Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mafii UEFA się dziwisz?
1
De Jong piłkarzem PSG. I cyk... Frenkie oficjalnie w Barcy
0
Kukurydza w sałatkach jest jak rodzynki w serniku. Bleh. W każdym razie powodzenia
0
Niektórzy to już z awokado na rozumy się pozamieniali...
9
Jakby Pep był na ławce, to by powiedzieli, że samograj
1
Już nie chciałem lecieć tak ostrym humorem mordko ;D
5
Socjopata i Giroud są jak Pat i Mat, jak Bolek i Lolek, jak power i rangers. Nierozłączni xD
1
Nie wiem czy chamstwo, jedni nazywają to tak, drudzy inaczej. Dla mnie to zwykłe buraki. Koleś przyjeżdża z fuch z Niemiec bo ma jaką naleciałość, w etui przy telefonie karty do bankomatu sztuk kilka. Telefon trzyma jakby pod ręką niósł kaloryfer a szczypior taki, ze szok i trzyma w drugiej ręce te trzy bułki w siateczce. I pie****i, noo co tam, no ja jestem tu, no wieeesz. A teen to, weź on jest pier... no no ten. I zaraz tam mu się szyja wyciąga, napina się, odsuwa telefon od ucha i tekst "można tam kogoś do drugiej kasy zawołać?!". A pięć osób w kasie przed nim, że wyjdzie tego sklepu pewnie za 5-8 minut... żenada
0
Co?
5
A ja szanuję ludzi, którzy biednej babeczce ekspedientce robiącej za 1500 miesięcznie, w kasie w biedronce (gdzie są trzy na cały sklep i muszą robić dosłownie wszystko tam) nie krzyczą, stojąc z trzema kajzerkami w jednorazówce; „można tam kogoś do drugiej kasy zawołać?!!?!?!?!"
4
Bartomeusz wajchę przełóż
0
Dodaj jeszcze Pogbę za 150, Mbappe za 200 i Piątka w promocji za 100, to tak wiesz, żeby miał kto na bramkę wskoczyć
0
Tego dotyczył mój komentarz. Przyznałeś mi rację, dziękuję :)
0
No tak, przecież od zawsze było tak. Witamy w przerwie meczu, dzisiaj oba zespoły atakują, dużo bramek. Musimy kończyć, spotykamy się po meczu.
0
Kilkanaście lat wstecz w przerwie meczu; 12 z 15 minut przerwy meczu - studio. Analizy taktyki, dyskusja, wypowiedzi gości (ekspertów) itd. Zero ciśnienia, że tak powiem. Przerwa w meczu w 2019 roku - reklamy.
1
poważnie? xDDDDD nosz qrwa hahahaha
0
Może to, że z automatu ustawił Liverpool w półfinale? Troszeczkę to nieprofesjonalne na ten moment. Tak wg mnie.
2
Pol pier###i, że wynalazł takiego ciekawego tweeta, ze Barca na CN nie przegrała od 2013 roku, nie przegrywając u siebie trzydziestu spotkań, ale to się może zmienić, uwaga, kiedy na Camp Nou przyjedzie Liverpool... Ten człowiek to stan umysłu, podobnie jak Hajto i Borek...
0
Kiedy jesteś szczęśliwy, ale wiesz, że Jason Voorhees nie odpuści :D
5
uhh
https://chamsko.pl/94588/Kiedy_nie_masz_pieniadzy_na_reklame
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Jakby nie patrzeć. W obecnej sytuacji w Serie A, to chyba mecz Juventus - Juventus można by uznać jako szlagier.
0
Szczerze (czy też może życzeniowo), to nie wiem... Jak tak dzisiaj oglądałem ManU z West Ham to tak sobie pomyślałem, że jak nie przejdziemy United to będziemy parówami bardzo. Ani to rogów nie ma, ani ogniem nie straszą. Sam pisałem o pokorze (bez Romy mi tu proszę) itd., wiem, że mecz meczowi nierówny, inne rozgrywki, ale kurde, oni grają taką kaszankę, że szok. Mam nadzieję, że Barca tego nie schrzani.
0
Smutne życie to Ty chyba masz skoro nie rozumiesz mojej odpowiedzi...
1
Trzymam kciuki i za Twoje zdrowie za kołnierz nie wyleję, a co!
1
No wiem, wiem xD Poyebane. Mówię tylko, że Cię stary podziwiam i chętnie czytam wpisy na dzielni Twoje czy też o Tobie hehe pozdro :P
7
Nie, ja dożywotnio będę płakał. Chłopie, wyciągnij kij
1
Ty jesteś dobry chłopak, ale faktycznie ta "beka z kuponów Socjopaty" ma jakiś sens xD Bez urazy. Tak się pisze historię :D
39
Żart z Realu i ich piłkarzy nigdy nie są nudne