- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 988 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 988 Culés
3
Na ten moment Barcelona ma 80% posiadanie piłki i 0 celnych strzałów. Setien pewnie zadowolony. Nikt go nie przekona, że gramy źle.
0
@cat_r37 Taa z pewnością siedzi tam i się cieszy jak zajebiście gramy.
0
@Mario96w no cóż, przed starciem z Espanyolem z jego ust padły właśnie takie słowa.
0
@cat_r37 A oglądałeś mecz z Villarealem? Chyba nie dziwne że po nim tak mówił
0
@Mario96w no gratulacje, zespół Setiena zagrał jeden dobry mecz od kiedy on został trenerem. Jak dla mnie to zasłużył tym meczem na nowy kontrakt.
Widzisz, problem polega na tym, że przed spotkaniem z Villarrealem zdołaliśmy wygrać 1 z 4 spotkań. No może dla Betisu to byłby dobry wynik ale ten pseudo trener niestety pracuje w Barcelonie.
0
@cat_r37 Ale nie można mu zarzucić słów o dobrym graniu po tamtym meczu, wtedy wszyscy się spuszczali nad naszą grą, a on nie dziwoto najbardziej.
0
@Mario96w no ale to był jeden mecz, po kilku dramatycznych. I tam nie chodziło przecież o jeden mecz, on był zadowolony z całokształtu. Poza tym o czym my mówimy? On nie chce brać pełnej odpowiedzialności mimo tego, że przejął zespół na pierwszym miejscu w tabeli. Jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.
0
@cat_r37 Ciężko wpoić zawodnikom zmianę stylu w połowie sezonu i oczekiwać skuteczności, obecna Barcelona to wciąż jest spuścizna po Valverde, dlatego dałbym Setienowi większy kredyt zaufania. Jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano ;)
0
@Mario96w No problem w tym, że styl gry Setiena nie był skuteczny nawet po dwóch latach w Betisie. Więc skoro jego pomysł na grę nie przynosił efektów w Sevilli to dlaczego miałby przynieść tutaj?
0
@cat_r37 Że co? :D Gościu wyciągnął z Betisu ile się dało, wprowadził ich do ligi Europy, gdzie w poprzednim sezonie plasowali się nad strefą spadkową, później projekt się wypalił. Dać mu chociaż pełny sezon popracować. I można go ocenić