Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Odesseiron Stop polowaniu na Kanarów!!!!
0
@marcin000019 Raczej najdalej tylko tych którzy się zgłosili na rezerwy, ale ręki nie dam uciąć
2
@Rogalson [Quique]
1
@HassanMubarak Chłód, chłód!! To Ja Karol!
3
@GeraltzKatalonii Pierwsza poważna robota to i stresik jest :D
0
@Krzywy95 Może z Ten Hagiem, podobna filozofia ^^
0
@mikael Oczywiście że tak, póki co możemy liczyć na efekt nowej miotły i większe zaangażowanie niektórych graczy.. Z pewnością też nasz środek pola już nigdy nie ujrzy trójcy Rakitić - Busquets - Vidal
1
A tuk e pil on Ibiiiza
0
@contowsky Przysiągłbym że to od przodu
24
Gramy z Ibizą, Arthur lubi to
1
@MichalZZZ Kibic futbolu, sezonowo kibicuje drużynom do których akurat złapie sympatie, mogę się założyć że mocno będzie teraz kibicował Kikiemu :)
7
@michaleu Jakby nie patrzeć to w 1 sezonie przez większość czasu mieliśmy najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek więc coś w tym haśle było ^^
6
@ToJa79 Głośniej!!!!! Bo nie słychać!!!!!
0
@wojopancer Pod wpływem wysokiej temperatury produkty tracą swoje cenne składniki odżywcze, głównie są to witaminy i minerały, jak jest z bialkiem? Nie mam pojęcia akurat, ale zainspirowałeś mnie do lektury :P tak samo jak zaparzasz herbatę czy yerbe, staraj się żeby woda miała maks 80°.
0
@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)
0
@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)
0
@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P
0
@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P
11
@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)
2
@DaPi Dodam że serial wywoła u Ciebie chyba wszystkie możliwe emocje :P Jak dla mnie arcydzieło
2
@DaPi Top 5 seriali na świecie a Ty się pytasz czy warto? :P
8
@AduŚ07 Musisz się jeszcze wiele nauczyć, młody padawanie ;)
0
@RosjaninBut Rakiticia, ale ciężko będzie wyrwać z rąk Valdka
1
@iFrontier Uważaj bo zaraz platformianie i KODowcy się zlecą, radzę uciekać :P
0
@Kidd Nie ma sprawy :)
1
@Rewolucja123 Ale on krzyknął chyba do Valverde żeby z nami został :P
0
@Kidd Nie tego Maria wezwałeś :P
0
@kamilop To by było najrozsądniejsze, ale po tym całym cyrku z mediami i ku niecierpliwości kibiców niewiadomo co się stanie
0
@Kamiloza91 Jego miejsce jest na farmie
1
@MarioVeB! dziwi Cię to jeszcze? Sam kiedyś zaczynałeś kibicowanie i zapewne również łykałeś każde info.. Jeśli po ostatniej sadze z Neymarem ludzie się nie nauczyli, to teraz zapewne też nie ;)