3

@KSSniper O gustach się nie dyskutuje

3

@Avada Kedavra Jednak moja mordeczka @Chwytliwy :)

15

@Colon "Dla mnie się to podoba "

34

@Kuczek Też kiedyś miałem Internet Explorer

1

@Janiama No tak, Pan wiedział, niczego innego się w tej sytuacji nie spodziewałem. Kłaniam się nisko. Normalnie sobie ten tekst wydrukuję i w ramkę na ścianę :)

26

@Janiama Oby jednak było jak w Pana przypadku, że wrócą wcześniej

0

Widzę, że wrócił i teraz raczy nas liczbami i statystykami jeśli chodzi o koronawirus. Spoczko

4

@bartekmess Trzymaj

[Ten link widoczny jest tylko dla użytkowników posiadających konto premium]

0

Nawzajem moi drodzy, nawzajem

0

Komentarz usunięty

3

@Triv44 Chyba bardzo zbłądziłeś... Gdzie takich sieją?

0

@dominik127pl Hahaha +1

14

Leo Messi vs Getafe. Copa del Rey z 2007 roku


0

@nadachu Dlatego Adam Małysz przeskoczył wszystkich i zakończył galę ze złotym globem. Wszystko pasuje

1

@nadachu Ale mecz się skończył normalnie po trzeciej tercji czy ktoś pobił rekord świata w biegu na 100 metrów?

0

@BOSSS85 Wszystkie śliczne :)

0

@Triv44 Wien co to jest placek po Węgiersku a ten, który ja robię napewno nim nie jest

1

@Barwindg Aaa to taki Makłowicz z Ciebie :D Dzięki za pomysł, postaram się coś stworzyć :) Pozdrawiam ;]

1

@Barwindg Nie no gitara. U mnie wszystko by przeszło jeśli nie spalę naleśników. Także no to akurat jest wyzwanie a przepis Twój całkiem fajny i ten sos o którym nic nie napisałeś :)

0

@Barwindg Kurde, ciekawa sprawa. Jak mnie naumiesz to może sam spróbuję :)

6

Jutro a w zasadzie dziś na obiad; Placek ziemniaczany z gulaszem, plus marcheweczka, por, pieczarki. Mmm

1

Komentarz usunięty

1

Dzisiaj zasłyszane:

Babson wyprowadza swojego doga i gada przez telefon a w międzyczasie widzi mnie, i jedną babeczkę przechodzącą niedaleko. Podnosi wyraźnie głos, gówniak leci z tyłu z badylkiem, i tu cytuję (co tam do słuchawki);

"Wiesz, dla mnie to nikt nie powinien wychodzić a sobie spacerują, powinni zamknąć wszystkich. Ja też wiesz spacer z psem ale tylko na chwilę" Wtf?

12

@Fabik87 Zapewne wiele osób wyzdrowiało ale to się jeszcze tak bardzo "nie sprzedaje"

5

Na TV Puls właśnie zaczął się Jackass: Bezwstydny Dziadek :)

0

Swoją drogą to piękne uczucie wejść tu na LA bomble i poczytać o czymś innym niż o Honorata wirusie

0

Cieszy bestia Kloppa. Może rano na kibelku

0

@ksobi To tylko moje zdanie. To, że się z nim nie zgadzasz nie znaczy, że nie mogę tak mówić. Mogę i mówię :)

1

Kiepska gra we wczorajszym meczu, ogólnie ciężko się na to patrzy.
Karny też z tyłka, niezasłużone zwycięstwo. Pudrowanie trupa trwa, cóż, trzeba czekać na nowy sezon, nowy początek bo w tym z taką grą będzie na prawdę ciężko coś ugrać. Pozdrawiam wszystkich, spokojnej niedzieli i wygranej Betisu życzę :)

0

@bartekmess Już lepiej niech on się nie odzywa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?