3

@itmustbejoke To będzie miłość na miarę Ernesto - Ivan?

5

Citrinka, oliffka... tomato... i gorzała

0

@Tomo_95 No oczywiście, w jednym z największych klubów piłkarskich na świecie jest to łatwe jak pstryknięcie palcami. Chłop pewnie z pola wrócił i go w Barcy zatrudnili więc nie ma swoich prawników etc. Niech go na kuchnię zdegradują od razu. Ludzie, co wy bierzecie?

1

"Duża część piłkarzy nie była za zwolnieniem Valverde, ale teraz uważa, że po całym ostatnim cyrku nie ma już powrotu i gdyby trener został, atmosfera byłaby nie do zniesienia."[Sport]

xDDD Czytam takie info i kisnę za każdym razem...

0

@Transu96 Spoczko, ostatnio moja luba kupiła sobie te ciacha to mi się skojarzyło :)

3

@Transu96 Belvita

0

Komentarz usunięty

0

@Hushovt tak w ogóle "utkaj"... BORZE BORZE :)

0

@Hushovt Żebyś tam w piaskownicy nie popuścił grubciu :)

1

Superpucharu czego? xD #tikitaka

3

Komentarz usunięty

16

Łooo panie, co by się tutaj działo ;)
https://zapodaj.net/b6d610d6c10e7.png.html

1

@Witekk10 Prędzej Ernest w pomocy wybiegnie

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Striker Co ciekawe mogę tam wpisać choćby 09 czy 15. Ale ze mnie Sherlock :(

1

@dawo17 Mhm, prędzej po Forlana zadzwonią

1

@Kapitan hawk Kocham Cię ;*

0

@GeFcIo Może nie najgłupszej, ale jak @Chwytliwy się stara. Po prostu

3

@sendesara Henry, cóż to był za napadzior :) Cieszyłem się jak dziecko po ogłoszeniu transferu do Barcy

2

Jak dobrze pójdzie to @BarcaInfo za kilka lat wyprzedzi Leo w ilości zdobytych złotych piłek. Ludzie w przyszłości będą mówić, że to on jest najlepszy w historii. Biedny Leoś, tak się chłopina stara, a jak nie Cristiano wiecznie "siedzi na ogonie", to wyskakuje taki BarcaInfo. No ale cóż, czysty talent, szacunek

3

@Chwytliwy Skoro "dostawać znowu w dziurę" to chyba raczej chleb powszedni. Rozczarowanie... Sam sobie chłopie zaprzeczasz i starasz się być głupio mądrym

7

@HassanMubarak Wybuchowego Sylwestra życzę

0

@4drian0 A co, poczułeś się pominięty? :C Po same jajka

3

@PopekMonster "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" polecam :)

3

@MasterOne Jego to chyba odmrażają jak Marylę Rodowicz na Sylwestra

1

@Commando może następnym razem, jak się poprawię :)

0

@Commando Oj weź, czepiam się :)

0

@Commando Tam gdzie nie wdycham tlen a nie smog wdycham nie tlen a nie smog

0

@msmsms "Klombiki" xDDD

4

Ale piękne są te stroje domowe na przyszły sezon. Jeszcze tylko nowy trener z wizją, przewietrzenie szatni (zbilansowanie kadry, plus transfery) i można zaczynać nowy sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?