Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KSSniper O gustach się nie dyskutuje
3
@Avada Kedavra Jednak moja mordeczka @Chwytliwy :)
15
@Colon "Dla mnie się to podoba "
34
@Kuczek Też kiedyś miałem Internet Explorer
1
@Janiama No tak, Pan wiedział, niczego innego się w tej sytuacji nie spodziewałem. Kłaniam się nisko. Normalnie sobie ten tekst wydrukuję i w ramkę na ścianę :)
26
@Janiama Oby jednak było jak w Pana przypadku, że wrócą wcześniej
0
Widzę, że wrócił i teraz raczy nas liczbami i statystykami jeśli chodzi o koronawirus. Spoczko
4
@bartekmess Trzymaj
[Ten link widoczny jest tylko dla użytkowników posiadających konto premium]
0
Nawzajem moi drodzy, nawzajem
0
Komentarz usunięty
3
@Triv44 Chyba bardzo zbłądziłeś... Gdzie takich sieją?
0
@dominik127pl Hahaha +1
14
Leo Messi vs Getafe. Copa del Rey z 2007 roku
0
@nadachu Dlatego Adam Małysz przeskoczył wszystkich i zakończył galę ze złotym globem. Wszystko pasuje
1
@nadachu Ale mecz się skończył normalnie po trzeciej tercji czy ktoś pobił rekord świata w biegu na 100 metrów?
0
@BOSSS85 Wszystkie śliczne :)
0
@Triv44 Wien co to jest placek po Węgiersku a ten, który ja robię napewno nim nie jest
1
@Barwindg Aaa to taki Makłowicz z Ciebie :D Dzięki za pomysł, postaram się coś stworzyć :) Pozdrawiam ;]
1
@Barwindg Nie no gitara. U mnie wszystko by przeszło jeśli nie spalę naleśników. Także no to akurat jest wyzwanie a przepis Twój całkiem fajny i ten sos o którym nic nie napisałeś :)
0
@Barwindg Kurde, ciekawa sprawa. Jak mnie naumiesz to może sam spróbuję :)
6
Jutro a w zasadzie dziś na obiad; Placek ziemniaczany z gulaszem, plus marcheweczka, por, pieczarki. Mmm
1
Komentarz usunięty
1
Dzisiaj zasłyszane:
Babson wyprowadza swojego doga i gada przez telefon a w międzyczasie widzi mnie, i jedną babeczkę przechodzącą niedaleko. Podnosi wyraźnie głos, gówniak leci z tyłu z badylkiem, i tu cytuję (co tam do słuchawki);
"Wiesz, dla mnie to nikt nie powinien wychodzić a sobie spacerują, powinni zamknąć wszystkich. Ja też wiesz spacer z psem ale tylko na chwilę" Wtf?
12
@Fabik87 Zapewne wiele osób wyzdrowiało ale to się jeszcze tak bardzo "nie sprzedaje"
5
Na TV Puls właśnie zaczął się Jackass: Bezwstydny Dziadek :)
0
Swoją drogą to piękne uczucie wejść tu na LA bomble i poczytać o czymś innym niż o Honorata wirusie
0
Cieszy bestia Kloppa. Może rano na kibelku
0
@ksobi To tylko moje zdanie. To, że się z nim nie zgadzasz nie znaczy, że nie mogę tak mówić. Mogę i mówię :)
1
Kiepska gra we wczorajszym meczu, ogólnie ciężko się na to patrzy.
Karny też z tyłka, niezasłużone zwycięstwo. Pudrowanie trupa trwa, cóż, trzeba czekać na nowy sezon, nowy początek bo w tym z taką grą będzie na prawdę ciężko coś ugrać. Pozdrawiam wszystkich, spokojnej niedzieli i wygranej Betisu życzę :)
0
@bartekmess Już lepiej niech on się nie odzywa...