Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comentateiro Leo MUSISZ
1
@BART97 No tak, może miał a może nie miał. Prawda jest teraz taka, że ani jeden ani drugi nie gra, bo powiedzieć, że Umtiti gra to by dużo powiedzieć. Więc, teraz nasuwa się pytanie, co lepsze albo co można w takiej sytuacji zrobić? Odpowiesz?
Umtiti miliony to ma pewnie na koncie, zależy jakie miał/ma ambicje.
Fati to młody gówniak w porównaniu do Samu, piłkarsko. Różne organizmy itd. itd.
1
@rocky5 o jebs, zapomniałem, że on u nas "gra"
0
@Gwyn Kontrapienta xD
3
@ElTomas Powinni zaorać to TVPis...
1
@PatrychoO Spoko, rozumiem :) Po prostu wiesz, teraz się z tego śmieję, że pół osiedla słyszało jak graliśmy The Trooper, a nikt z bloku nie zadzwonił. Może się podobało ale no taki huk :P Miało się dziwne pomysły z gówniarza
1
@PatrychoO My kiedyś próbę w mieszkaniu robiliśmy :D Normalnie, wzmacniacze, perka. W bloku. Do tej pory się dziwię, że wtedy nikt nie zadzwonił na policję czy coś xD
0
@konrad1661 no dlatego się śmieję xD Chyba trolluje, a jeśli nie to współczuć pozostaje
0
Szkoda tego Ansu :(
0
@konrad1661 "źrudło"? xD
6
Ja nie wiem dlaczego @pax albo @Rewolucja123 nie są trenerami Barcy. Triplete by wjechało co sezon
0
@Rust_Cohle Mądrzejszy od Ciebie :) Chłopie xD
0
@Kgorecki2500 Kamilku? Uspokój się :P
0
Ciekawostka: Karol Krawczyk spotkał Jurka Kilera kiedy pracował jako barman
3
@Don-Corleone Trzymaj się tam miśku!
2
@blodziakk Najlepszy jest FC Albatros
0
@Quavosk O co Ci chodzi, że wypisujesz takie posty z dupy? No weź się zastanów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Don-Corleone Ale głowę do picia to Ty też masz Doniu, co? ;)
0
@msmsms Nie mam pojęcia tak szczerze mówiąc... PSG? Strzelam tak
5
@Don-Corleone Kurs, że dotrwasz 1,25 Pewniak, mówię Ci
0
@Rust_Cohle A Ciebie co to obchodzi?
3
@adambądkowski93 "My decydujemy kiedy gracie" xD co za idioci
1
@Khajio Jakbyś miał tyle hajsu to może też byś kupił co popadnie. A może któryś wypali :) No to jedyne wytłumaczenie. Chcą tam iść to idą
1
Na stadiony niby nie wolno, a w Manchesterze wolno, i jeszcze na murawę sobie selfika strzelić. A co.
0
@LuisSalvano Ty masz poważnie chyba z dziesięć lat, mój brat, który ma 16 zachowuje się poważniej od Ciebie...
0
@draxidox hahaha :D Czaję bazę
4
@LuisSalvano A kogo to obchodzi? lol
1
@draxidox Mówisz? A jakieś hotel paradise czy coś w tym stylu? :D
10
Komentarz usunięty