Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface Nie mów mi że wpycham Ci słowa do ust, jeśli ich kontekst wynikał z Twojego zapytania o stawianie granic i podania przykładu "wyskrobywania" na życzenie zaraz po stwierdzeniu że niektóre poglądy powinno się potępiać.. Cały czas rozmawiamy o aborcji jako o nieuregulowanym terminowo zabiegu i doskonale rozumiem o co Ci chodzi, a ja tylko przybliżam że nie każdy się z tym zgadza. Uważasz że abstrakcją jest tak późny termin przeprowadzenia aborcji, chciałbym wiedzieć dlaczego tak uważasz?
0
@Encore Potter handicap -2 róbcie screeny
0
@Ghostface @Roobo Czy Ci się to podoba czy nie żyjemy w świecie, w którym granice są umowne, a każdy może je sobie stawiać na własny sposób narażając się na potępienie ze strony większości czy mniejszości. To co dla Ciebie jest nie do pomyślenia, dla kogoś może być rzeczą oczywistą, nad którą nie musi się zastanawiać dłużej niż to potrzebne. I tym samym uważasz, że jak to nazwałeś wyskrobywanie dziecka z łona matki na jej życzenie jest przekroczeniem moralnych granic, tak dla mnie jest jedynie rozwiązaniem zapobiegającym potencjalnych cierpień w przyszłości, czy to matki czy dziecka. Kolego Roobo przykro mi że uważasz mój pogląd za głupotę, w takim razie nie rozumiem po co zapraszasz do dyskusji mając świadomość jak wiele osób jest podobnego zdania, dla mnie masz trochę ograniczone myślenie i uważasz że wszyscy powinni myśleć tak jak Ty :)
0
@Ghostface Na niby.. Czemu wam tak ciężko zrozumieć fakt, że ludzie mają różny światopogląd i to co dla Ciebie jest nie do pomyślenia, dla innych jest rzeczą oczywistą
1
@Roobo A na co tu odpowiadać kolego. Już Ci tłumaczyłem w poprzednim poście, że mamy 2 skrajnie różne poglądy i nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji. Dla Ciebie aborcja to barbarzyństwo i zamach na życie, dla mnie pozbycie się płodu należącego do matki i tyle
3
@Bartunek Sam niedawno byłem zbuntowanym nastolatkiem, więc myślę że do 18 będzie uczciwiej
7
@Kubavilla7 Na przykład Jego
0
@marcinK0000 Mi też kolego.. Mi też :(
0
@tomcias10 Ale on nie mówi o zagrożeniu życia matki..
0
@clyde To są przeważnie osoby wierzące, z którymi często nie ma sensu dyskutować ze względu na swoją radykalność. Jeśli ktoś mnie nazywa barbarzyńcą, bo uważam że powinno się mieć prawo do decydowania o życiu swojego płodu to już wiem że lepiej sobie odpuścić ;)
1
@Roobo Twoim problemem jest fakt, że patrzysz na to jak na morderstwo. Prawdopodobnie jesteś osobą wierząca i dlatego nie ma sensu żebyś wdawał się w ogóle w takie dyskusje na forum publicznym, bo jedyne co z nich wyniesiesz to frustracja. We wszystkich sprzeciwiających się Twojemu poglądowi będziesz widział brutalnych morderców, odpuść sobie i ciesz się że rząd zakazał czegoś co jest według Ciebie takie strasznie
0
@Roobo Otóż nie zgadzam się, dla mnie brak możliwości przeprowadzenia swobodnej aborcji to zacofanie społeczne i ograniczenie wolności kobiet, które według mnie powinny mieć pełne prawo decydowania o swojej ciąży. Ile ludzi tyle opinii, szanuję Twoje zdanie i liczę na to samo :)
0
@daniel32778 Nie dam
0
Można wyłączyć xD
0
@MESSIah16 A to coś nowego? :D
4
Kto ogląda sejm ten się w cyrku nie śmieje xD
0
@katalonczyk112 Ten 1 procent i tak jest dość mocno przekoloryzowany. Osobiście znam przypadek z mojej okolicy gdzie umierającemu facetowi z rakiem w zaawansowanym stadium wpisali śmierć na konto korony. Ludzie potem to łykają i sieją panikę jeden po drugim
1
@msmsms Takie pandemie kolego jak ta są co roku tylko o tym nie wiesz bo nie trąbili Ci w telewizji.. Wirus, który ma śmiertelność na poziomie grypy czy innych wirusów pojawiających się co roku, gdzie zdecydowana większość ludzi przechodzi je z możliwym do wyleczenia w domu katarkiem i kaszlem, a umierają ludzie starsi lub ciężko chorzy wcale nie jest wirusem, który zaraz wybije całą planetę. Do ludzi nie dociera że to może być polityczna zabawka, a takich jak ja zaraz wyzywają od foliarzy czy innych spiskowców. Nie wiem co gorsze, trochę szersze spojrzenie na rzeczywistość i dystans czy łykanie wszystkiego jak leci co powiedzą w TV..
2
@bixmix El Clasico nie Gran Derbi :P A co do tematu to trochę współczuję, mam nadzieję że u mnie ta pasja nigdy nie wygaśnie ^^
2
@Janiama Takie tam drobniaki :P
1
@Criss18Barca Cóż za twór literacki.. Poetycka ekstaza dla oczu.. Myślę, że Małgorzata Domagalik zainspiruje się tym dziełem pisząc bestsellera pt. "Oda do Brzęczka" zgarniając przy tym rzeszę fanów oczekujących na następne wydania
1
Prze wariatka xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/10/O52wpE0ZFc6CP5Z9aisABamPj3PsJM1m.mp4
28
- Ile jest kucharek w Etiopii?
- Sześć
1
@Encore Kaszaaanka!!!!
2
@Mario96w Les grandes équipes !!!
0
@Mario96w die Besten!!!!
0
Die Meister !!!!
0
@Coutinho007 Ostatnio fajny zrobił, który dał mu asystę ^^ Ale grunt żeby nie przesadzać
0
@Roni/VEB Prowadzenie przez fizjo i trenerów to jedno, bo nie sądzę żeby tak wielki klub miał z tym problem. Wszystko może nagle się zawalić na boisku, jeden za mocny sprint i nasz komar ląduje spowrotem na dyżurce. Duża w tym rola samego Dembego, który musi wiedzieć na ile może sobie pozwolić
9
@HK23 Bolą Cię wielkie gwiazdy i tyle ziomek, wyluzuj.