0

@takisobiektos Ale po co podkreśliłeś że dla Ciebie to zwykły człowiek to nie rozumiem

1

@Hiacynk Jeśli nie wygra to tylko dzięki mnie bo mam ich na kuponie :D

31

Nie wierzę, ludzie mają problem że ktos wyraża współczucie mimo że nie była to dla niego bliska czy ważna osoba..

1

@Odesseiron Ludzie z natury są empatyczni i jeśli zginie ktoś kto dla wielu ludzi był idolem, to jest nam najzwyczajniej w świecie przykro i chcemy się połączyć w smutku z tymi osobami.. Czy jest to szukanie aplauzu? Nawet jeśli w jakimś stopniu tak to jakie to ma znaczenie.. W wyrażaniu współczucia nie ma chyba nic złego..

0

@bartoszekkk Prawda ale oba transfery na ten moment są wykluczone według mnie

0

@patrykzmc2000 Oficjalnie, dużo poważnych źródeł to potwierdziło

3

@LoveValverde Statystyk nie oszukasz, dużo łatwiej o katastrofę na ziemi

2

Czyli jednak nie fejk, ja pier***

0

@bartoszekkk Ale Wernera Lipsk sprzeda nie? Ty hipokryto :P

2

@bartoszekkk Werner? Serio ? :D Prędzej latem jak już, teraz nie ma szans, a jeśli jednak to stawiam browara

0

@bixmix Oby oby :)

0

@bixmix Ja puściłem te same mecze tyle że w jednym kuponie same zwycięstwa faworytów, a w drugim zmieniłem zwycięstwo Juve na BTTS, dzisiaj trochę ryzykownie ^^

3

Ale ten Kubacki zarabia mi ostatnio ^^

0

@Mario96w @4drian0 @Zip @D10SLEO @foczkyyyhg @contowsky @kulek22 Jak dla mnie też okazja, no to lecimy coś dorzucę jeszcze :D

2

Juventus kurs 2.2 jak myślicie?

12

Messi na zdjęciu: "Słuchaj Ousmane, jeszcze raz się połamiesz to ja Cię połamię, zrozumiane?"

0

@kamilo0066 A ja uważam wręcz odwrotnie, czasem przyjemniej się ogląda taką remontadę pod presją ^^

0

@szela1899 Wiem, sam się wczoraj na niego wkurzalem, ale musimy zaufać jemu geniuszowi, niestety z roku na rok tych udanych dryblingów będzie coraz mniej :/

0

@szela1899 Właśnie zbyt często w ostatnich sezonach rozgrywał, podawał do kolegów, zabierając te rolę pomocnikom, jak na moje dobrze że czasem jest samolubny, raz mu wyjdzie a raz nie, wczoraj rzeczywiście irytowały jego straty, ale takie podjął ryzyko a nie inne. Były niedawno jeszcze mecze gdzie co drugi drybling mu wchodził i widać było że się stęsknił za tym, tylko co z tego jeśli minie dwóch rywali i nie ma komu zagrać prostopadlej piłki, może właśnie pora nauczyć pomocników takich piłek, a Messiego trzymać bliżej skrzydła niż środka

0

@student97r Który jest Jordan tak z ciekawości

0

@Maker0 Skrót nie odda obrazu całego meczu, a uwierz mi że w pierwszej połowie mogliśmy już przegrywać kilkoma bramkami, drugą zagraliśmy znacznie lepiej ale Valencia wykazała się skutecznością, rywale zagrali dzisiaj lepiej i każdy kto oglądał mecz to przyzna :/

0

@FeloRPS Nie kompromituj się już xD

2

@FeloRPS Ale czym on prowokuje :D Napisał że lubi patrzeć jak ludzie się grzeją, nie dziwię mu się skoro cały czas ktoś się do niego przypieprza, a chłop chce tylko wymienić się poglądami :D Spójrz na to z tej drugiej strony, @KamQiX potrafił mu normalnie odpisać i zacząć z nim jakąś sensowną dyskusję, mam wrażenie że na siłę niektórzy chcą @Janiama 'e upokorzyć

3

@FeloRPS A Ty dalej się do niego przypier**lasz? Facet napisał co myśli o tym ustawieniu i liczy na dyskusję w temacie, nie interesuje Cię to, więc ignoruj..

1

@VamosRakieta Ja też, ale z doświadczenia wiem ze uja to da oprócz kilku zielonych, ludzie dalej będą pochopni, dalej będą zwalniać trenera po jednym meczu, najlepiej to w okresie po meczowym nie wchodzić na Ramble ^^

0

@Janiama Trzeba też brać pod uwagę obecną formę piłkarzy, Arthur dopiero wrócił po kontuzji, a Frenkie.. Frenkie jakby stracił pewność siebie, to nie ten sam de Jong z początku sezonu, już nie wspominając o Ajaxie

0

@NaFazieHitman Chyba jesteś na fazie jakiejś ^^

1

@Hushovt Gladiatus i Ogame, kuurła kiedyś się grało, pamiętam jak top 5 w rankingu byłem ^^

0

@itmustbejoke Te kompromitacje to akurat słaby argument, bo na wyjazdach w LM dajemy dupy od dawien

0

@IronSanHybrid Wow tego to nie wiedziałem nawet, odważne posunięcie Maćka ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?