Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Moriarty Obecnie na Comedy Central leci pierwszy sezon. Codziennie o 16 po kilka odcinków
0
@Ghotti Fajnie by było zobaczyć co tam u nich po takim czasie :) Oczywiście przyjmując, że ten odcinek będzie trzymał poziom :)
0
@ProMILs Coś w tym jest
20
Trochę szkoda, że FRIENDS to "tylko" 10 sezonów. Chciałoby się więcej, ale jednak tam wszystko gra w tym. Genialny serial :) ❤️
1
@Bartunek Spoko, schłodzona, że wjedzie jak Hajto w babcię na pasach...
3
@Fawrf Nie oglądaj tyle "na wspólnej" bo Ci się pojęcia mieszają
4
@Bartunek alkoholiku, skończ drzeć mordę pod moim oknem, już schodzę!
1
@Bartunek Amen
1
@Bartunek Moje typy do ZP, ale ktoś szybciutko zdjął... Hmm
0
@h2o Najgorzej to się kopać z koniem... Cóż
1
@Bartunek Czytałeś lisie, bo Cię oznaczyłem. Łamiemy się opłatkiem dzisiaj? Bo z tego co widzę nie masz bana, piona
0
@Azi Który punkt?
0
Za co usunęliście mój komentarz @Moderacja ? Proszę o wyjaśnienie bo to jest kpina jakaś
1
Pomarańczowa rewolucja! ,, /
0
@Fawrf No to Laporte dorzucił 100mln i mamy to
3
@Rust_Cohle Nie chwal się tak publicznie kto Ci w dupę wjechał :)
31
Hmm, no to ładny bilans lidera
https://zapodaj.net/7707673ed1bbe.png.html
0
Vidal to debil, po prostu
3
Jeszcze Fernandes brameczka i jutro prezentacja
2
Brajt - Prince 1:0
0
Zapowiedź kolejnego studia Polsatu
7
Bez Leo będzie lepiej. Calma
0
-Mama, nie ma żadnego PS5
-Za sałatą!
0
Wiem, że prawdziwy Polak robi zakupy w Lidlu, a ci bardziej zamożni w Aldi, ale zrobić zakupy w Biedronce to jest jakaś totalna abstrakcja. Może nie same zakupy, jazz się zaczyna w kolejce do kasy. Dziwić się później, że ludzie w tym kraju pracy nie mają.
Znowu się musiałem spłakać na La Rambla. Parszywe życie mam. Pozdrawiam serdecznie :*
6
Bayer Full? A na co to komu? Komu to potrzebne?
18
Dembele to jest dzik, oby mu zdrówko dopisywało
1
@fart Kpina i jeden wielki chaos
5
Lekcja on-line u mojego brata kilka dni temu
Nauczycielka - teraz mnie słychać?
Uczeń - średnio
N - a teraz?
U - dalej średnio
Nauczycielka po chwili milczenia i chyba lekkiej frustracji; "a teraz?!"
U - dalej nic
A inny typek wypala;
"może niech pani wejdzie do pokoju gdzie ma pani laptop"
A ona do niego "nie być taki śmieszny"
lol
0
@draxidox
1
@kubix05 Wszystkiego najlepszego kolego :)