Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawo17 Wolski to jest kozak na majku. Top 3 w Polszy
8
Bartomeu to był kasztan niesamowity. Doprowadzić klub do takiej ruiny to jest jednak sztuka. Teraz Barca na rynku transferowym, jak chce kogoś kupić to taki guliwer spod Biedronki co podchodzi i pyta "kierowniku, poratujesz złotóweczką"...
23
Ciężkie te długopisy mają
0
@maciejsonFCB Nie znasz. Za młody jesteś
1
@MesQueUnClub_87 Jesteś wesoły Romek? Masz na przedmieściu domek? A w tym domku wodę, światło i gaz? :P
6
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Zajebista decyzja grubasku :*
2
Z jednej strony super, że Anglia zremisowała, a z drugiej szkoda, że nie przegrała. Nie lubię ich i **** ** * **** :)
Ale Kejn do Barcy bardzo chętnie. Nie tak jak Lookaku, ale jednak. Trzymam kciuki za Agusia ale no, różnie może być
0
Obudzili bestię z "9"
0
Belgia, jak nie teraz to kiedy? Trzymam kciuki za nich
0
@Archie Oglądałem ten filmik, jest jeszcze kilka ciekawych na YT. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz.
5
@soczeq Ty to nazywasz religią? Hahaha xD
1
@PiotrR No to widzisz, fajna odpowiedź bo trochę temat jednak poznałeś.
1
@Rust_Cohle @skubi99 No nie jestem w stanie pojąć jak ludzie mogą dawać się tak robić i żyć wg tamtych chorych zasad.
5
Jak to jest, że świadkowie Jehowy tak po prostu zapominają o rodzinie, znajomych... Odtrącają przyjaciół, wszystkich dosłownie. Nie wyobrażam sobie nie utrzymywać kontaktu z mamą czy bratem... To jest chore. Mój dobry znajomy o którym mógłbym pisać wiele dobrego, mega inteligentny gość został śJ i koniec, słuch po nim zaginął... Trzeba być chyba mega zdesperowanym człowiekiem żeby zdecydować się na taki krok
0
@SaulGoodman No tak xD
7
@Stagiryta Słowacja to była "zasłona dymna" xD
2
Maj 2021 - Coca-Cola istnieje i ma się dobrze
Lipiec 2021 - co to jest Coca-Cola?
0
@Ratamahatta Musisz się jakoś trzymać. Każdy jest inny, wiadomo. Ja ostatnio miałem "rocznicę" jak mnie zostawiła. Dalej jest ciężko bo ponoć "kochała nad życie", tyle lat poszło w pizdu. A teraz wprowadziła się kilka bloków dalej do swojego nowego typa i "muszę" ich oglądać siłą rzeczy praktycznie dzień w dzień... Dużo siły Ci życzę, w razie czego pisz
1
Teraz Walia "czarny koń", aha.
3
@Criss18Barca Jednak grają z lepszymi rywalami jak do tej pory. Szanujmy się.
3
Najlepszy to tik tok na bandach. Do czego to doszło
1
Trafił kasztan w końcu xD Ledwo, ale jednak
0
A gdzie leży "Baki"? Pytam bo nie wiem gdzie grają chłopaki.
1
Bamos Australia!
0
Ramsey jaki to jest drut xD
2
@Wilczeq Mam nadzieję, że już się spakowałeś :D
0
@AllBundy hahahahaha xD
9
Myślę, że Iwański nie mógł spać na brzuchu po wczorajszym meczu Ronaldo xD Taki namiot rozbił