0

@Moriarty Obecnie na Comedy Central leci pierwszy sezon. Codziennie o 16 po kilka odcinków

0

@Ghotti Fajnie by było zobaczyć co tam u nich po takim czasie :) Oczywiście przyjmując, że ten odcinek będzie trzymał poziom :)

0

@ProMILs Coś w tym jest

20

Trochę szkoda, że FRIENDS to "tylko" 10 sezonów. Chciałoby się więcej, ale jednak tam wszystko gra w tym. Genialny serial :) ❤️

1

@Bartunek Spoko, schłodzona, że wjedzie jak Hajto w babcię na pasach...

3

@Fawrf Nie oglądaj tyle "na wspólnej" bo Ci się pojęcia mieszają

4

@Bartunek alkoholiku, skończ drzeć mordę pod moim oknem, już schodzę!

1

@Bartunek Amen

1

@Bartunek Moje typy do ZP, ale ktoś szybciutko zdjął... Hmm

0

@h2o Najgorzej to się kopać z koniem... Cóż

1

@Bartunek Czytałeś lisie, bo Cię oznaczyłem. Łamiemy się opłatkiem dzisiaj? Bo z tego co widzę nie masz bana, piona

0

@Azi Który punkt?

0

Za co usunęliście mój komentarz @Moderacja ? Proszę o wyjaśnienie bo to jest kpina jakaś

1

Pomarańczowa rewolucja! ,, /

0

@Fawrf No to Laporte dorzucił 100mln i mamy to

3

@Rust_Cohle Nie chwal się tak publicznie kto Ci w dupę wjechał :)

31

Hmm, no to ładny bilans lidera
https://zapodaj.net/7707673ed1bbe.png.html

0

Vidal to debil, po prostu

3

Jeszcze Fernandes brameczka i jutro prezentacja

2

Brajt - Prince 1:0

0

Zapowiedź kolejnego studia Polsatu


7

Bez Leo będzie lepiej. Calma

0

-Mama, nie ma żadnego PS5
-Za sałatą!

0

Wiem, że prawdziwy Polak robi zakupy w Lidlu, a ci bardziej zamożni w Aldi, ale zrobić zakupy w Biedronce to jest jakaś totalna abstrakcja. Może nie same zakupy, jazz się zaczyna w kolejce do kasy. Dziwić się później, że ludzie w tym kraju pracy nie mają.

Znowu się musiałem spłakać na La Rambla. Parszywe życie mam. Pozdrawiam serdecznie :*

6

Bayer Full? A na co to komu? Komu to potrzebne?

18

Dembele to jest dzik, oby mu zdrówko dopisywało

1

@fart Kpina i jeden wielki chaos

5

Lekcja on-line u mojego brata kilka dni temu
Nauczycielka - teraz mnie słychać?
Uczeń - średnio
N - a teraz?
U - dalej średnio
Nauczycielka po chwili milczenia i chyba lekkiej frustracji; "a teraz?!"
U - dalej nic
A inny typek wypala;
"może niech pani wejdzie do pokoju gdzie ma pani laptop"

A ona do niego "nie być taki śmieszny"

lol

0

1

@kubix05 Wszystkiego najlepszego kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?