Jak on może powiedzieć że to było nauralne. Dla mnie Mourinho jest śmieszny , jest poprostu pajacem który sam prowokuje i to nie tylko w tym meczu ale i przed każdym meczem , on poprostu nie potrafi wygrać czysto meczu!!!
Jak on może powiedzieć że to było nauralne. Dla mnie Mourinho jest śmieszny , jest poprostu pajacem który sam prowokuje i to nie tylko w tym meczu ale i przed każdym meczem , on poprostu nie potrafi wygrać czysto meczu!!!
Komentarze
0
Ja uważam że Barca da rade z realem będzie ciężko ale wygramy jednak najpierw trzeba pokonać lewante VISKA EL BARCA
0
Jak on może powiedzieć że to było nauralne. Dla mnie Mourinho jest śmieszny , jest poprostu pajacem który sam prowokuje i to nie tylko w tym meczu ale i przed każdym meczem , on poprostu nie potrafi wygrać czysto meczu!!!
0
gdzie jest real? chyba zdechł he he
0
el mou siedział jak kwoka prześliczny meczyk
0
el mou siedział jak kwoka prześliczny meczyk
0
gdzie jest real? chyba zdechł he he
0
Jak on może powiedzieć że to było nauralne. Dla mnie Mourinho jest śmieszny , jest poprostu pajacem który sam prowokuje i to nie tylko w tym meczu ale i przed każdym meczem , on poprostu nie potrafi wygrać czysto meczu!!!
0
Ja uważam że Barca da rade z realem będzie ciężko ale wygramy jednak najpierw trzeba pokonać lewante VISKA EL BARCA