- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 704 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 704 Culés
0
Co sądzicie o Cyberpunk 2077 po pokazie? Przyznam szczerze, że to zupełnie nie moje klimaty, ale ja mam dużą nadzieję, że Redzi zamieszają w kotle ponownie po W3 i będzie o nich głośno pod koniec 2020 roku.
2
@Kamil92
Niestety klimat również nie mój co nie zmienia faktu że na pewno spróbuję - może się przekonam
0
@LonelyVEB nie nie, ja raczej nawet nie spróbuje, bo wiem, że mi nie podpasuje, bo to widzę :)
1
@Kamil92 Jak Redzi tyle czasu spędzili nad swoją nową perełką to grzechem będzie nie wypróbować. Myślę że znów będą mieli szansę na tytuł gry roku. Poczekam aż stanieje i pewnie kupię ^^
1
@Mario96w ja najbardziej czekam w tym roku na Ghost of Tsushima, ale to już setki razy mówiłem pewnie:D Mam nadzieje, że będzie to połączenie W3 i Assassin’s Creed jak wynika z trailerów.
Może właśnie tak jak napisałeś, poczekam aż Cyberpunk 2077 konkretnie stanieje i dam szanse ale nie na premierę, bo dla mnie to będzie duże ryzyko za 250 zł :)
1
@Kamil92 Najwięcej ile dałem za grę to parę miesięcy temu 200 złociszy za W3 w edycji gry roku czyli oprócz wszystkich rozszerzeń jakieś dodatki mieczy itd, ale to na Microsoft Store czyli mogę w każdej chwili pobrać sobie i na PC i na xBoxa :D Cybera kupię pewnie za rok na płytę, a póki co muszę nadrobić Asasyny. Ten Ghost of Tsushima nie widziałem muszę obczaić :D
1
@Mario96w obczaj koniecznie, nie byłem jakoś specjalnie zainteresowany tym tytułem, ale jak zobaczyłem na YT gameplay to po prostu muszę ten tytuł sprawdzić i się zajarałem :)
Assassin’s Creed Odyssey czeka u mnie na półce. Ogram po Horizon: Zero Dawn. Dużo do roboty :D
2
@Kamil92 No ja mam trochę tych sandboxów do nadrobienia, głównie z Ubistoftu. Zostały mi Asasyny od Unity w górę, chociaż zdecydowałem się pominąć póki co 2 części i gram w Origins teraz, no a później wszystkie Far Craje :D