MartiNJ11
Dołączył/a: czerwiec 2019
Rawicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Ndombele później za Busqetsa niech przyjdzie
1
@BlaseR9 Dembele trzeba zostawić bo jeszcze trochę to Leo z Barcy odejdzie to ktoś musi grać na PS
0
Widział bym go na Włoskich boiskach
0
@tombard ja już pracuję jak byś chciał wiedzieć normalnie
0
@Sznejk fajnie by było
1
@lukas10 dokładnie lewe skrzydło do Neymara będzie należeć a ten się Albą przejmuję alba LO
0
@MrShakira mi też
1
@MrShakira sprzedać to można Roberto
0
@Coutinho007 dobra może źle napisałem Ale po prostu nie widzę go w 1 składzie Semedo lepszy
0
@Commando Grizi zaklepany ale nw po co chcą trzymać SUAREZA lepiej młodego kogoś kupić na ławkę a Grizi 1 skład
0
@Nano22 hehe dobrze
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Nie
2
Roberto jest za słaby na pierwszy skład 11 wyglądać powinna Mats semedo De Light langelet alba de jong Arthur Messi dembele Neymar griezman formacja 4-2-3-1
0
@Chwytliwy dokładnie semedo do pierwszego
0
Wymiana później sprzedać i młodego kupić jakiegoś
1
@MarioVeB! Ogarnij się . Moje zdanie
0
Fabian Ruiz i Dani Ceballos na ławkę kupić albo 1 z nich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MILOSZ_F22 dokładnie
2
Cześć wszystkim no super by było jak by Neymi wrócił , fajnie by bylo jak byśmy się zainteresowali Fabian Ruizem z Napoli
0
Zgadzam się dobra wypowiedź