Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja jestem ciekawy jak potoczą się losy Ernesto Valverde w Barcy :) Co tam kto lubi
0
Niesamowity
0
Znaczy się, mów za siebie bo ja np. nie wiem...
I weź mi powiedz jeszcze co to tam dokładnie było bo pewnie to tez wiesz ;)
2
Przeliterować Ci?
Dla ciebie, pan Martwy
20
To tak jakby napisać "Imponująca passa Realu Madryt w ostatniej dekadzie! 8 razy prawie zdobyli mistrzostwo w Lidze Hiszpańskiej"
0
Najpierw było "ooo teraz Real to ma farta", "ZZ farciarz", "nie należało im się", "spalone, kontrowersja", "gdzie jest VAR?", "1001 wrzutek", "jak zwykle Ramos w 90+4". A teraz "oooo kurde ten Zidane to on poukłada" "ja prdl 500 milionów na transfery" "ej wycofają VAR dla RM", "Zidane geniusz 3LM" "legenda"
0
Szanuję Twoje zdanie, choć kompletnie się z nim nie zgadzam. Także no, pozdrawiam :)
0
Nie, większość ma jakiś kompleks tego pana i próbuje sobie już teraz rozpisać najczarniejszy scenariusz dla kibiców Barcy. Wyrobił sobie markę? Owszem, tylko każdy trzeźwo myślący kibic musi przyznać, że ta "marka" to taka jednak dość wątpliwa i bardzo delikatna kwestia.
0
Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Nie jestem prorokiem, żeby nie było, jednak bliżej mi do teorii, że to będzie wielka klapa, niż do takiej, że pod jego wodzą biali znów wygrają 3x z rzędu LM albo może swoje osiągnięcie jeszcze pobiją. Stoję z boku i chłodno obserwuję :) W razie czego pierwszy przyznam, że łysy to wybitny trener. Jak mu sprowadzą Kane'a i piłkarzy dobrze dogrywających na główkę w polu karnym to... kto wie :)
0
Żeby Wam d**y nie popękały od tego ZZ... Masakra jakaś, 99% komentarzy o nim. Sraczka jakich mało. Tragedia
0
Tak szczerze to nigdy nie zrozumiem takich pytań...
Chyba, że Ci potrzebne do FM'a
0
Wymyślił "na kibica". Dawaj mu ocenę
5
To musi być miejsce z duszą, paradoksalnie, niesamowite jak tam czas się zatrzymał...
0
Hahahaha o Borze sosnowy
1
A co mnie to? Lepiej niech hamuje tam niż u białych
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Musiałeś? :( bleeeh
12
„Grasz z Realem w którym jest Modric, najlepszy zawodnik na świecie."
Co?
0
Nie no, nic się przecież nie stało :) Nieporozumienia się zdarzają.
1
Stary! Czy ja narzekam na Valverde? To, że nie podoba mi się teraźniejszy styl Barcy to moja sprawa, a Ty mi rozprawkę piszesz. Odniosłem się, zacytowałem wypowiedź gościa wyżej, dodałem coś od siebie bo mam do tego prawo. Nie psioczę po forach i nie głoszę sloganów typu "Valverdeout" co nie zmienia faktu, że nie pogniewałbym się gdyby po sezonie odszedł.
1
Wyjeżdżasz na mnie z pierwszym akapicie bo co? Czy ja Ciebie atakuję? Weź się nie pogrążaj i mnie nie rozśmieszaj Panie nieomylny. Jest tak jak mówisz, przepraszam.
P.s mecze oglądam tylko na flashscore i czasami mi dziadek smsa podeśle ze skrótami
Bez odbioru
16
Może niech do czerwca od razu zostaną, w końcu finał LM też w Madrycie
23
„Tia, na pewno. xD Chyb że chodzi Ci o jego pomysły typu piła do MSN i hejo.
Nawet hejterzy powinni przyznać, że Valverde ma dużo bardziej poukładaną drużynę. Pomysł na mecz z reguły jest i to widać. "
Noo, ten pomysł to z reguły piła do Leo i hejo :)
0
Wiesz co mnie najbardziej dobija? Brak alternatyw. Naprawdę i autentycznie uwielbiam Suareza, ale szlag mnie trafia jak oglądam te wszystkie filmiki gdzie ma się jak pączek w maśle, popija litry yerby i nie widać po nim, że bardzo coś mu leży na wątrobie. Też byłbym uśmiechnięty gdybym zarabiał tyle kasy, ale machać łapami na wszystkich dookoła to on pierwszy. Święta krowa, a za plecami jeszcze stoi Leo. To weź się tu ogarnij człowieku.
8
Trochę mnie śmieszą niektóre wpisy po tych rewelacjach Sportu, że Valverde nie chce stracić Rakitića. Po pierwsze, to przecież oczywiste, a po drugie kiedy czytam zdanie w stylu; "jeszcze za nim zatęsknicie", to naprawdę nie wiem co o tym myśleć, bo tak! Zatęsknimy z Ivanem. Tak jak po każdym graczu Barcelony, który w wyraźny i doraźny sposób przyczynił się do sukcesów tego klubu, ale co to zmienia? Otóż zupełnie nic! Było życie przed nim i będzie po nim. Jest to ostatni dzwonek żeby coś sensownego zarobić na "Rakiecie", nie oszukujmy się. Lubię gościa, co nie zmienia faktu, że wg mnie musi przyjść nowe. Widocznie niektórzy ludzie nie rozumieją najprostszych mechanizmów, a to, że nie rozumie ich też Valverde to inna sprawa. Ale gdzie ja się tam znam, przecież nie jestem trenerem Barcy, nie widzę piłkarzy na treningu to też cóż mogę wiedzieć.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3
Komentarz usunięty
0
Marciniak to raczej siedzi na małym Pereza
13
Komentarz usunięty
0
Taa, już było, skuteczność, zmęczenie, kontuzje, kartki...