19

Spieszmy się czytać komentarze, tak szybko znikają [*]

0

@SamuelUmtiti Ty nie apka fifki tylko się leczyć i grać. Dembele przestał to Ty zaczynasz?

1

@Veil5ide Nie ma za co :)

2

@Veil5ide fullmatchesandshows

1

"Wśrod frajerow kreowanych przez prasę na zbawców
Bohaterstwo miernikiem sejmowych wynalazków
Polsko, to jest bagno zwane rzeczywistością
Spróbuj mnie odciąć bym mógł cieszyć się wolnością"

1

@horang Siostra CR już ładuje insta

6

Griezmann zmienia fryzurę częściej niż strzela bramy w Barcy. Fakt nie opinia

1

@DwayNee @TylkoBarca7273 @panczo a się chłopaki bawią ;D

2

Biorę po dwieście złotych z konta każdej drużyny... I słucham państwa

2

@horang Ja bym wymienił na Peszko ale Wieczysta na to nie pójdzie pewnie...

1

Szkoda, że Bartomeu nie zabrał ze sobą Griezmanna :(

0

@Fake69 Weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałem, bo Twoja odpowiedź nijak się ma do mojego komentarza...

4

@Ratamahatta Nie no, zajebiście :D Zrozumieć to by można było gdyby Puig otrzymał taką szansę jaką dostaje Pedri, wtedy to jest rywalizacja i można porównać, a nie, że fajnie bo jeden gra a drugi nie i już wyebać jak zepsutą zabawkę. Ale co tam :)

Żeby nie było, Pedri bardzo mi imponuje i trzymam za niego kciuki żeby kiedyś go wspominać jak Iniestę na przykład :)

2

@rayan_7 Pięć sekund w Google. 179

48

Żeby była jasność, jak tylko się pojawi, wszyscy narzekamy na skład! Wszyscy!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DonMatteo901 Nie chcę być złym prorokiem, ale wg mnie zbiorą srogi wpierdziel. Patrząc na formę drużyny ze Szkocji...

79

Przeglądam sobie reklamy a tu mi jakaś La Rambla wyskakuje. Tfu

1

Życzę sobie i Wam, żeby Araujo pokazał dziś, że zasługuje na grę w pierwszej 11 i żeby w niej zagościł na dobre. Chociaż czy da się grać gorzej od Lengleta i Pique, którym raz po raz odcina prąd w meczach?

1

@UncleDrew oby tak

4

Widzę, że moderacja w kwestii reklam działa tak szybko jak Bartomeu w kwestii podania się do dymisji

2

@macio_944 Pięknie napisane. Jeśli nie zmotywuje ich odejście tego łamagi Bartka to już nie wiem co

5

Ale ten trzeci komplet strojów Barcy to jest oszkliwy, że szok. Jak z lumpeksu ciuchy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Eo Captain Jack! Eo Captain Jack! Tarara rirarą

3

@dominik127pl Razem mamy już osiem. Na smaki wystarczy

0

@Joe_Pesci Mam nadzieję, że przy okazji meczu z Juventusem nie wpadną Ci kolejne genialne pomysły do głowy :D

2

@Igor123 zgadzam się z z Tobą

9

Dziena moderacjo za usunięcie mojego komentarza z nocy, faktycznie fest łamał regulamin, nie ma co. Przy okazji pozdrawiam @GIGAKOKS @Bartunek i @dominik127pl przyszłych finalistów ZP tego portalu. Piona!

8

@Bartunek hahaha o matko bosko kalwaryjsko xD

2

@usztafik Szlachta nie pracuje (dla kogoś)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?