ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego
ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego
Komentarze
0
edit
mod
0
BAN!
mod
0
edit
mod
0
ale denerwuje mnie tylko to że ktoś się śmieje z polskich klubów a to nie jest ich wina tylko ustroju jaki panuje w Polsce i polityków.
0
bardziej niż tyb kocham
ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego
0
Zenujące że piszecie jakby to była wasza Barca
powiem wam tak myslicie że was slyszą socios
i wstyd ze nie kibicujecie polskim drużynom tylko błaznów z siebie robicie piszać np. "kupmy Ville"
no żal mi was
tylko Wisła
0
i żeby nie było
ja kocham barce ale i Wisłe i kibicuje wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale wstyd mi jak ktoś sie smieje z polskich drużyn a sam jest polakiem
0
bardziej niż tyb kocham
ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego
0
ale denerwuje mnie tylko to że ktoś się śmieje z polskich klubów a to nie jest ich wina tylko ustroju jaki panuje w Polsce i polityków.
0
edit
mod