MartiNJ11
Dołączył/a: czerwiec 2019
Rawicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Semedo napewno jest lepszy od Roberto
1
@Wuuden a w przyszłym okienku jakiegoś pomocnika
0
@kenneth99 czym porobiony hehe
0
Z kim gramy następny mecz ?
0
@19cukier48 albo ciut większy hehe
4
MALCOM SE Queda
0
@BigShaq najlepszy PO w Barcy jaki był i jeden z najlepszych o ile nie najlepszy na świecie
0
@Nano22 teen Hag zapomniałem jak miał :)
0
@Commando kto by nie chcial hehe
0
@AmigoBlancos Sergiej Milankowić Savić " SMS" myślę że wyjaśniłem :)
1
Kurde jak chciałbym żeby kto inny był trenerem Barcy najlepiej Pep albo ten z Ajaxu albo Klopp
1
Valverde po prostu nie umie poukładać drużyny i tyle .
0
Malcom powinien zostać i Dembele no bo jeszcze trochę to Leo odejdzie
0
@MarioVeB! W sezonie tocnie będą grać zobaczysz
0
@MarioVeB! Za słabi
0
ROBerto na PO to nieporozumienie
0
COLLADO nie powinien być w pierwszej drużynie Barcy jak Oriol
1
Malcom jako zmiennik powinien zostać bo jest młody
7
Liczę na De Jonga i Arthura nasza przyszłość
0
@Gaucho mogą być 3 komplet i 2 lepszy niż podstawowe
0
Pomoc Busqets De Jong Arthur i by pasowało
1
Szpila ładnie bomby dostal
0
@Phatro oby a nawet żeby był lepszy
0
@clyde ja byłem wczoraj film fajny ale na podstawie bajki Ale fajny :)
4
Everton w Arsenalu super oby sobie poradził a następnie transfer do nas :)
0
@mysloner np Ibrakadabra
0
@Chwytliwy Upamecano będzie świetny
0
@masq szkoda mógł do nas przejść bo Pique zaraz karierę będzie kończył jeszcze trochę
2
Nasi zaskoczeni De Jongiem , No wporównaniu z Rakietą To Rakieta to żłow
0
@kerouac do Hiszpanii