Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Dembele o ile będzie zdrowy
0
@Damian11 Nam nie trzeba kolejnego zawodnika który będzie sam ciągnął wóz tylko drużyny która będzie w całości grać tak jak się od niej wymaga, taki Liverpool nie potrzebuje Neymara żeby coś osiągnąć, ich zespół to solidnie działający kolektyw. Wstrzymałbym się narazie z surowymi ocenami i pozwolił obecnemu trenerowi pracować ;)
0
@Damian11 Życie to nie FIFA młody padawanie
0
@chrisek79 Teraz owszem :)
0
@DonAndresFCB Żeby nauczyć ich sklepywać akcje :)
1
@SinMistico Właśnie najgorsze jest to że tych okazji prawie w ogóle nie było, tylko w koncowce spotkania jak Valencia była podmęczona
4
Kurde muszę konto premium odnowić bo brakuje mi zakładki "anty-szambo" w La Rambli
4
No cóż.. Nie będę się pastwić nad naszą drużyną, ponieważ poprawa gry wymaga czasu, tymczasem brawa dla Valencii
0
@Mesi12 Jak na SOFAscore to pewnie za siedzenie
0
@Veb1233 Zaczyna się xD
0
@msmsms I po staremu i po nowemu
3
Jeśli oczekiwaliscie że nasza gra z dnia na dzień będzie wyglądać jak za dawnych czasów, to niestety muszę wam zdjąć te różowe okulary i uświadomić że potrzeba conajmniej miesięcy żeby nowe schematy funkcjonowały tak jak należy. Od przyjścia Quique można zauważyć zmianę stylu, ale co z tego jeśli piłkarze nie potrafią tym stylem grać ^^
1
@Hrzan W skali Messiego to Messi dzisiaj słabo
0
@Maximus2 Zdrajco lol
1
@Marcel99 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@chrisek79 Narazie nikt nie gra skuteczniej jest 0 0 ;)
3
Stegen ty prze chuju
1
@Artsss Rockets League, wkręcisz się :P
0
@mcsarna Odważnie do najbliższego rywala
3
Opłacało się kuponik na Kubackiego stawiać, kurs na jego zwycięstwo 3.0 ^^
1
@AmigoBlancos Tyskie ponad wszystkie ^^
2
@AmigoBlancos Łap uratowałem twój honor, stawiasz bronka
1
@Encore Noo dobra okazja przy 1.7
3
@Chwytliwy #FortunaTeam
5
Gratki Federer, wytrzymać taką presję trzeba umieć
18
If jur gołiiin... tu Saan Franciskoo
5
@Suzu Dwumecz tylko w półfinale
3
@DanielOOL Bo jeden uj? ^^
10
@amanter Teraz już tak
12
@A4ron Jeszcze piłka nie nauczyła że nie ma nic pewnego? ;)