Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech
1
@FCMichalo Podał w brutto pensje ^^
0
@amanter Prawda :)
0
@LuisSalvano Dlatego że się z nimi kojarzysz :P
1
@Chwytliwy Barce jestem w stanie opuścić dla innego meczu tylko jeśli jest to mecz o pietruszkę bądź dużymi rezerwami, #TeamBarcaBetis
0
@MesQueUnClub96 Postanowił przenieść się do alternatywnego wymiaru w którym wygrał złotą piłkę w Cafe Bernabeu
2
@NeroTFP Obstawianie Ekstraklasy to jak gra w ruletkę, ciężko cokolwiek przewidzieć :)
0
@FATIlity31 Mnożą się jak mrówki z wiadomego powodu, ale tutaj jeszcze ich nie znalazłem :)
0
@IronSanHybrid Podrzuć na priv
1
@FATIlity31 Mało, pewnie tak mało jak Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@IronSanHybrid Aa coś jak Grzesiu i terrorysta :)
1
@Katalonbar Biedny Ćwiąki xD
0
@PopekMonster Właśnie wrócił :D
0
@kubusnitecki Być śmiesznym, pisać mądre komentarze, naśladować większość (np. ValverdeOut),założyć kółko historyczne bądź edukacyjne, kupić polecenia. Po to ostatnie możesz się zgłosić na priv
2
@LuisSalvano Właśnie o Tobie rozmawialiśmy, brakowało nam tych długich postów :)
0
@4drian0 Fakt było coś takiego :D
0
@Commando W końcu nick Socjopata zobowiązuje
1
@Skaramuczi Ja mogę zastąpić Janiamę, muszę się tylko wdać w konflikt z kilkoma użytkownikami ^^
1
@marcin000019 Polecam polać wrzątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@shinthps Prawda, coś musi się dziać
0
@Commando Czyli pakujesz się razem ze mną :P @Transu96 @HansLanda On akurat lubi pojawiać się i znikać, o niego się nie martwię ^^
4
@PopekMonster No to mówię że kanar też odszedł póki co :P
16
Prawdziwe legendy odchodzą bez słowa, taki Danny Gałczo albo Shiba. Nawet kanar i MarioVeb nas opuścili, czyżby moderacja robiła wymianę pokoleniową?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Skaramuczi Trzymaj się kowboju
2
@jedrek7000 Najlepsze z tą remontadą :D
0
@IAmBackCules No następny, kto będzie lajkował teraz moje komentarze :/ Nie wygłupiajcie się ludzie, ja rozumiem że na Rambli oprócz ciekawych wpisów znajduje się wiele marud i płaczków, a wchodzenie tutaj w okresie okołomeczowym wiąże się z podniesieniem ciśnienia, ale to nie powód żeby odcinać się na zawsze..
4
@Barwindg Nadal za Federerem jestem
0
@Kengo Aa tam dość popularne przekleństwo w hiszpanii xD
1
@qbsonFCBarca Każdy chce być mądrym ekspertem i dorzucić swoją recenzje na temat tego co się dzieje, mnie też to męczy, ale nie produkuj się, głos rozsądku tego nie zmieni, z doświadczenia wiem ;)