MartiNJ11
Dołączył/a: czerwiec 2019
Rawicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gorgota dzięki :)
0
@Witekk10 za słaby :) xd
0
@Vxb93 to fajnie masz może linka jakiegoś czy jeszcze nie ma no na mecz z Realem maja być
0
4 koszulki jakieś będziemy mieli m ten sezon niby ?
0
Pedri na jakiej pozycji gra ?
1
Bardzo dobrze powiedział Arturo
0
@krefi10 u lacha Malen to "Menel" hehe
1
@Grzesior667 chciałbym te trafy zaraz zobaczę co trafie :)
1
@kenneth99 za fut chempions chciałbym jutro trafić dybale albo semedo
1
@fajny_football nie ma o kim wspominać :)
3
@blaugrana900 xvideos xd beeg
0
@TR3YWAY no proszę :)
0
@TR3YWAY a gdzie jesteś jeśli można wiedzieć xd
0
ten na TVP sport ładnie porobiony co z tą babką rozmawia
0
@MESSIah16 zamiast Grizmana zdecydowanie Ney lepszego skrzydłowego mie było od niego
1
to naucz sie grać w obronie bo jest Manual mi dobrze się gra
0
@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o drybling i o magię to tylko Ronaldinho
0
@Barwindg Mi cipowiem coraz lepiej sie gra w tą fife 20
0
@jacob345 za parę lat sam odejdzie
2
@bari_94 Erik ten Hag alba Klopp i jesteśmy w niebie oni by poukładali tą drużynę
0
@SkN też bym chciał go widzieć właśnie Ten Hag albo Klopp
1
tu potrzeba trenera na największym poziomie jak Klopp albo Ten Hag a nie
2
kolejny Tata Martino
0
@Hubert102 mi też 200 pkt Ale jutro można wbić tak mi się wydaję
0
@kuz no tak bo Leo trochę grę już spowalnia: ciekawe kto będzie grał jak Leo odejdzie z Barcy na PS albo Dembele tam albo ktos nowy
0
@Chwytliwy ale jest młody się rozwinie jeszcze on albo Jesus
0
Laurato Martinez następca Suareza w przyszłym sezonie jestem na tak jak najbardziej
0
@Pawelsky jak coraz wolniejszy jest niestety
2
ludzie też to widzicie ze Leo jest coraz wolniejszy naprawdę
0
@Kudlaty215 zmiana trenera i zmiana formacji i witamy Fellipe Cou