La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

konto usunięte

1

Ghost of Tokuszima (pol żartem) ps4 zamieniłem się z kumplem na konsole

Nie widzę na razie różnic vs assasin poza innymi czasami osadzenia gry, bomby, sztylet, luki, system walki, ulepszenia sprzętu poboczne zadania to jest kopiuj wklej assasin no i grafika słaba albo się przyzwyczaiłem do bdb na x1x bo na PS4 zwykłym to wygląda po prostu biednie.

konto usunięte

2

@Ghotti No to chyba się zwie Ghost of Tsushima.

1

@Ghotti Tyś widział Tokuszime xD

konto usunięte

0

@Mario96w oj wiem :D tylko tak łatwiej jak na razie jestem zawiedziony , a assasiny przeszedłem wszystkie poza ostatnim bo był dla mnie dramatycznie monotonny

2

@Ghotti Cuszima najłatwiej dla Polaków :P

0

@Ghotti Ja właśnie nadrabiam Asasyny od Unity w górę, z tym że pominąłem Unity narazie i Syndicate ^^

konto usunięte

1

@Mario96w brotherhood Black flag Origin trzy najlepsze

0

@Ghotti Origins właśnie ogrywam, ale ogólnie to Black Flag zrobił na mnie chyba najlepsze wrażenie. No i oczywiście cała seria z przygodami Ezia i Desmondem, kuurła aż by się przeszło od nowa

konto usunięte

1

@Mario96w w przyszłym roku ma wyjść typowo piracka gra cóż jak Blsck Flag czekam z niecierpliwością.

konto usunięte

0

@Ghotti Ja właśnie przegrałem większość części i moim ulubionym jest III. Chyba po prostu z sentymentu i klimatu tej gry.

konto usunięte

1

@Mr8lack no bo 3 była chyba najbardziej przełomowa w serii jak i Brotherhood

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?