MartiNJ11
Dołączył/a: czerwiec 2019
Rawicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
120 mln zostaje i dobrze kogoś kupić teraz
2
@BlAugrAnAPolAnd nw co widzicie w tym Roberto :)
0
@MarioVeB! Niestety
0
@MarioVeB!ROBERTO jest za słaby
0
Gra ktos w fife 19 Mistrzostwa fut bo mam problemy z serwerami i nie mogę wejść na mistrzostwa fut
0
@Maciek069 ja na PO bym widział Cancelo i jako zamiennik Dany da Costa z Niemiec świetny a roberto won i Semedo sprzedać
0
@negreanu Zobaczymy jak będzie :)
0
@kamilop Sancho prędzej
1
Mega sprzedaż :)
0
@Kuczek oby wrócili z wakacji z chęcią do gry to logiczne że zostaję ale Ty nie rozumiesz może za młody jesteś
0
@Kuczek naucz się czytać
4
Coutinho zostaje super )
0
Ja bym widział na PO młodego świetnego Danego da Coste
0
Byłbym za tyle że jak by przyszedł za Roberto a Semedo bym zostawił
0
@szkutnik91 a ja dzis w paczkach trafiłem De Ligta czyżby transfer :) oby oby w fifie 19
0
@AboveYou ale nie do twj ligi :)
0
@OskarR01 jak by mi płacili do takiej ligi bym nie poszedł
1
@BarcaInfo słaba liga
0
@Arkon to to wiem :)
0
@Arkon chociaż w Milanie też by mógł grać :)
0
@Arkon Ale pod wodzą kloppa więcej się rozwinie :) na stronie Realu czytałem
0
@barcelonaLM wiadomo nie od dziś no ostatnio już czytałem ze będzie trenerem Chelsea żadne zaskoczenie
1
@dawo17 z Griezzmana wcale się Tak nie cieszę wolałbym młodszego napadziora
0
@Arkon jak byś chciał wiedzieć to Klopp też chce Daniego lepszą opcją byłby Liverpool
1
@Matej niestety
0
@MarioVeB! Ty łykasz ja aby napisałem , że niby jesteśmy skłonni go sprzedać a skąd wiesz może De Ligt :)
5
@kuffs żaden zamiennik Rakiety De Jong zjada go na śniadanie
0
@Messibestplayerintheworld też to czytałem ale widzisz nowe informację jakieś
0
@Messibestplayerintheworld
0
@sebisek No na transferach dobrze piszą :)