0

@JimMorrisonFCB Semedo napewno jest lepszy od Roberto

1

@Wuuden a w przyszłym okienku jakiegoś pomocnika

0

@kenneth99 czym porobiony hehe

0

Z kim gramy następny mecz ?

0

@19cukier48 albo ciut większy hehe

4

MALCOM SE Queda

0

@BigShaq najlepszy PO w Barcy jaki był i jeden z najlepszych o ile nie najlepszy na świecie

0

@Nano22 teen Hag zapomniałem jak miał :)

0

@Commando kto by nie chcial hehe

0

@AmigoBlancos Sergiej Milankowić Savić " SMS" myślę że wyjaśniłem :)

1

Kurde jak chciałbym żeby kto inny był trenerem Barcy najlepiej Pep albo ten z Ajaxu albo Klopp

1

Valverde po prostu nie umie poukładać drużyny i tyle .

0

Malcom powinien zostać i Dembele no bo jeszcze trochę to Leo odejdzie

0

@MarioVeB! W sezonie tocnie będą grać zobaczysz

0

@MarioVeB! Za słabi

0

ROBerto na PO to nieporozumienie

0

COLLADO nie powinien być w pierwszej drużynie Barcy jak Oriol

1

Malcom jako zmiennik powinien zostać bo jest młody

7

Liczę na De Jonga i Arthura nasza przyszłość

0

@Gaucho mogą być 3 komplet i 2 lepszy niż podstawowe

0

Pomoc Busqets De Jong Arthur i by pasowało

1

Szpila ładnie bomby dostal

0

@Phatro oby a nawet żeby był lepszy

0

@clyde ja byłem wczoraj film fajny ale na podstawie bajki Ale fajny :)

4

Everton w Arsenalu super oby sobie poradził a następnie transfer do nas :)

0

@mysloner np Ibrakadabra

0

@Chwytliwy Upamecano będzie świetny

0

@masq szkoda mógł do nas przejść bo Pique zaraz karierę będzie kończył jeszcze trochę

2

Nasi zaskoczeni De Jongiem , No wporównaniu z Rakietą To Rakieta to żłow

0

@kerouac do Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?