

@Atmarh5 Polecę klasykiem.. Matchday odcinek 7

1

@MarioVeB! A już się bałem że ciężko będzie naszego zastąpić ^^

3

@MarioVeB! @arasz1819 Błędne decyzje sędziów od zawsze są wliczone w cenę, my też nieraz na tym korzystamy. Gdyby Sevilla była lepsza to nie trzeba by było się doszukiwać pomyłek sędziowskich

18

@MarioVeB! Ludzie zawsze będą szukać wymówek.. Real wygrał bo był skuteczniejszy, cała filozofia

2

@LoveValverde Musisz się przyzwyczaić że po kryzysie każda szansa na lepsze jutro będzie przyjmowana z niezwykłym optymizmem, tak samo było z Lucho. To chyba dobrze że ludzie się jarają zamiast nonstop hejtować ;)

6

@PieN Mało tego mają duże szanse na tryplecik

2

@LoveValverde Może się wydawać trochę drewniany, ale weź pod uwagę wzrost koszykarza, no i facet jest bardziej lisem pola karnego niż dryblerem

0

@LuisSalvano Czyżby? Widziałem kilka postów w których się chwalili Realem na kuponie. A nawet jeśli nikogo nie obchodzą to po co się czepiasz zamiast zignorować ;)

0

@LuisSalvano Ej Luis Luis pomyśl ty czasem trochę nieszablonowo ;) Miałem ich na kuponie i tyle jak wielu ludzi tutaj, dzięki Realowi się obłowiłem o pare stówek, nie będę specjalnie się logował na stronę białych żeby się pochwalić ;)

0

@LuisSalvano Nie sądze :P

0

@Rewolucja123 Niestety dzisiaj za Realem :P

0

Co włączam mecz to drużyna którą mam na kuponie robi remontadę, brawo City xD

0

@Encore To prawda :)

0

Pięknie Casemirooooo!!!

1

@Avada Kedavra W lidze Mistrzów ma 8 bramek i asystę, a w grupie Liverpool i Napoli ;) Nie umniejszajmy chłopakowi, choć oczywiście czas go zweryfikuje

0

No ten Hohland to zrobi karierę

0

@Volk Też dałem takiego pewniaczka szkoda odpuścić :P

1

@Wilczeq Radzę się już ustawić w kolejce :P

0

@Kapitan hawk trza dychę puścić na orzełków, nigdy nie wiadomo kto wygra Euro :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?