5

@LAMC_10 Dla Atletico.

0

@Zoker Nie no, z jednej strony rozumiem się motywować przed meczem itd., ale z drugiej fajnie że dostali w czapę :) Może dlatego, że go nie trawię.

3

Messi hat-trick
Ronaldo nic-trick
Detale

2

Jeeeest! Kurkasao brameczka ❤️

0

@esem91 Ja o Wiśle a Ty o przemyśle. Dla mnie jest słabym komentatorem, a próbuje z siebie robić gwiazdę najwyższych lotów. Mówiąc w skrócie, drażni mnie i tyle.

4

Nie no, pan Borek na siłę chce być fajny. A to nie jest fajne. Ale czego się spodziewać po madrycioku.

35

@TR3YWAY Gość zadał normalne pytanie a Ty taka żałosna odpowiedź...

0

@kocuur Za jakieś 15 milionów na zmiennika Rekina jak najbardziej.

0

@SeWo77 Pewnie nie... Chociaż to by było ciekawe.

35

Luis Enrique w pięknych słowach o Lewym:

"Dla mnie Robert Lewandowski to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy napastnik w historii.

Zawsze marzyłem, żeby mieć go pod opieką, ale zawsze coś wyskakiwało i temat transferu niestety upadał.

Tak czy siak Lewandowski zasługuje na miano legendy FC Barcelony, a ja jako jej kibic bardzo dziękuję za wszystko Robert..." ????❤️

via: Barca Universal


1

@gumaz Pozdrawiam rodzinę i La Ramblowiczów z "gorących" xD

1

@Filipem Właśnie przechodzę kolejny raz :) Cudowna gierka!

2

Nigdy jakimś mega fanem Lewego nie byłem, ale fajnie, że przyszedł do Barcy i dał nam dużo radości! Ale to szybko zleciało...
Cóż, zaczynamy nowy rozdział, a Tobie Robert serdeczne dzięki :)

2

@MichuZ44 Ten tylko łazi i klepie tym dziobem...

2

@ShawnC Ciebie jeszcze to dziwi, że on sędziuje? xD
Chyba, że to ironicznie to ok.

3

@JordiAlbion Jak w Barcy to karny i czerwona.

0

Komentarz usunięty

0

3

@Laminedependencia Jeszcze wyżej, jeszcze musisz!"

1

Komentarz usunięty

4

@Arden Thank you and good luck

0

@lithotripter Życzę po prostu zdrówka :)

4

Ewelina Kosmetyczna!

2

@Zoker Ano tak, kwestia gustu. Pisałem po prostu w odniesieniu do trylogii GoW, która dla mnie była wybitnym dziełem.
Tak czy inaczej miłego gracowania :)

3

@lajcior @MesQueUnClub_87 Ci pewno coś podpowie :)

1

@Zoker GoW jest słaby. Wg mnie. Dlatego pytam

1

@Zoker No to z przymrużeniem oka. Ale nie szkoda Ci życia na God of War?

1

1

Pizdy madryckie na majku. Tfu

2

Zaraz będzie VAR xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?