Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Lepiej dostawać łomot od lepszych drużyn i uczyć się gry bliżej poziomu Primera, niż wygrywać ze słabiakami i być półkę niżej. W rezerwach i tak składy szybko się zmieniają i prędzej czy później spadną do Segunda B, jeśli w następnym sezonie drużyna nie będzie grać godnie to zrobi to wcześniej i tyle.
0
@rasta212 Aaa to tyle dobrze
0
O kurde widzę że czerwona kartka dla Atalanty, no to chyba po kuponiku :(
0
@MarioVeB! Na szczęście stróże prawa czuwają i eliminują wszelkie awantury
4
@Suzu Szukać krasnali :P A oprócz tego Zoo, przejść się po rynku, Katedra Jana Chrzciciela, Panorama Racławicka, Ogród Japoński, przyjemne miasto ^^
5
@Janas11224 Jak to jest być trawą
3
@ksobi Woda z cytryną, tani, zdrowy i szybko się robi ^^ Oczywiście wyciskasz ten sok z cytryny, bo niektórzy wrzucają tylko parę plasterków cytryny marnując cały potencjał witaminowo minerałowy :D
0
@NGTRX Tylko papież wie podobno
1
@KapitanKirk Był o wcześniejszych godzinach wstawiany, dlatego wiele osób tutaj tam tak często zaglądało
0
@FearTheBeard Za 4 dyszki puściłem ^^ Ale to wszystko zależy od tego ile aktualnie mam na koncie buka, jakbym miał tysiaka to puściłbym pewnie za 100-150
0
@FearTheBeard Nie dużo, wpłaciłem 2 stówy tydzień temu, teraz już mam prawie 5, gram sobie po 50, 40 czy 30 zł w zależności od tego jaki kurs jest ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tego meczu uznałem że nie ruszam :D ale jak miałbym coś dać to chyba BTS przy 1.6
1
@okiemtypera_lucaxx95 Robię jeszcze jedną kombinację tych meczy i we włoskich daję po over 2.5 i zwycięstwo City, kurs wychodzi ok 2.5 ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 A dziękuję bardzo kolego typerze ^^
3
"Pewniaczek" na dzisiaj :)
Atalanta - Bologna : Zwycięstwo gospodarzy - kurs 1.28
Sassuolo - AC Milan : Obie drużyny strzelą - kurs 1.41
Watford - Man City : Powyżej 2.5 goli - kurs 1.51
Łączny kurs 2.73
0
@deyna2018 Codziennie podaję za dnia, jutro coś podrzucę to śledź ^^
1
O pany ale seria, 5 na 6 kuponików przy kursach ok. 2 i 3 na 3 przy kursie ok 3 grane codziennie po jednym/dwóch, ciekawe kiedy skończy się to bogactwo :P
0
@Pawlak1992 Spisek :P
3
@Pawlak1992 Następny haha
0
@Odesseiron Ja fete zazwyczaj po jedzeniu, ale jak kto woli
3
@kamilop Powiem więcej, wtedy na bank by ją zdobył
0
@Roobo Nie oszukujemy się, ale jeśli Bayern zaszedłby conajmniej do finału LM, to złota gała powędrowałaby do naszego rodaka. Polak jeszcze nigdy nie zdobył tej nagrody zatem zrozumiałe, że panuje rozpacz :)
0
@lucca87 Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję
1
Dobra przynajmniej można znowu Barcy kibicować w LM, bo nie ukrywam że wolałem by Lewy zdobył w końcu piłkę ^^
0
@FeloRPS Nikt nie mówi żeby rozpakowywać :P
0
@Transu96 Może być Ferero Rosze? Złote i okrągłe jest więc by się zgadzało
0
@Junngeas Nie wiem, ale na pewno nie można Cię nazywać Polakiem
0
@DaPi No i właśnie o to w tym chodzi :D
2
@DaPi To jest tak zwana braga, celowe nawijanie o tym jakim się jest zajebistym. Stało się to popularne dlatego bo zdecydowanie prościej napisać coś w tym stylu niż jakiś wartościowy kawałek. Należy podchodzić do tego z dystansem i skupić się na całokształcie, z dobrym bitem takich kawałków całkiem przyjemnie się słucha. Przykładowo Gang Albani czy Chillwagon dobrze buja, a wiadomo że tekst jest napisany dla beki :D
2
@Chwytliwy Wsiadając do Vana, będzie jadł banana