La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

37

Eric Abidal:

"Chcę skorzystać z okazji, aby pożegnać się z wami wszystkimi. Robię to z głębokiej wdzięczności za to, że mogę dzielić dwa ważne etapy mojego życia. Jeden jako zawodnik, a drugi jako dyrektor sportowy Barcelony. Przez dwa lata starałem się pracować nad ulepszeniem Barcelony. To były dwa intensywne sezony, po których podjąłem decyzję o zrezygnowaniu. W ciągu ostatnich dwóch lat starałem się wprowadzać zmiany, które uważałem za bardzo ważne dla przyszłości pierwszego zespołu. Mimo moich przekonań i nalegań nie udało mi się. Dlatego myślę, że nadszedł czas, aby zakończyć moją pracę. Chce jasno zaznaczyć, że zrezygnowałem z roku mojego kontaktu w Barcelonie. Dziś sytuacja klubu jest skomplikowana, ale z całego serca życzę, aby udało się ją przezwyciężyć i aby sukcesy powróciły tak szybko, jak zasługuje na to ten wielki klub."

1

@BarcaInfo Eryku dzięki za wszystko

2

@BarcaInfo Szkoda chłopa, pracował ze wszystkich sił ale zatrudnienie jego przez Barto było błędem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?