0

Ja uważam że Barca da rade z realem będzie ciężko ale wygramy jednak najpierw trzeba pokonać lewante VISKA EL BARCA

0

Jak on może powiedzieć że to było nauralne. Dla mnie Mourinho jest śmieszny , jest poprostu pajacem który sam prowokuje i to nie tylko w tym meczu ale i przed każdym meczem , on poprostu nie potrafi wygrać czysto meczu!!!

0

gdzie jest real? chyba zdechł he he

0

el mou siedział jak kwoka prześliczny meczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?