La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

44

Sąsiady kurła zrobiłem to, skok z 4000m za mną, Boże święty serce mi do gardla podszedł jaki strach ale z drugiej strony cudownie

konto usunięte

4

@Jaca27 fajnie prawda!:) następnym razem nie w tamdemie :)
adrenalina jak w filmie Adrenalina.

2

@Jaca27 Zazdro Ja narazie tylko na bungee skakałem, ale niedługo chyba się wybiorę na spadochron :D

konto usunięte

1

@SHIBA nie wiem czy to dla mnie, po wejściu do samolotu myślałem co ja odwaliłem, a jak otworzyli drzwi i zaczęliśmy lecieć... Brak słów :)

2

@Jaca27 jakie koszty takiego skoku somsiedzie jeśli można wiedzieć? Jakieś badania potrzebne itp?

konto usunięte

3

@Jaca27 ja oddałem 124 skoki nigdy w tamtdemie( zawodowy żołnierz) wiem jakie są emocje:D

Gratulacje to uczucie nie opuści Cię do ostatniego oddechu:) Brawo TY.

konto usunięte

1

@elmayakos nie,tylko oświadczenie podpisujesz,640 bez zdjęć i filmowania,ja płaciłem 960zł razem z tą przyjemnością i pamiątką na zawsze :)
@SHIBA o panie to kozak hah no jest grubo,ale za drugim razem pewnie równie ciężko by mi było się tego podjąć :D

1

@Jaca27 ile taki "lot" trwał? Dzięki za info. :)

konto usunięte

3

@Jaca27 jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, a przecież warto:)

konto usunięte

1

@elmayakos koło minuty swobodnego spadania z prędkością od 200km/h
potem koło 10 minut lotu z spadochronem :D
cena mimo że spora nawet,to warta tego bez kitu :) ,emocje zaczynają się jak już jedziesz na pace ciężarówki na pas startowy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?