Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@itmustbejoke To będzie miłość na miarę Ernesto - Ivan?
5
Citrinka, oliffka... tomato... i gorzała
0
@Tomo_95 No oczywiście, w jednym z największych klubów piłkarskich na świecie jest to łatwe jak pstryknięcie palcami. Chłop pewnie z pola wrócił i go w Barcy zatrudnili więc nie ma swoich prawników etc. Niech go na kuchnię zdegradują od razu. Ludzie, co wy bierzecie?
1
"Duża część piłkarzy nie była za zwolnieniem Valverde, ale teraz uważa, że po całym ostatnim cyrku nie ma już powrotu i gdyby trener został, atmosfera byłaby nie do zniesienia."[Sport]
xDDD Czytam takie info i kisnę za każdym razem...
0
@Transu96 Spoczko, ostatnio moja luba kupiła sobie te ciacha to mi się skojarzyło :)
3
@Transu96 Belvita
0
Komentarz usunięty
0
@Hushovt tak w ogóle "utkaj"... BORZE BORZE :)
0
@Hushovt Żebyś tam w piaskownicy nie popuścił grubciu :)
1
Superpucharu czego? xD #tikitaka
3
Komentarz usunięty
16
Łooo panie, co by się tutaj działo ;)
https://zapodaj.net/b6d610d6c10e7.png.html
1
@Witekk10 Prędzej Ernest w pomocy wybiegnie
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Striker Co ciekawe mogę tam wpisać choćby 09 czy 15. Ale ze mnie Sherlock :(
1
@dawo17 Mhm, prędzej po Forlana zadzwonią
1
@Kapitan hawk Kocham Cię ;*
0
@GeFcIo Może nie najgłupszej, ale jak @Chwytliwy się stara. Po prostu
3
@sendesara Henry, cóż to był za napadzior :) Cieszyłem się jak dziecko po ogłoszeniu transferu do Barcy
2
Jak dobrze pójdzie to @BarcaInfo za kilka lat wyprzedzi Leo w ilości zdobytych złotych piłek. Ludzie w przyszłości będą mówić, że to on jest najlepszy w historii. Biedny Leoś, tak się chłopina stara, a jak nie Cristiano wiecznie "siedzi na ogonie", to wyskakuje taki BarcaInfo. No ale cóż, czysty talent, szacunek
3
@Chwytliwy Skoro "dostawać znowu w dziurę" to chyba raczej chleb powszedni. Rozczarowanie... Sam sobie chłopie zaprzeczasz i starasz się być głupio mądrym
7
@HassanMubarak Wybuchowego Sylwestra życzę
0
@4drian0 A co, poczułeś się pominięty? :C Po same jajka
3
@PopekMonster "Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri" polecam :)
3
@MasterOne Jego to chyba odmrażają jak Marylę Rodowicz na Sylwestra
1
@Commando może następnym razem, jak się poprawię :)
0
@Commando Oj weź, czepiam się :)
0
@Commando Tam gdzie nie wdycham tlen a nie smog wdycham nie tlen a nie smog
0
@msmsms "Klombiki" xDDD
4
Ale piękne są te stroje domowe na przyszły sezon. Jeszcze tylko nowy trener z wizją, przewietrzenie szatni (zbilansowanie kadry, plus transfery) i można zaczynać nowy sezon :)