Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Death is coming
3
@jakub1906 Wiersz xD Sam jesteś "wiersz" i raczej nieudany :D
5
"Dwanaście złotych
Może zabić miłość w człowieku
Stoisz samotna przy małej budce
Koło dworca PKS-u
Na zewnątrz zimno, a w środku ciepło
Dzieli cię lada i brudne okienko
Turek wbija tasak, to jest nasz kat
Z baraniny robi danie
Przez żołądek do serca nie trafisz do mnie
Przez żołądek po rozstanie
Pytasz czy czuje dreszcz i bicie serca twego
Ja nie czuje nic, tylko z ust twych
Odór sosu czosnkowego"
NK rządzi :)
1
@kubix05 Wspomnienia wróciły... Świetne czasy
19
@justfootball Ta kobieta sprawia wrażenie totalnie odklejonej od rzeczywistości. Pierwszy raz widziałem ją "w akcji" i pomyślałem sobie, że jest jakaś upośledzona.
28
Celebryci za dychę xD Masakra, niektórzy tutaj odlecieli za mocno
0
Brawo Sevilla. To jak zapierniczali cały mecz w pressingu było imponujące :)
1
Zajebiste te grupy w LM!
0
@P93FCB
Rosenborg - PSV btts
Malmoe - Granada btts
Charleroi - Lech btts
Sevilla - Levante 1
Bilbao - Cadiz over 1.5 gola
St. Liege - MOL fehervar. 1
Kopenhaga - Rijeka 1
YB - Tirana +1.5/1
Basel - CSKA Sofia 1
Sporting - LASK over 1.5 gola
Celta - Barca btts
Takie coś za 2 zł, małe szanse ale to nie majątek
0
@PlanetFCB Każda postać wyjątkowa wg mnie
2
@tristan87 Za każdym razem bawi tak samo mocno :) Klasyk
2
@Rust_Cohle Ludzie są różni, problemy są różne. Sam osobiście zmagam się z wielkim problemem. Nie wartościuję tego. Komuś jest to potrzebne, innemu nie. Jeśli możesz pomóc - pomóż. Pozdrawiam
3
@Rust_Cohle po to jest forum, może tego potrzebuje. Ty też się brandzlujesz na Tym forum będąc kibicem innej drużyny. Weź się zastanów trochę
0
@tadzik447 zabawny jesteś w chu
0
Dajcie linka do Bohemian rhapsody Free na tel
1
@Filip_10 Lepiej daj babci LA Ramblę poczytać to się przynajmniej pośmieje kobieta :)
0
@Colon o fuj :/
0
@kulek22 Tak, skończył
1
Busquets od kilku sezonów pokazuje jak nie należy grać w piłkę. Szkoda, ale na murawę już wybiegać nie powinien, przynajmniej nie w pierwszym składzie
0
Dobra, postarajmy się wyrokować co w tym sezonie dla naszej ukochanej Barcy. Tryplet, nicplet, a może jeden z trzech pucharów? Po sezonie (może, jak nie zapomnę) wrócimy sobie do tego posta i zobaczymy kto był najbliżej :) Wg mnie mistrzostwo La Liga, myślę, że zdobędziemy Puchar Króla, a w LM bez sukcesu niestety. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam, oraz życzę udanego weekendu wszystkim :)
0
@dominik127pl Chyba za bardzo opiliście pozostanie Messiego :D
https://www.facebook.com/102540944521462/posts/327870258655195/
1
@Dzemik55 haha no tak. Już ogarnięte :)
0
Ludziska, działa Wam normalnie Facebook? Mam jakieś problemy od kilku godzin z nim.
1
@Mario96w Nie martw się :)
9
@Kubox Ciesz się, że żyjesz!
0
Boli mnie głowa
i nie mogę spać...
23
@Bruttal Hiszpański urząd skarbowy
3
Dziwnie będzie oglądało się mecze Barcy ze świadomością, że Leo już w naszej koszulce nie wybiegnie na boisko. Jak tak się działo to jednak czasem miał jakąś kontuzję więc każdy z tyłu głowy miał świadomość, że tak czy inaczej prędzej czy później wróci. Albo kiedy (rzadko bo rzadko) gdzieś tam na ławce był. Nadzieja umiera ostatnia. Osobiście chciałbym żeby został w Barcy do końca kariery
0
@Ghotti Nie, nie wiem. Sorry. Już usuwam...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika