Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KimBassinger1 pokaż im gdzie kaczki zimują!
0
@BorzyKrzys No właśnie to siedzi ceni! Trzymajcie tam jedno miejsce dla niespodziewanego gościa
1
@Bobo25 Jak się łamiesz opłatkiem co tydzień z rodziną i zasiadasz przy wigilijnym stole to faktycznie szacun ;)
0
@Bobo25 Co Ty teraz porównałeś to ja nie mam pytań...
4
Ludzie, którzy są oburzeni, że nie mogą iść na cmentarz 1 czy 2 listopada są śmieszni. Bo co? Bo tak wypada? Rok zazwyczaj ma 365 dni i w każdy zasrany dzień można udać się na grób do bliskich. Czy ktoś wierzący czy nie. Rozumiem, że tu chodzi o "zasadę" bo on może a Wam zabrania, ale... Miejcie w to serdecznie wywalone. Liczy się pamięć a nie miara siwego karakana płaszczącego się jak celebryta w TVPis żeby przeciwnikom gul skoczył. Weźcie to na luźno. Życzę Wam, żeby Wasi bliscy, ludzie o których chcecie pamiętać na zawsze byli w Waszych sercach i wspomnieniach, bo tyle możemy. Żeby nic tego nie zmieniło.
2
@Maximus2 @JimMorrisonFCB Szczerze mówiąc to boję się obudzić jutro. Nigdy nie sądziłem, że mogę się tak zakochać i ona mnie rzuci. Całe życie bez niej, a nadal ją kocham, ona jest wszystkim
5
Depresja to straszna suka... Już nie wiem jak sobie z tym radzić.
2
@NeroTFP Rurku.
0
@Lares Komuś krzesełka przynieść?
1
@FafitFCB Raczej nie, ale lepsze to niż jajecznica. Martwię się o Ciebie.
1
@Prezes_sycylijczyk Pamiętaj, że to co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Do zobaczenia! Adios
1
@NeroTFP Osz kurła xD
0
@banann16 był taki czas
2
MŚ 2014 > MŚ 2010
2
@dominik127pl Też złapałem. Ale jutro możemy iść w miasto. Tyle perełek czeka
0
@draxidox Chodzę po mieście i łapię w nie pokemony
18
@justfootball ja pier... Dlaczego? xD
0
@mariogbch Tak bardzo zazdroszczę :)
1
@IronSanHybrid Ty, Seba, pa tera
5
@max1982 Wystarczy, że 9 na 10 osób uwierzy TVPis i mamy to co mamy w kraju. Wyliczyłem ze wzoru Hajto
2
Przypomniało mi się jak Claudio Bravo obronił karnego z Valencią
Ale tam była ekipa i ta radość Claudio. Cudeńko
Do tego stadion pełen kibiców... Ta atmosfera. Mimo tego, że często były pikniki to się za tym tęskni...
2
@NorbiTBOB Nie wywołuj wilka z lasu
11
@Ramaj77 Gratulacje! A teraz stawiaj flachę :D Zdrówka dla małej
10
Hej. Chcecie coś z Avonu?
1
@Barwindg "el Tosta"... Skisłem xD
1
@Bobo25 Czyli było ich więcej. Szanuję za postawę
2
@macio_944 Nie przepraszaj mój bohaterze
2
Dobra, przyznawać się. Który ubił tę papugę? Bo już mi nie wyskakuje
0
@SiSenior Chyba tak...
3
@justfootball Nie mam ^^ Ale to dobrze, bo były strasznie brutalne, no mega hard, mówię Ci