Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk Fajt!!!
0
@DaPi Cieszę się że mogłem uratować conajmniej jedno istnienie
5
Warto dodać, że o godzinie 20:00 ^^
0
Nie zapomnijcie oddychać panie i panowie
1
@barca__rządzi Mogą mogą
9
@DaPi Spokojnie Lenglet to rasowy Francuz, dlatego "podda się" leczeniu xD
8
@MichVeB Puig i de Jong w podstawie to podstawa :P Starszyzna powinna grać już jako zmiennicy
6
Opowiem dziś wam o legendzie przez białych niedocenionym,
tyłek piecze bo znowu rekord na konto Barcelony
Lelelelelelele
Dam wam zatem jedną radę, nie słuchać zazdrosnych wieszczy,
Nawet pozornie słabszy Messi i tak jest najlepszy
3
@Chwytliwy Duża w tym zasługa defensywy Realu oczywiście, ale trzeba przyznać, że bramkarzem jest conajmniej dobrym
0
@Kidd Tak chodzi o regulamin, nie zagłębiałem się dokładniej
0
@Avada Kedavra Tak to jest jak się z nielegalnego internetu korzysta
0
@Kidd Jeszcze zostały półfinał i finał, jak zauważyłeś półfinałowy przeciwnik jest już znany ^^ Są to pojedyńcze mecze
1
@chavez Zastanów się nad tym :P
1
@Zbyszard Nie wymawiaj tej nazwy tutaj, tfu na konkurencję
0
@DonMatteo901 Słabe te prezenty musiała dostać ^^
0
Dobrze że mamy tego de La Fuente
0
@FCBarcelonista Ale co mają Niemcy do moich starych. I to jeszcze z psami
1
@Piter1988 Drybling to nie tylko widowiskowe sztuczki kolego :P Messi ma najlepszy drybling jeśli chodzi o balans ciałem, Neymar zaś wygrywa pod względem dużego wachlarzu różnych zwodów
0
@Ghotti Setien ładnie musiał obgryzać paznokcie oglądając mecz białych xD
0
@msmsms Mogą nawet sobie pobić, Wiesiek i tak zawsze będzie legendarną gierą
0
@Zoker Mieszkam w górach, za daleko do morza więc nie mam wyjścia, muszę być tatroholikiem ^^
0
@Encore Wolves i Palace też można zagrać na zwycięstwo gospodarzy przy 1.52. Wilki są w dużo lepszej formie i wciąż o coś grają, po za tym kryształowy pałac ma trochę kluczowych kontuzji ^^
1
@mrboom Okej mój błąd, nie dopatrzyłem że chodziło o umorzenie, pardą
0
@Zoker 4 z 5 ostatnich które wstawiałem przy średnim kursie ok 2 weszły ^^ Jedni wolą taki kurs wyciągać jednym meczem, ja preferuję dwoma :)
0
"Pewniaczek" na dziś :)
Juventus - Lazio : Powyżej 2.5 goli - kurs 1.64
Sheffield - Everton : Poniżej 3.5 goli - kurs 1.22
Łączny kurs 2.00
0
@mrboom Nie to tak nie działa :)
0
@Adam34622 W praktyce Policja przechowuje dane w KSIP jeszcze przez 10 czy nawet 15 lat i dopiero po tym czasie Cię usuną. Było dużo sporów o to, najlepiej będzie jak sam się dowiesz bezpośrednio u władz. Aha no i duże znaczenie ma czy to było przestępstwo czy wykroczenie
0
@Mesi12 Polecam google Chrome, mimo że zżera RAM to zawsze będziesz na czasie
4
W kafejce mają jakiś problem że cieszymy się z dobrego meczu naszej drużyny i te teksty że chcemy złotą piłkę Fatiemu przyznać i wygrać z Bayernem 5 0 xD Jednak wszędzie znajdą się ameby wśród kibiców
17
Ja pier** ten Puig jest wszędzie, jaram się nim jak piętnastolatka