2

@Odesseiron Stop polowaniu na Kanarów!!!!

0

@marcin000019 Raczej najdalej tylko tych którzy się zgłosili na rezerwy, ale ręki nie dam uciąć

2

@Rogalson [Quique]

1

@HassanMubarak Chłód, chłód!! To Ja Karol!

3

@GeraltzKatalonii Pierwsza poważna robota to i stresik jest :D

0

@Krzywy95 Może z Ten Hagiem, podobna filozofia ^^

0

@mikael Oczywiście że tak, póki co możemy liczyć na efekt nowej miotły i większe zaangażowanie niektórych graczy.. Z pewnością też nasz środek pola już nigdy nie ujrzy trójcy Rakitić - Busquets - Vidal

1

A tuk e pil on Ibiiiza

0

@contowsky Przysiągłbym że to od przodu

24

Gramy z Ibizą, Arthur lubi to

1

@MichalZZZ Kibic futbolu, sezonowo kibicuje drużynom do których akurat złapie sympatie, mogę się założyć że mocno będzie teraz kibicował Kikiemu :)

7

@michaleu Jakby nie patrzeć to w 1 sezonie przez większość czasu mieliśmy najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek więc coś w tym haśle było ^^

6

@ToJa79 Głośniej!!!!! Bo nie słychać!!!!!

0

@wojopancer Pod wpływem wysokiej temperatury produkty tracą swoje cenne składniki odżywcze, głównie są to witaminy i minerały, jak jest z bialkiem? Nie mam pojęcia akurat, ale zainspirowałeś mnie do lektury :P tak samo jak zaparzasz herbatę czy yerbe, staraj się żeby woda miała maks 80°.

0

@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)

0

@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)

0

@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P

0

@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P

11

@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)

2

@DaPi Dodam że serial wywoła u Ciebie chyba wszystkie możliwe emocje :P Jak dla mnie arcydzieło

2

@DaPi Top 5 seriali na świecie a Ty się pytasz czy warto? :P

8

@AduŚ07 Musisz się jeszcze wiele nauczyć, młody padawanie ;)

0

@RosjaninBut Rakiticia, ale ciężko będzie wyrwać z rąk Valdka

1

@iFrontier Uważaj bo zaraz platformianie i KODowcy się zlecą, radzę uciekać :P

0

@Kidd Nie ma sprawy :)

1

@Rewolucja123 Ale on krzyknął chyba do Valverde żeby z nami został :P

0

@Kidd Nie tego Maria wezwałeś :P

0

@kamilop To by było najrozsądniejsze, ale po tym całym cyrku z mediami i ku niecierpliwości kibiców niewiadomo co się stanie

0

@Kamiloza91 Jego miejsce jest na farmie

1

@MarioVeB! dziwi Cię to jeszcze? Sam kiedyś zaczynałeś kibicowanie i zapewne również łykałeś każde info.. Jeśli po ostatniej sadze z Neymarem ludzie się nie nauczyli, to teraz zapewne też nie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?