La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

3

Na polsacie jakiś niby horror leci, kobieta na łóżku leży powykręcana jak po dragach by była hahaha xD co ja pacze xDD

2

@FeloRPS Czemu dałem się namówić xD

konto usunięte

4

@FeloRPS o nie film o egzorcyzmach... jedne z niewielu gatunków filmów, które obejrzę jak się nastawie bo inaczej to mam później schizy xD

5

@DaPi No ja jeszcze będę się musiał kąpać dziś, ale chyba zaczekam aż będzie jasno xD

konto usunięte

3

@DaPi Jak tego nie da się nazwać egzorcyzmami mordo. :DD

konto usunięte

2

@Mario96w Otwieraj piwko i nie gadaj :DD nie ma spania dziś :DD

2

@FeloRPS Mam tylko i aż Jacka Danielsa, zdrówko !!

konto usunięte

2

@Mario96w Zdróweczko! :DD

2

@FeloRPS też to oglądam, dramat xd

konto usunięte

1

@FeloRPS sama nazwa już mnie odrzuca i tak xD jakos rok temu w maju z dziewczyna byliśmy w kinie na „Klątwa La Llorony” i to było takie coś, ze duch, straszy, jakieś rytuały, klątwa i takie tam. Trochę straszne w niektórych momentach tym bardziej w kinie, gdzie głośniki z każdej strony robią robote, ale dałem radę jakos :D
Często w takich filmach da radę wcześniej ogarnąć, ze będzie jakiś straszniejszy moment po muzyce w tle, ale czasami zrobią tak, ze ta muzyka się nasila, robi napięcie i nagle przestaje, myślisz ze jest ok i nagle boom xD
Muzyka w tle robi duża robote

konto usunięte

2

@Mario96w zapał światło wszędzie to będzie git :D

3

@DaPi Ja lubię horrory, ale później jak człek siedzi w nocy sam to są schizy, czasem nawet światło nie pomoże bo jest obawa że nagle zgaśnie, raz mi elektrownia taki psikus odwaliła jak byłem pod prysznicem xD

konto usunięte

1

@DaPi hahaha xDD muzyka jak w filmie jest dobrana to jest kosmos :D
Ale ten z Polsatu to kiepa w ciul :DD aż się śmiałem jak to włączyłem :DD

konto usunięte

1

@Mario96w Najgorzej się ogląda horror w nawiedzonym domu i jest się nieswiadomym że się jest w takim domu, raz tak miałem i nigdy więcej. :)

1

@FeloRPS Kumpel jest takim kotem że bał się horrorów, ale żeby przełamać lęk raz postanowił oglądać na cmentarzu w nocy xD Od tamtej pory jest jakoś odporny xD

konto usunięte

2

@Mario96w Kurła ją bym nie dał rady, nawet po alko, gdzie na cmentarzu horror kurka :D bym szum liści usłyszał to bym fona wyrzucił i bym biegł przed siebie :DD

1

@FeloRPS A idź pan haha Pierdziele pozniej mieć zrytą psyche do końca życia

konto usunięte

1

@Mario96w daj spokój :D w dzień bym obejrzał horror ale nie w nocy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?