Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Bezdyskusyjnie się zgadzam ^^ @LuisSalvano Wiesz, jest kilka kwesti które powodują u niektórych sceptycyzm, osobiście jestem za jego powrotem ale nie za wszelką cenę :)
0
@LuisSalvano Właśnie, słowo klucz "jak"
2
@LoveValverde Ich atak bardzo mi przypomina nasze byłe MSN :/
7
@Colon Wyjaśnione, można zamknąć.
2
Nie wie ktoś czy można obejrzeć w necie Ip Man 4? Wątpię że jest, tymbardziej z lektorem, ale mam taką cichą nadzieję że jednak
9
@Chwytliwy Pokora pokorą, ale trzeba przyznać że jest to dramat dla kibiców MU biorąc pod uwagę fakt że jeszcze 10 lat temu było niemalże odwrotnie
23
@Volk Jeszcze nas gdzieś tam upchnąć
2
@Messibestplayerintheworld Ciężko w obliczu zebanego kuponu :P
0
@Bykunn Oba manchestery w tym sezonie są nieobliczalne ^^
0
@Bykunn Przegrywa z Bernli
6
Bramki zdobyte po Valverdowych akcjach ^^
2
@Beliar7283 Na Innosa, co to za pytanie
0
@Lord_Vader A tuk e pil on Ibiiza
0
Komentarz usunięty
2
@mat32 Oglądaj to się dowiesz ;)
3
@BarcaInfo Quique nie lubi tego
2
@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły
2
@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)
0
@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P
0
To może w takim razie Rashford?
2
@amanter Ale lekarską czy normalną?
0
@LoveValverde Szczerze to ten Griezmann to taka zapchaj dziura póki co, ale grać musi bo status gwiazdy.. Ja to bym go w pomocy widział
0
@Chwytliwy Jak gruby to na bramę
4
@HassanMubarak Kopnąć to nie, ale lubie im się przyglądać i wyobrażać sobie że rapują, fajnie to wychodzi bo gołębie tak śmiesznie bujają głową xD
0
@mat32 No ale wraca przecież, małymi kroczkami ale wraca :P
0
@FDJ Pamiętam jak pierwszy raz grałem w FIFE Barceloną w trybie kariery, to były czasy..
0
@avallach Bardziej go zapamiętałem z dobrego pressingu i zagrań do tyłu
0
@Michal_2003 Pasywnie, ale dobrze w obronie
0
Ale tam popychają tego Rikiego, będzie musiał przymasować trochę :D
3
Mam nadzieję że Riki za rakietę wejdzie