0

@Danny Gaucho Ndombele później za Busqetsa niech przyjdzie

1

@BlaseR9 Dembele trzeba zostawić bo jeszcze trochę to Leo z Barcy odejdzie to ktoś musi grać na PS

0

Widział bym go na Włoskich boiskach

0

@tombard ja już pracuję jak byś chciał wiedzieć normalnie

0

@Sznejk fajnie by było

1

@lukas10 dokładnie lewe skrzydło do Neymara będzie należeć a ten się Albą przejmuję alba LO

0

@MrShakira mi też

1

@MrShakira sprzedać to można Roberto

0

@Coutinho007 dobra może źle napisałem Ale po prostu nie widzę go w 1 składzie Semedo lepszy

0

@Commando Grizi zaklepany ale nw po co chcą trzymać SUAREZA lepiej młodego kogoś kupić na ławkę a Grizi 1 skład

0

@Nano22 hehe dobrze

0

Komentarz usunięty

0

2

Roberto jest za słaby na pierwszy skład 11 wyglądać powinna Mats semedo De Light langelet alba de jong Arthur Messi dembele Neymar griezman formacja 4-2-3-1

0

@Chwytliwy dokładnie semedo do pierwszego

0

Wymiana później sprzedać i młodego kupić jakiegoś

1

@MarioVeB! Ogarnij się . Moje zdanie

0

Fabian Ruiz i Dani Ceballos na ławkę kupić albo 1 z nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MILOSZ_F22 dokładnie

2

Cześć wszystkim no super by było jak by Neymi wrócił , fajnie by bylo jak byśmy się zainteresowali Fabian Ruizem z Napoli

0

Zgadzam się dobra wypowiedź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?