2

@KimBassinger1 pokaż im gdzie kaczki zimują!

0

@BorzyKrzys No właśnie to siedzi ceni! Trzymajcie tam jedno miejsce dla niespodziewanego gościa

1

@Bobo25 Jak się łamiesz opłatkiem co tydzień z rodziną i zasiadasz przy wigilijnym stole to faktycznie szacun ;)

0

@Bobo25 Co Ty teraz porównałeś to ja nie mam pytań...

4

Ludzie, którzy są oburzeni, że nie mogą iść na cmentarz 1 czy 2 listopada są śmieszni. Bo co? Bo tak wypada? Rok zazwyczaj ma 365 dni i w każdy zasrany dzień można udać się na grób do bliskich. Czy ktoś wierzący czy nie. Rozumiem, że tu chodzi o "zasadę" bo on może a Wam zabrania, ale... Miejcie w to serdecznie wywalone. Liczy się pamięć a nie miara siwego karakana płaszczącego się jak celebryta w TVPis żeby przeciwnikom gul skoczył. Weźcie to na luźno. Życzę Wam, żeby Wasi bliscy, ludzie o których chcecie pamiętać na zawsze byli w Waszych sercach i wspomnieniach, bo tyle możemy. Żeby nic tego nie zmieniło.

2

@Maximus2 @JimMorrisonFCB Szczerze mówiąc to boję się obudzić jutro. Nigdy nie sądziłem, że mogę się tak zakochać i ona mnie rzuci. Całe życie bez niej, a nadal ją kocham, ona jest wszystkim

5

Depresja to straszna suka... Już nie wiem jak sobie z tym radzić.

2

@NeroTFP Rurku.

0

@Lares Komuś krzesełka przynieść?

1

@FafitFCB Raczej nie, ale lepsze to niż jajecznica. Martwię się o Ciebie.

1

@Prezes_sycylijczyk Pamiętaj, że to co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Do zobaczenia! Adios

1

@NeroTFP Osz kurła xD

0

@banann16 był taki czas


2

MŚ 2014 > MŚ 2010

2

@dominik127pl Też złapałem. Ale jutro możemy iść w miasto. Tyle perełek czeka

0

@draxidox Chodzę po mieście i łapię w nie pokemony

18

@justfootball ja pier... Dlaczego? xD

0

@mariogbch Tak bardzo zazdroszczę :)

1

@IronSanHybrid Ty, Seba, pa tera

5

@max1982 Wystarczy, że 9 na 10 osób uwierzy TVPis i mamy to co mamy w kraju. Wyliczyłem ze wzoru Hajto

2

Przypomniało mi się jak Claudio Bravo obronił karnego z Valencią


Ale tam była ekipa i ta radość Claudio. Cudeńko

Do tego stadion pełen kibiców... Ta atmosfera. Mimo tego, że często były pikniki to się za tym tęskni...

2

@NorbiTBOB Nie wywołuj wilka z lasu

11

@Ramaj77 Gratulacje! A teraz stawiaj flachę :D Zdrówka dla małej

10

Hej. Chcecie coś z Avonu?

1

@Barwindg "el Tosta"... Skisłem xD

1

@Bobo25 Czyli było ich więcej. Szanuję za postawę

2

@macio_944 Nie przepraszaj mój bohaterze

2

Dobra, przyznawać się. Który ubił tę papugę? Bo już mi nie wyskakuje

0

@SiSenior Chyba tak...

3

@justfootball Nie mam ^^ Ale to dobrze, bo były strasznie brutalne, no mega hard, mówię Ci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?