26

Żałoba po sezonie 19/20?

1

normalnie CIARKI!

0

tak samo. Tak jk mowieja nie miałem problemu

0

może to problem syfu na kompie albo kwestia oczyszczenia przeglądarki?

0

to tylko 3 zł za 3 dni, jak dla mnie 3 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o taki mecz a dodatkowo jak kupisz teraz to sam się przekonasz przed klasykiem bo jest liverpool z manchesterem united. Na futbolu masz np 5 zł za 12h albo 9 zł za miesiąc w podstawowym pakiecie. Co do samego sopcasta tak jak pisałem to bedzie test. Jeśli nie pyknie z jakością lub będzie ciąć zapłace te 5 zł smsem na futbolu bo jest pewny, przynajmniej dla mnie. Wracając o SChd kumple mi polecają a mają gorsze łącze od mojego. Ja mam 120 MB/s więc trageii nie ma ale papy z dachu też nie zrywa. Różnie może być... 8 zł to nie pieniądze jeśli chodzi o ten mecz :)

0

ważne też jest łącze...

1

tak pomoże... ale proponuję przetestować sopcasthd.pl Na futbolu miałem premium i czasami były cięcia i wywalanie streama

0

Niech to będzie najlepszy mecz jak widział świat. Niech padają gole... niech będą spięcia... niech to będzie mecz, który wspominał będę przy wszystkich innych derbach Europy. Niech to będzie lepsze spotkanie niż to przy 5:0 czy 2:6.

Visca El Barcelona

0

Ten mecz to DRAMAT ATLETI !!!!
Jak można wyjść na murawę i strzelić TYLKO 4 bramki grając bez przeciwnika???
Kibice Atleti pewnie sprzedają właśnie cały skład :)

0

Ehhh ten Mashe i Rakitić... oby to nie był błąd.

P.S. Wie ktoś co się dzieje z FutbolHD? Wiadomo coś czy będzie tam transmisja... ?

0

o co chodzi z Bojanem ? na transfermarketach i innych pierdołach przez przypadek natknąłem się na to, że barca zapłaciła 13 mln za możliwość jego sprowadzenia ... -.- czy ktoś coś wie tym?
13/14 01.07.2013 [AS Roma] AS Roma [FC Barcelona] FC Barcelona 13.000.000 €

0

skład marzenie... oby formy Alexisa i Alvesa wróciły.

0

"....Ale ze mną czy beze mnie zespół byłby taki sam. W tej drużynie jest wielu zawodników, dzięki którym moja nieobecność byłaby niezauważalna. - dodał."
chyba sobie Messi jaja robisz... :D jak by Cie sklonowali Leo i usiadłbyś przed telewizorkiem i obejrzał mecz z jedną połową bez a w drugiej z Tobą to byś to odwołał.

teraz tak bardziej serio... Odpoczynek z Betisem. :)

0

Chudini
to wrzucić Bartrę za Masche.
Lepiej gra głową - różnica w jakości będzie ale może na Celtic wystarczy.
Jest też rygiel obrony Busi więc nie będzie tragedii

0

czy udostępnicie mi jakieś linki do bramek ewentualnie skrót ??? Nie miałem jak obejrzeć meczu.

0

No i wlaśnie narodziła się nowa 10 BARCELONY !! :)

0

10 lub 15

0

czy w meczu RM Pan z numerem 22 z napisem Di Maria to ta sama osoba ? bo wydaje mi się ze zrobił sobie przynajmniej nos xD

0

nie czytaj onetu ani wp. Napisała to katalońska prasa... co już jest mało wiarygodne... kolejna rzecz to taka ze Ronaldo chciał iść do jego zdaniem najlepszego klubu na swiecie. Wiec ja sie pytam gdzie niby ma odejść? Do City? Pieniedzy to on ma tyle ze moze sobie wyspy kupowoć.

0

wiecie co nie żebym chciał powiedzieć a nie mówiłem...

część kibiców FCB ( i nawet po nickach niektórych pamiętam ) psioczyła że po co nam Cesc że jak przyjdzie to rozwój tiago sie zatrzyma...

Ja sie teraz pytam gdzie są Ci co tak gadali ? :D

co do samego meczu Real Madryt... wydaje mi się ze jezeli na ławce siedzi CR7 i Oczil to widać niemoc... sam Alonso meczu nie wygra...

co do meczu z Osasuną to mecz był taki ze jak go oglądałem w pracyu to szef mnie zjebał 2 razy za stanie i ślinienie się do telewizora .... bardzo dobrze zagrali teraz tylko niech potwierdza ze to nie osasuna byla za slaba tylko Barca za mocna w meczu w środe...

0

a ta 3 piosenka co to jest ??? !!!

0

Teraz dopiero widać co to znaczy być wdzięcznym dla człowieka który dał im gola w finale mistrzostw swiata. Ciekawe jak bedzie na bernabeu

0

nelson25 - hmmm w takim razie pozostanie tylko powiedziec żeby przybił piątke :D

0

Ludzie sikajcie na niego niech sobie gada :)

Poczekajmy na GD na bernabeu :P może 5-0 nie będzie ale 3 w plecy dostaną :P

nie rozumiecie że aby zamknąć komuś morde trzeba mu dokopać ?

tak samo jest w piłce dostaną 0-3 u siebie i skończy pierdzielić 3 po 3

:P

0

jeffren i bojan

0

0

Mino jeszcze za młody zostawić pinto jeszcze na sezon a pozniej postawic na Mino

0

Hiszpańska federacja uznała tego gola na konto pepe (o ile dobrze pamietam od niego sie odbiła piłka) więc raczej bede wierzyć federacji niz portalom typu onet wp realmardyt.pl i komentarzom fanow realu i barcelony o głupiego 1 gola itd Bez urazy :)

żeby nie było az tak dużego offtopu Messi ma korzystniejszy bilans :) ale to mało ważne - ważny będzie poniedziałek i godzina 21-22:45 :)

0

mohawk_90 przecież nawet nie mozna obejrzeć to o jakim cięciu mowisz :D ani na jednym ani na drugim nie chopdzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?