Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Dzięki, ciekawa opinia. A co sądzisz o braku mapy? Plus czy minus tej części? Mnie to trochę zaskoczyło
0
@Chwytliwy Napiszesz co Cię "odrzuciło" od piątki?
0
@MesQueUnClub_87 Za pierwszym razem mi kompletnie nie siadło, ale planuję drugie podejście. Na razie przypominam sobie czwórkę, ograłem Primal no i też się zastanawiam nad 5. Trochę specyficzna cześć wg mnie
0
@Piotr89Sand Sentyment, po prostu. Nie zagłębiam się w szczegóły :) Fajnie za małolata się to oglądało
0
@Munio Strasznie irytujące, ale odziwo wczoraj dość długo grałem i wszystko było okej :O Daj znać czy na innym padzie jest wszystko w porządku :) I tak, dziwna to sprawa z tymi wolnymi xD Pozdro
0
Ale bym sobie obejrzał takie Monster Garage albo Pimp My Ride na prawdziwym starym MTV :D
3
@NeroTFP Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
1
@TheNekro94
*polewa wirtualnej wódeczki*
2
@Veb1233 resztę przemilczmy [*]
13
Miesiąc temu zapierniczali z wózkami pełnymi papieru toaletowego a dziś ganiają z kratami browarów. Ahh ❤️
1
@Munio Tak jak pisze @HeinzDundersztyc Na 99% może to być problem z prawym analogiem. Sam mam problem z padem. Gram np. w Far Cry i jest wszystko okej a jak dochodzi do jakiejś akcji to nagle zaczyna mi się postać sama "obracać", tzn. mogę nie dotykać wcale prawej gałki a na ekranie mi "wiruje". Także może być u Ciebie coś w tym stylu. Jakieś zwarcie się robi, nie wiem. Spróbuj na innym padzie zagrać
0
@Avada Kedavra Ale co Ty porównujesz. Tam budowane domy też są x razy większe, to i ekipy trzeba większej. Nie wspominając o tym, że tam burzą całą konstrukcję i stawiają od podstaw z fundamentami, no i oczywiście drewniane konstrukcje.
1
@D44H Jeśli właściciel danej pizzerii/kebaba zadecyduje, że jest otwarty to jest i już. Twoja kwestia to zorientowanie się w necie czy jest. Albo dzwonisz, albo jedziesz / idziesz. Ale co tam, lepiej pytać na Rambli xD
0
@nieprzysiadalnosc No ja chciałem już mu odpisać, że mój jest otwarty i dowóz gratis do 300km, ale nie będę się pchał na Kamczatkę bo to troszkę dalej i pewnie by anulował zamówienie
7
@D44H Co Ty z Motoroli V3 wysłałeś tą wiadomość, że nie umiesz sobie sprawdzić w necie takiego info? xD
2
@ToWinaSedziego Dziwisz się? Strasznie mnie zaciekawiło co napisałeś aż sobie wróciłem do tego, mianowicie dziś trafiłem na coś takiego
Pan @Janiama pisze sobie post
https://zapodaj.net/bf49dd61032b2.png.html
Jest tam jakiś odzew i pada pytanie użytkownika @puyol_presidend5
https://zapodaj.net/284b5e4d5c103.png.html
I na tym dyskusja się kończy... A kilka postów wyżej cyk! A w linku tego pana zdjęcie jak stoi na bramce :) zamiast odpowiedzieć pod postem to nieee, każdy musi widzieć jaki jestem fajny :)
https://zapodaj.net/8592fa539abbe.png.html
Typowy atencjusz :)
7
To był szał :D
https://m.kwejk.pl/obrazek/3535589/kiedys-to-bylo.html
1
@SeeleyBooth Beata Kozirodna z tego co wiem
1
@AmigoBlancos Bardzo mi przykro, współczuję śmierci mamy. Nie umiem odpowiedzieć bo nie potrafię sobie wyobrazić śmierci mojej mamy...
40
Pamiętajcie kochani - zakładajmy od jutra maseczki bo nas k...a zmiecie z planszy ;) Zdrówka wszystkim
0
@NemeZis93 Użytkownik @macio_944 kilka postów niżej... No i ładnie wyjaśnił
1
@Kapitan hawk Jarosław?
0
@Veb1233 Unpopular Opinion:
Cristiano Ronaldo should win the Ballon D’or this year
2
https://m.jbzd.com.pl/obr/1354353/takie-czasy
Mam nadzieję, że wszyscy ninja z Rambli sobie poradzili z niebezpiecznymi wypadami :D
2
https://www.facebook.com/688815514622690/posts/1333196620184573/
Leo przemówił
3
Z sytuacji nie ma co się śmiać, ale to akurat mega xD
https://m.kwejk.pl/obrazek/3532543/pandora.html
1
@barcafan9512 Co świętować?
1
@SteuerFreiMoney Źle zrozumiałem to co napisałeś xD
0
@SteuerFreiMoney Może po prostu dlatego, że sklep narzuca swoją marżę?
0
@Stenmatic I tower you