0

edit

mod

0

BAN!

mod

0

edit

mod

0

ale denerwuje mnie tylko to że ktoś się śmieje z polskich klubów a to nie jest ich wina tylko ustroju jaki panuje w Polsce i polityków.

0

bardziej niż tyb kocham

ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego

0

i żeby nie było

ja kocham barce ale i Wisłe i kibicuje wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale wstyd mi jak ktoś sie smieje z polskich drużyn a sam jest polakiem

0

Zenujące że piszecie jakby to była wasza Barca

powiem wam tak myslicie że was slyszą socios

i wstyd ze nie kibicujecie polskim drużynom tylko błaznów z siebie robicie piszać np. "kupmy Ville"

no żal mi was

tylko Wisła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?