0

@DonAndrzejos Death is coming

3

@jakub1906 Wiersz xD Sam jesteś "wiersz" i raczej nieudany :D

5

"Dwanaście złotych
Może zabić miłość w człowieku
Stoisz samotna przy małej budce
Koło dworca PKS-u
Na zewnątrz zimno, a w środku ciepło
Dzieli cię lada i brudne okienko
Turek wbija tasak, to jest nasz kat
Z baraniny robi danie
Przez żołądek do serca nie trafisz do mnie
Przez żołądek po rozstanie
Pytasz czy czuje dreszcz i bicie serca twego
Ja nie czuje nic, tylko z ust twych
Odór sosu czosnkowego"

NK rządzi :)

1

@kubix05 Wspomnienia wróciły... Świetne czasy

19

@justfootball Ta kobieta sprawia wrażenie totalnie odklejonej od rzeczywistości. Pierwszy raz widziałem ją "w akcji" i pomyślałem sobie, że jest jakaś upośledzona.

28

Celebryci za dychę xD Masakra, niektórzy tutaj odlecieli za mocno

0

Brawo Sevilla. To jak zapierniczali cały mecz w pressingu było imponujące :)

1

Zajebiste te grupy w LM!

0

@P93FCB
Rosenborg - PSV btts
Malmoe - Granada btts
Charleroi - Lech btts
Sevilla - Levante 1
Bilbao - Cadiz over 1.5 gola
St. Liege - MOL fehervar. 1
Kopenhaga - Rijeka 1
YB - Tirana +1.5/1
Basel - CSKA Sofia 1
Sporting - LASK over 1.5 gola
Celta - Barca btts

Takie coś za 2 zł, małe szanse ale to nie majątek

0

@PlanetFCB Każda postać wyjątkowa wg mnie

2

@tristan87 Za każdym razem bawi tak samo mocno :) Klasyk

2

@Rust_Cohle Ludzie są różni, problemy są różne. Sam osobiście zmagam się z wielkim problemem. Nie wartościuję tego. Komuś jest to potrzebne, innemu nie. Jeśli możesz pomóc - pomóż. Pozdrawiam

3

@Rust_Cohle po to jest forum, może tego potrzebuje. Ty też się brandzlujesz na Tym forum będąc kibicem innej drużyny. Weź się zastanów trochę

0

@tadzik447 zabawny jesteś w chu

0

Dajcie linka do Bohemian rhapsody Free na tel

1

@Filip_10 Lepiej daj babci LA Ramblę poczytać to się przynajmniej pośmieje kobieta :)

0

@Colon o fuj :/

0

@kulek22 Tak, skończył


1

Busquets od kilku sezonów pokazuje jak nie należy grać w piłkę. Szkoda, ale na murawę już wybiegać nie powinien, przynajmniej nie w pierwszym składzie

0

Dobra, postarajmy się wyrokować co w tym sezonie dla naszej ukochanej Barcy. Tryplet, nicplet, a może jeden z trzech pucharów? Po sezonie (może, jak nie zapomnę) wrócimy sobie do tego posta i zobaczymy kto był najbliżej :) Wg mnie mistrzostwo La Liga, myślę, że zdobędziemy Puchar Króla, a w LM bez sukcesu niestety. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam, oraz życzę udanego weekendu wszystkim :)

0

@dominik127pl Chyba za bardzo opiliście pozostanie Messiego :D
https://www.facebook.com/102540944521462/posts/327870258655195/

1

@Dzemik55 haha no tak. Już ogarnięte :)

0

Ludziska, działa Wam normalnie Facebook? Mam jakieś problemy od kilku godzin z nim.

1

@Mario96w Nie martw się :)

9

@Kubox Ciesz się, że żyjesz!

0

Boli mnie głowa
i nie mogę spać...

23

@Bruttal Hiszpański urząd skarbowy

3

Dziwnie będzie oglądało się mecze Barcy ze świadomością, że Leo już w naszej koszulce nie wybiegnie na boisko. Jak tak się działo to jednak czasem miał jakąś kontuzję więc każdy z tyłu głowy miał świadomość, że tak czy inaczej prędzej czy później wróci. Albo kiedy (rzadko bo rzadko) gdzieś tam na ławce był. Nadzieja umiera ostatnia. Osobiście chciałbym żeby został w Barcy do końca kariery

0

@Ghotti Nie, nie wiem. Sorry. Już usuwam...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?