1

@Sysia11 Bezdyskusyjnie się zgadzam ^^ @LuisSalvano Wiesz, jest kilka kwesti które powodują u niektórych sceptycyzm, osobiście jestem za jego powrotem ale nie za wszelką cenę :)

0

@LuisSalvano Właśnie, słowo klucz "jak"

2

@LoveValverde Ich atak bardzo mi przypomina nasze byłe MSN :/

7

@Colon Wyjaśnione, można zamknąć.

2

Nie wie ktoś czy można obejrzeć w necie Ip Man 4? Wątpię że jest, tymbardziej z lektorem, ale mam taką cichą nadzieję że jednak

9

@Chwytliwy Pokora pokorą, ale trzeba przyznać że jest to dramat dla kibiców MU biorąc pod uwagę fakt że jeszcze 10 lat temu było niemalże odwrotnie

23

@Volk Jeszcze nas gdzieś tam upchnąć

2

@Messibestplayerintheworld Ciężko w obliczu zebanego kuponu :P

0

@Bykunn Oba manchestery w tym sezonie są nieobliczalne ^^

0

@Bykunn Przegrywa z Bernli

6

Bramki zdobyte po Valverdowych akcjach ^^

2

@Beliar7283 Na Innosa, co to za pytanie

0

@Lord_Vader A tuk e pil on Ibiiza

0

Komentarz usunięty

2

@mat32 Oglądaj to się dowiesz ;)

3

@BarcaInfo Quique nie lubi tego

2

@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły

2

@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)

0

@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P

0

To może w takim razie Rashford?

2

@amanter Ale lekarską czy normalną?

0

@LoveValverde Szczerze to ten Griezmann to taka zapchaj dziura póki co, ale grać musi bo status gwiazdy.. Ja to bym go w pomocy widział

0

@Chwytliwy Jak gruby to na bramę

4

@HassanMubarak Kopnąć to nie, ale lubie im się przyglądać i wyobrażać sobie że rapują, fajnie to wychodzi bo gołębie tak śmiesznie bujają głową xD

0

@mat32 No ale wraca przecież, małymi kroczkami ale wraca :P

0

@FDJ Pamiętam jak pierwszy raz grałem w FIFE Barceloną w trybie kariery, to były czasy..

0

@avallach Bardziej go zapamiętałem z dobrego pressingu i zagrań do tyłu

0

@Michal_2003 Pasywnie, ale dobrze w obronie

0

Ale tam popychają tego Rikiego, będzie musiał przymasować trochę :D

3

Mam nadzieję że Riki za rakietę wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?