0

120 mln zostaje i dobrze kogoś kupić teraz

2

@BlAugrAnAPolAnd nw co widzicie w tym Roberto :)

0

@MarioVeB! Niestety

0

@MarioVeB!ROBERTO jest za słaby

0

Gra ktos w fife 19 Mistrzostwa fut bo mam problemy z serwerami i nie mogę wejść na mistrzostwa fut

0

@Maciek069 ja na PO bym widział Cancelo i jako zamiennik Dany da Costa z Niemiec świetny a roberto won i Semedo sprzedać

0

@negreanu Zobaczymy jak będzie :)

0

@kamilop Sancho prędzej

1

Mega sprzedaż :)

0

@Kuczek oby wrócili z wakacji z chęcią do gry to logiczne że zostaję ale Ty nie rozumiesz może za młody jesteś

0

@Kuczek naucz się czytać

4

Coutinho zostaje super )

0

Ja bym widział na PO młodego świetnego Danego da Coste

0

Byłbym za tyle że jak by przyszedł za Roberto a Semedo bym zostawił

0

@szkutnik91 a ja dzis w paczkach trafiłem De Ligta czyżby transfer :) oby oby w fifie 19

0

@AboveYou ale nie do twj ligi :)

0

@OskarR01 jak by mi płacili do takiej ligi bym nie poszedł

1

@BarcaInfo słaba liga

0

@Arkon to to wiem :)

0

@Arkon chociaż w Milanie też by mógł grać :)

0

@Arkon Ale pod wodzą kloppa więcej się rozwinie :) na stronie Realu czytałem

0

@barcelonaLM wiadomo nie od dziś no ostatnio już czytałem ze będzie trenerem Chelsea żadne zaskoczenie

1

@dawo17 z Griezzmana wcale się Tak nie cieszę wolałbym młodszego napadziora

0

@Arkon jak byś chciał wiedzieć to Klopp też chce Daniego lepszą opcją byłby Liverpool

1

@Matej niestety

0

@MarioVeB! Ty łykasz ja aby napisałem , że niby jesteśmy skłonni go sprzedać a skąd wiesz może De Ligt :)

5

@kuffs żaden zamiennik Rakiety De Jong zjada go na śniadanie

0

@Messibestplayerintheworld też to czytałem ale widzisz nowe informację jakieś

0

0

@sebisek No na transferach dobrze piszą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?