2

@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech

1

@FCMichalo Podał w brutto pensje ^^

0

@amanter Prawda :)

0

@LuisSalvano Dlatego że się z nimi kojarzysz :P

1

@Chwytliwy Barce jestem w stanie opuścić dla innego meczu tylko jeśli jest to mecz o pietruszkę bądź dużymi rezerwami, #TeamBarcaBetis

0

@MesQueUnClub96 Postanowił przenieść się do alternatywnego wymiaru w którym wygrał złotą piłkę w Cafe Bernabeu

2

@NeroTFP Obstawianie Ekstraklasy to jak gra w ruletkę, ciężko cokolwiek przewidzieć :)

0

@FATIlity31 Mnożą się jak mrówki z wiadomego powodu, ale tutaj jeszcze ich nie znalazłem :)

0

@IronSanHybrid Podrzuć na priv

1

@FATIlity31 Mało, pewnie tak mało jak Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@IronSanHybrid Aa coś jak Grzesiu i terrorysta :)

1

@Katalonbar Biedny Ćwiąki xD

0

@PopekMonster Właśnie wrócił :D

0

@kubusnitecki Być śmiesznym, pisać mądre komentarze, naśladować większość (np. ValverdeOut),założyć kółko historyczne bądź edukacyjne, kupić polecenia. Po to ostatnie możesz się zgłosić na priv

2

@LuisSalvano Właśnie o Tobie rozmawialiśmy, brakowało nam tych długich postów :)

0

@4drian0 Fakt było coś takiego :D

0

@Commando W końcu nick Socjopata zobowiązuje

1

@Skaramuczi Ja mogę zastąpić Janiamę, muszę się tylko wdać w konflikt z kilkoma użytkownikami ^^

1

@marcin000019 Polecam polać wrzątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@shinthps Prawda, coś musi się dziać

0

@Commando Czyli pakujesz się razem ze mną :P @Transu96 @HansLanda On akurat lubi pojawiać się i znikać, o niego się nie martwię ^^

4

@PopekMonster No to mówię że kanar też odszedł póki co :P

16

Prawdziwe legendy odchodzą bez słowa, taki Danny Gałczo albo Shiba. Nawet kanar i MarioVeb nas opuścili, czyżby moderacja robiła wymianę pokoleniową?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Skaramuczi Trzymaj się kowboju

2

@jedrek7000 Najlepsze z tą remontadą :D

0

@IAmBackCules No następny, kto będzie lajkował teraz moje komentarze :/ Nie wygłupiajcie się ludzie, ja rozumiem że na Rambli oprócz ciekawych wpisów znajduje się wiele marud i płaczków, a wchodzenie tutaj w okresie okołomeczowym wiąże się z podniesieniem ciśnienia, ale to nie powód żeby odcinać się na zawsze..

4

@Barwindg Nadal za Federerem jestem

0

@Kengo Aa tam dość popularne przekleństwo w hiszpanii xD

1

@qbsonFCBarca Każdy chce być mądrym ekspertem i dorzucić swoją recenzje na temat tego co się dzieje, mnie też to męczy, ale nie produkuj się, głos rozsądku tego nie zmieni, z doświadczenia wiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?