La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

0

Neymar: Przeżywam swoje najlepsze chwile w PSG. Powalczymy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, bo nigdy nie byliśmy tak blisko. [Mundo Deportivo]

Czy tylko ja widzę w tych słowach podwaliny pod transfer do Barcelony? Wydaje mi się że Ney jest już po słowie, a nawet dwóch zarówno z szefem P$G, jak i dyrektorem sportowym. Jego celem już od dawna jest powrót do Katalonii i jak widać władze P$G w końcu to zrozumiały. Z niewolnika nie ma pracownika, a Neymar w Paryżu nigdy szczęśliwy nie był, niestety o tym że Barcelona jest jego domem musiał się przekonać na własnej skórze.

Ale też nie będzie tak, że Neymar wróci do Hiszpanii za darmo. Jak dobrze wiemy finanse Dumy Katalonii nie są w najlepszym stanie, dlatego konieczne będą wielkie sprzedaże, lub wymiany zawodników z klubem z Paryża. Jak wiemy Bartomeu i jego szajka nie najlepiej radzą sobie ze sprzedażami, więc pozostaje druga opcja. Moim zdaniem najpoważniejszymi kandydatami do uczestnictwa w wymianie są: Griezmann, Dembele, Coutinho, Umtiti, Rakitić. Jakbym miał obstawiać to powiedziałbym że będzie to trójka zawodników, a dokładnie Griezmann, Dembele i Umtiti. P$G dostaje trzech mocnych zawodników, a na Camp Nou wraca magia i prawdopodobnie Liga Mistrzów. Sytuacja win-win.

51

@GIGAKOKS Tak, tylko Ty. No i kolega co narzekał wczoraj na posty o alkoholu.

0

@BorzyKrzys Zostawisz do niego jakiś kontakt? Chętnie bym go poznał

0

@GIGAKOKS Jeśli w LM zajmą lepsze, albo takie same miejsce jak my to nie widzę powodów żeby miał tu wracać. Obecnie projekt sportowy we Francji wcale nie jest gorszy od naszego, niektórzy nawet pokuszą się o stwierdzenie, że jest lepszy. O pieniążkach już chyba nie trzeba wspominać ^^

konto usunięte

0

@GIGAKOKS O, kolejny od Neymara.

konto usunięte

4

@GIGAKOKS no skoro przeżywa teraz najlepszy okres to dlaczego miałby odchodzić ^^

konto usunięte

0

@GIGAKOKS Ja myślę podobnie, natomiast moim zdaniem włączą tylko jednego, max 2 z nich. Czyli albo Griezmann + 50/60 baniek (tyle to akurat na spokojnie z transferów uzbieramy), albo Griezmann i ktoś z dwójki Umtiti/Dembele. Najmniej wierzę jakoś w odejście Dembele i czuję, że uprze się, że zostanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?