Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Kobita, kumpel, mama, brat, druga kobita. No czasem jeszcze ojciec
4
@barpol11 Wychowywałem się na Grubsonie i to do niego mam największy sentyment, do grona ulubieńców należą również Kali( duży sentyment również do "Sentymentalnie"), Sokół, Słoń, Polska Wersja, Rahu i Buka. Wbrew powszechnej opini o polskim rapie jest dużo ciekawych i przyjemnych osobowości ^^
0
@Triv44 Cristiano dos Santos ma urodziny wtedy kiedy Neymar, który grał w Santosie.. I oboje są w czołówce napastników.. Podejrzane..
0
@ViscaBarca123 Nie oglądam meczów rezerw, ale na bieżąco śledzę wyniki, powiedz mi czy bez Hirokiego drużyna bardzo straci na jakości? W końcu 2 najlepszy strzelec więc zapewne tak :/
0
Jak się ma ebać, to wszystko naraz..
1
@PanZagadka I oto jest zagadka
0
@PanZagadka Sam robiłeś? Jak tak to szacun ^^
0
@bleble123 Wątpię żeby facetowi który ma wszystko chciałoby się na "starość" uczyć Francuskiego i zmieniać miejsce do którego się tak przywiązał. Myślę że nie musi już nikomu udowadniać że jest najlepszym w historii.. Pewnie nie raz miał w głowie PSG czy City, ale jak na moje zakończy karierę u nas :)
0
@marcin000019 Drużyna z koszulkami i bez koszulek, 2009 hala w gimbazie ^^
0
@fortunate_son Może nie najlepsza, ale sentyment mam do Tango 2012 :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@kingmati414 xDDDDDDDdDDDDDDDD tak.
0
Alba zazdrosny o podania dzisiaj to do bramki wszedł licząc że przyjmie w końcu piłe od Messiego xD
0
@Uukasz_93 Prawda, ciężko o takiego rozgrywającego jak Messi, facet jest mózgiem naszej machiny i bez niego nas nie ma :/
0
@ForcaMilosz Nie dziwo że nie daje nic w ofensywie jak te rolę przejmuje dziś tylko Messi, w obronie Frenkie dzisiaj bardzo ładnie @Jarema2000 Właśnie podoba mi się współpraca Messiego z Fatim, Alba w koncu może się skupić bardziej na defensywie
1
@Uukasz_93 @NeroTFP Dużo pracuje w odbiorach i często ciągnie grę do przodu, polecam bardziej się mu przyjrzeć, mi się jego gra podoba ^^
0
Na duży plus dzisiaj Messi, Fati, Frenkie, Busquets, Semedo i Pique. Jedyny piłkarz który gra dzisiaj poniżej oczekiwań to nasza nowa dziewiątka :/
2
Genialny duecik :D
0
@Janas11224 W gimbazie graliśmy tylko w gałe, a od czasu do czasu basen, w średniej już nie było tak kolorowo i musieliśmy się stosować do programu :P
3
@Artsss Śniadanko i herbatka, czasem kawka . Aha no i barabara ^^
3
@BOSSS85 Na Camp Nou nie wiemy co to presja :)
0
@OskaRM Bo im to na rękę najwyraźniej :D
0
@AmigoBlancos Raz na wozie, raz pod wozem, Ramosa mam ustawić? ^^
0
@dawo17 To samo właśnie rozkminiam ^^ Będzie ciężko bez 3 punktów w EC
6
@jedrek7000 Atletico gra? W Fife chyba
3
Morata jakiś uraz pewnie
12
Brak karnego dla Atletico to taka kradzież, że zostanie to wykorzystane w następnym sezonie "la Casa de papel" XD
1
@DonAndrzejos Powiadasz?
4
@Messibestplayerintheworld Oczywiście że tak
0
@Luki 10 Ja oglądałem całą pierwszą połowę, poszedłem zjeść obiad i przegapiłem 2 bramy :/