0

@Quavosk Skąd wiesz, że piękny jak nie byłeś? xD

0

@Bruttal Jest i nasz wielki Martin! :*

0

@draxidox Tak czy inaczej "wylewy" obrony Barcy to pikuś przy "wylewach" La Rambli

1

@MesQueUnClub96 Nie przepadam za gościem, ale żeby zaraz mnie bolał... Niekoniecznie

1

33

Nie oszukujmy się, Barca dzisiaj wciągnie Cadiz jak Polak niedzielny rosół

0

@arraco a jaka będzie radość po tym jak Barca cały sezon grała kupę ale zdobyła mistrza? Tak możemy do rana. Chcesz to płacz sobie o kogo chcesz :) Pozdrawiam :)

10

@arraco Nie, chcemy żeby Barca wygrała ligę

0

@Katalonbar W punkt!

1

@kuz @Barca1992 La Rambla znów podzielona ;)

3

@wojopancer Ludzie to mają "problemy". Powodzenia w podjęciu decyzji, trzymam kciuki

5

@Jakchcesz Amen

0

@Ramos9248 Czekaj no, to Ty nie potykałeś się o trupy leżące na ulicach?

3

@lucas/catalan I żyje się dalej

1

@Barca1992 Nie wiem, możesz mieć rację, ale no kurde... Jeszcze siedzi taki nie powiem kto przed tym tv jak taki muł i tego słucha. Jak już to usłyszałem to po prostu wyszedłem z pokoju... Chyba czas wyjść się przewietrzyć

1

@Barca1992 Wiesz, trafiłem przypadkowo na wiadomości i... Ja nie mówię, że tego wirusa nie ma, ale co oni tam wyprawiają w tym TVPis... Jeszcze jak zobaczyłem poważną minę pani czytającej. Daj spokój kolego

14

Trze cia fala! Za pier ***a!

11

@Martwy SpongeBob kanciastoporty!

9

Kto ananasowy pod wodą ma dom?!

7

Cadiz zapłaci rachunek

1

@neeed a nie ma za co

0

Chciałbym z góry podziękować za relację live na La Rambli. Nie mogę oglądać meczu dlatego zajebiaszczo będzie Was czytać. Pozdrawiam.

1

Lahoz... Tylko nie Lahoz... ha tfu!

8

@Dembele_gora *Barcelony

2

Cześć Wam. Miłego dnia dziubeczki

https://zapodaj.net/9ccc580db3fff.png.html

3

@AlwaysBlaugrana Tu głównie chodzi o to, że oddaliśmy go za frajer do jednego z najgroźniejszych rywali w walce o tytuł, a tak to się zgadzam, że trzeba było zmian

24

Witam
Przybywam z przyszłości. Jest rok 2064 a ludzie dalej piszą o dobrym meczu Puiga z Atletico Madryt.
Koniec przekazu.

17

Drodzy La Ramblowicze, chciałem tylko powiedzieć, że dziś nie morsowałem i jutro też nie będę morsował

0

"Muzyka turecka, grecka i w ogóle jakaś orientalna"

1

TVPis jest mega. Sport, gadka o meczu Serie A, pasek: Porażka Zielińskiego. Biedaczek przez nokaut przegrał. Mmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?