Marsallah
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W meczu na Stamford Bridge z gry i z sytuacji wynik powinien oscylować koło 0:3, 1:4, niech więc Alonso nie pierniczy głupot. Jeśli już gdzieś ktoś obnażył słabość Barcy, to parę drużyn w La Liga, które zaparkowały autobus w polu karnym i miały przy tym sporo szczęścia, pierwsza w tym sezonie na CN zrobiła to Sevilla.
0
Ważne, żeby zapomnieć o kiszce z soboty. Gran Derbi to był tak naprawdę pierwszy od dawna (tj. od meczu w Pampelunie) słaby mecz w wykonaniu Barcy.
Jak zagrają tak jak w Londynie, będzie dobrze. Drugi raz tylu setek nie spartolą.
0
Wierzę w zwycięstwo z Realem, ale nie wiem czy tego jednego punktu do mistrozstwa jednak nie zabraknie. Ale niech czują oddech Barcy...
0
Powinno być "My som serem".
Faktycznie jak ser to wygląda... ;-)
0
Nie no, bez przesady. Świetny mecz rozegrał wczoraj np. Benzema, szkoda dla Realu tylko, że głównie tyłem do bramki Neuera. Nieźle wyglądał Ramos, bardzo dobre zawody rozegrał Oezil (sędziowie nie dostrzegli kilku fauli na nim). Natomiast Ronaldo (jak na niego) słabiutko, Di Maria od powrotu po kontuzji nie odzyskał dawnej formy, Khedira słabo, Xabi Alonso niewidoczny w ofensywie.
0
Zdecydowanie warto zapłacić za Bale'a każde pieniądze - gość nie dość, że jest superszybki i niezły technicznie, to jeszcze posiada cechy kwalifikujące go do gry zgodnie z filozofią Barcy - wszechstronność, podporządkowanie się dobru zespołu, przebojowość, fair play.
0
Torres zamiast Drobgy w wyjściowym składzie byłby mimo wszystko lepszą wiadomością dla Barcy niż dla Chelsea. Ten gość nie powinien był odchodzić z LFC, siakaś klątwa go w Lądku dopadła...
0
Cudo, temat do wykorzystania w przyszłości (tapeta? koszulka? vlepa?). Świetny pomysł, gratulacje dla dziennikarzy L'Equipe!
0
Każdy ma prawo do swojego zdania. Mnie samemu ciężko ocenić która drużyna jest/byłą lepsza: dzisiejsza Barca Guardioli czy Milan Sacchiego z trójką holenderskich stranieri. Ważne, że jedni i drudzy łoili madrytczyków jak i kiedy chcieli...
0
@obaster
Cytujesz polski tytuł artykułu, a zauważ, że Pep ujął to inaczej.
Dobrze, że przygotowuje swoich pikarzy na taką EWENTUALNOŚĆ. Milan już w tym sezonie strzelił Barcy cztery gole w dówch meczach, w tym 2 na CN, nic dziwnego, że Pep liczy na ciągły atak i kilka goli BG.
0
Po co komu sędziowie za bramkami, skoro z odległości kilku metrów nie widzą ewidentnego faulu?
0
Ach, Giuly, cóż to był za skrzydłowy...chwała mu także za stapanie mocno po ziemi - zna facet swoje miejsce.
0
@duch toma joad
Znawcą przepisów to nie jesteś - jeżeli czerwień jest efektem pokazania zwodnikowi drugiej żółtej kartki w meczu, nie pauzuje on obligatoryjnie minimum 1 meczu, chyba że ze względu na ilość zebranych żółtych kartek.
0
@Barcelonista:
whatis zaprezentował realne podejście, a nie myślenie życzeniowe, zejdź z chmury zamiast go za to łajać. Obrona mistrza JEST możliwa, ale na danąchwilę jednak MAŁO PRAWDOPODOBNA. Oczywiście ewentualne potknięcie Realu w dzisiejszym meczu z Villareal może wiele w temacie zmienić. I lepiej, żeby tak się stało, bo Barca wszystkiego do końca na pewno nie wygra.
0
* nie w Valencii, ale z Valencią - na Bernabeu.
Dla porównania, Barca może mieć ciężko na wyjazdach z Mallorcą, Levante i Betisem oraz u siebie z Bilbao i Espanyolem.
0
Wątpię, żeby akurat w Villareal królewscy mieli stracić punkty. Prędzej liczyłbym na to w Bilbao, Valencii, derbach z Atletico, czy nawet w Pampelunie. Ale pożyjemy, zobaczymy.
0
Facet trzeźwo stąpa po ziemi - nawet jeśli przyjąć, że strata wynosi de facto 5 a nie 8 punktów (zakładając wygraną w Gran Derbi w 35. kolejce), to rzut oka na terminarz Barcy i Realu oraz obiektywna ocena skali trudności pokazuje, że obydwa klubu mają podobnie trudną/łatwą drogę do końca sezonu. Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję rywali, uważam, że obydwa kluby mają po 4 trudne mecze (z 10, nie liczę GD). A że Real ma te parę punktów więcej, to prawie na pewno mistrza w tym sezonie zdobędzie...
0
@sqr3byq
Drabinka dla 1/4 i 1/2 finału LM zostanie ustalona podczas losowania po meczach 1/8, 16 marca. Tak więc póki co, każdy może sobie gdybać. Ja tam wolałbym 2 mecze, czyli GD w ćwierć- lub w półfinale.
0
I dobrze, że nie było bramki z karnego. Co to by The Special Five opowiadał, jakby Barca wygrała po karnym podyktowanym w ostatniej minucie za faul...którego nie było. Cóż, nie zawsze się udaje. Piłkarze Guardoili byli w sobotę jacyś niemrawi, za mało próbowali krosów i prostopadłych zagrań (choć skrzydłowi i boczni obrońcy często wychodzili na pozycję). Do tego słabszy dzień miał Messi, świetnie w obronie zagrali rywale i klops gotowy.
0
Oczywiście mama nadzieję, że Soldado ZAGRA. Dla dobra widowiska i...dla dobra Barcy. Niech defensorzy nie zapominają, jak walczyć z najlepszymi, bo potem jeden czy drugi Pato urywa im się jak juniorom...
0
Ja p.... Ci co narzekają na sędziowanie, za grosz nie rozumieją o co chodzi w FCB. Jesteśmy lepsi, powinniśmy to wygrać, a sędzia na pewno nie jest - póki co - stronniczy. A kto jak kto, ale FCB nie ma co narzekać na sędziów w tej edycji LM...
Więcej skuteczności w II połówce i tyle.
0
W tym sezonie Xavi traci więcej piłek niż kiedykolwiek dotąd i więcej niż którykolwiek chyba piłkarz pierwszej 11 FCB. Razem z Iniestą im dalej w las (sezon), tym gorzej.
0
Nike, Adidas - what's the difference? SS IMO.
Powtarzam się (i za innymi), ale muszę to jeszcze raz powiedzieć: wyjazdówki rządzą!
0
Super, że wyjazdówki będą czarne.
Gran Derbi będzie można oglądać jak MŚ w 1974 - w obrazie monochromatycznym ;-)