Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Skąd wiesz, że piękny jak nie byłeś? xD
0
@Bruttal Jest i nasz wielki Martin! :*
0
@draxidox Tak czy inaczej "wylewy" obrony Barcy to pikuś przy "wylewach" La Rambli
1
@MesQueUnClub96 Nie przepadam za gościem, ale żeby zaraz mnie bolał... Niekoniecznie
1
@MesQueUnClub96 Kto?
33
Nie oszukujmy się, Barca dzisiaj wciągnie Cadiz jak Polak niedzielny rosół
0
@arraco a jaka będzie radość po tym jak Barca cały sezon grała kupę ale zdobyła mistrza? Tak możemy do rana. Chcesz to płacz sobie o kogo chcesz :) Pozdrawiam :)
10
@arraco Nie, chcemy żeby Barca wygrała ligę
0
@Katalonbar W punkt!
1
@kuz @Barca1992 La Rambla znów podzielona ;)
3
@wojopancer Ludzie to mają "problemy". Powodzenia w podjęciu decyzji, trzymam kciuki
5
@Jakchcesz Amen
0
@Ramos9248 Czekaj no, to Ty nie potykałeś się o trupy leżące na ulicach?
3
@lucas/catalan I żyje się dalej
1
@Barca1992 Nie wiem, możesz mieć rację, ale no kurde... Jeszcze siedzi taki nie powiem kto przed tym tv jak taki muł i tego słucha. Jak już to usłyszałem to po prostu wyszedłem z pokoju... Chyba czas wyjść się przewietrzyć
1
@Barca1992 Wiesz, trafiłem przypadkowo na wiadomości i... Ja nie mówię, że tego wirusa nie ma, ale co oni tam wyprawiają w tym TVPis... Jeszcze jak zobaczyłem poważną minę pani czytającej. Daj spokój kolego
14
Trze cia fala! Za pier ***a!
11
@Martwy SpongeBob kanciastoporty!
9
Kto ananasowy pod wodą ma dom?!
7
Cadiz zapłaci rachunek
1
@neeed a nie ma za co
0
Chciałbym z góry podziękować za relację live na La Rambli. Nie mogę oglądać meczu dlatego zajebiaszczo będzie Was czytać. Pozdrawiam.
1
Lahoz... Tylko nie Lahoz... ha tfu!
8
@Dembele_gora *Barcelony
2
Cześć Wam. Miłego dnia dziubeczki
https://zapodaj.net/9ccc580db3fff.png.html
3
@AlwaysBlaugrana Tu głównie chodzi o to, że oddaliśmy go za frajer do jednego z najgroźniejszych rywali w walce o tytuł, a tak to się zgadzam, że trzeba było zmian
24
Witam
Przybywam z przyszłości. Jest rok 2064 a ludzie dalej piszą o dobrym meczu Puiga z Atletico Madryt.
Koniec przekazu.
17
Drodzy La Ramblowicze, chciałem tylko powiedzieć, że dziś nie morsowałem i jutro też nie będę morsował
0
"Muzyka turecka, grecka i w ogóle jakaś orientalna"
1
TVPis jest mega. Sport, gadka o meczu Serie A, pasek: Porażka Zielińskiego. Biedaczek przez nokaut przegrał. Mmm