to tylko 3 zł za 3 dni, jak dla mnie 3 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o taki mecz a dodatkowo jak kupisz teraz to sam się przekonasz przed klasykiem bo jest liverpool z manchesterem united. Na futbolu masz np 5 zł za 12h albo 9 zł za miesiąc w podstawowym pakiecie. Co do samego sopcasta tak jak pisałem to bedzie test. Jeśli nie pyknie z jakością lub będzie ciąć zapłace te 5 zł smsem na futbolu bo jest pewny, przynajmniej dla mnie. Wracając o SChd kumple mi polecają a mają gorsze łącze od mojego. Ja mam 120 MB/s więc trageii nie ma ale papy z dachu też nie zrywa. Różnie może być... 8 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o ten mecz :)
Ten mecz to DRAMAT ATLETI !!!!
Jak można wyjść na murawę i strzelić TYLKO 4 bramki grając bez przeciwnika???
Kibice Atleti pewnie sprzedają właśnie cały skład :)
Komentarze
26
Żałoba po sezonie 19/20?
1
normalnie CIARKI!
0
tak samo. Tak jk mowieja nie miałem problemu
0
może to problem syfu na kompie albo kwestia oczyszczenia przeglądarki?
0
to tylko 3 zł za 3 dni, jak dla mnie 3 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o taki mecz a dodatkowo jak kupisz teraz to sam się przekonasz przed klasykiem bo jest liverpool z manchesterem united. Na futbolu masz np 5 zł za 12h albo 9 zł za miesiąc w podstawowym pakiecie. Co do samego sopcasta tak jak pisałem to bedzie test. Jeśli nie pyknie z jakością lub będzie ciąć zapłace te 5 zł smsem na futbolu bo jest pewny, przynajmniej dla mnie. Wracając o SChd kumple mi polecają a mają gorsze łącze od mojego. Ja mam 120 MB/s więc trageii nie ma ale papy z dachu też nie zrywa. Różnie może być... 8 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o ten mecz :)
26
Żałoba po sezonie 19/20?
1
normalnie CIARKI!
1
tak pomoże... ale proponuję przetestować sopcasthd.pl Na futbolu miałem premium i czasami były cięcia i wywalanie streama
0
Ludzie sikajcie na niego niech sobie gada :)
Poczekajmy na GD na bernabeu :P może 5-0 nie będzie ale 3 w plecy dostaną :P
nie rozumiecie że aby zamknąć komuś morde trzeba mu dokopać ?
tak samo jest w piłce dostaną 0-3 u siebie i skończy pierdzielić 3 po 3
:P
0
Ten mecz to DRAMAT ATLETI !!!!
Jak można wyjść na murawę i strzelić TYLKO 4 bramki grając bez przeciwnika???
Kibice Atleti pewnie sprzedają właśnie cały skład :)