Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Spieszmy się czytać komentarze, tak szybko znikają [*]
0
@SamuelUmtiti Ty nie apka fifki tylko się leczyć i grać. Dembele przestał to Ty zaczynasz?
1
@Veil5ide Nie ma za co :)
2
@Veil5ide fullmatchesandshows
1
"Wśrod frajerow kreowanych przez prasę na zbawców
Bohaterstwo miernikiem sejmowych wynalazków
Polsko, to jest bagno zwane rzeczywistością
Spróbuj mnie odciąć bym mógł cieszyć się wolnością"
1
@horang Siostra CR już ładuje insta
6
Griezmann zmienia fryzurę częściej niż strzela bramy w Barcy. Fakt nie opinia
1
@DwayNee @TylkoBarca7273 @panczo a się chłopaki bawią ;D
2
Biorę po dwieście złotych z konta każdej drużyny... I słucham państwa
2
@horang Ja bym wymienił na Peszko ale Wieczysta na to nie pójdzie pewnie...
1
Szkoda, że Bartomeu nie zabrał ze sobą Griezmanna :(
0
@Fake69 Weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałem, bo Twoja odpowiedź nijak się ma do mojego komentarza...
4
@Ratamahatta Nie no, zajebiście :D Zrozumieć to by można było gdyby Puig otrzymał taką szansę jaką dostaje Pedri, wtedy to jest rywalizacja i można porównać, a nie, że fajnie bo jeden gra a drugi nie i już wyebać jak zepsutą zabawkę. Ale co tam :)
Żeby nie było, Pedri bardzo mi imponuje i trzymam za niego kciuki żeby kiedyś go wspominać jak Iniestę na przykład :)
2
@rayan_7 Pięć sekund w Google. 179
48
Żeby była jasność, jak tylko się pojawi, wszyscy narzekamy na skład! Wszyscy!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DonMatteo901 Nie chcę być złym prorokiem, ale wg mnie zbiorą srogi wpierdziel. Patrząc na formę drużyny ze Szkocji...
79
Przeglądam sobie reklamy a tu mi jakaś La Rambla wyskakuje. Tfu
1
Życzę sobie i Wam, żeby Araujo pokazał dziś, że zasługuje na grę w pierwszej 11 i żeby w niej zagościł na dobre. Chociaż czy da się grać gorzej od Lengleta i Pique, którym raz po raz odcina prąd w meczach?
1
@UncleDrew oby tak
4
Widzę, że moderacja w kwestii reklam działa tak szybko jak Bartomeu w kwestii podania się do dymisji
2
@macio_944 Pięknie napisane. Jeśli nie zmotywuje ich odejście tego łamagi Bartka to już nie wiem co
5
Ale ten trzeci komplet strojów Barcy to jest oszkliwy, że szok. Jak z lumpeksu ciuchy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Eo Captain Jack! Eo Captain Jack! Tarara rirarą
3
@dominik127pl Razem mamy już osiem. Na smaki wystarczy
0
@Joe_Pesci Mam nadzieję, że przy okazji meczu z Juventusem nie wpadną Ci kolejne genialne pomysły do głowy :D
2
@Igor123 zgadzam się z z Tobą
9
Dziena moderacjo za usunięcie mojego komentarza z nocy, faktycznie fest łamał regulamin, nie ma co. Przy okazji pozdrawiam @GIGAKOKS @Bartunek i @dominik127pl przyszłych finalistów ZP tego portalu. Piona!
8
@Bartunek hahaha o matko bosko kalwaryjsko xD
2
@usztafik Szlachta nie pracuje (dla kogoś)