0

@dawo17 Wolski to jest kozak na majku. Top 3 w Polszy

8

Bartomeu to był kasztan niesamowity. Doprowadzić klub do takiej ruiny to jest jednak sztuka. Teraz Barca na rynku transferowym, jak chce kogoś kupić to taki guliwer spod Biedronki co podchodzi i pyta "kierowniku, poratujesz złotóweczką"...

23

Ciężkie te długopisy mają

0

@maciejsonFCB Nie znasz. Za młody jesteś

1

@MesQueUnClub_87 Jesteś wesoły Romek? Masz na przedmieściu domek? A w tym domku wodę, światło i gaz? :P

6

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Zajebista decyzja grubasku :*

2

Z jednej strony super, że Anglia zremisowała, a z drugiej szkoda, że nie przegrała. Nie lubię ich i **** ** * **** :)
Ale Kejn do Barcy bardzo chętnie. Nie tak jak Lookaku, ale jednak. Trzymam kciuki za Agusia ale no, różnie może być

0

Obudzili bestię z "9"

0

Belgia, jak nie teraz to kiedy? Trzymam kciuki za nich

0

@Archie Oglądałem ten filmik, jest jeszcze kilka ciekawych na YT. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz.

5

@soczeq Ty to nazywasz religią? Hahaha xD

1

@PiotrR No to widzisz, fajna odpowiedź bo trochę temat jednak poznałeś.

1

@Rust_Cohle @skubi99 No nie jestem w stanie pojąć jak ludzie mogą dawać się tak robić i żyć wg tamtych chorych zasad.

5

Jak to jest, że świadkowie Jehowy tak po prostu zapominają o rodzinie, znajomych... Odtrącają przyjaciół, wszystkich dosłownie. Nie wyobrażam sobie nie utrzymywać kontaktu z mamą czy bratem... To jest chore. Mój dobry znajomy o którym mógłbym pisać wiele dobrego, mega inteligentny gość został śJ i koniec, słuch po nim zaginął... Trzeba być chyba mega zdesperowanym człowiekiem żeby zdecydować się na taki krok

0

@SaulGoodman No tak xD

7

@Stagiryta Słowacja to była "zasłona dymna" xD

2

Maj 2021 - Coca-Cola istnieje i ma się dobrze
Lipiec 2021 - co to jest Coca-Cola?

0

@Ratamahatta Musisz się jakoś trzymać. Każdy jest inny, wiadomo. Ja ostatnio miałem "rocznicę" jak mnie zostawiła. Dalej jest ciężko bo ponoć "kochała nad życie", tyle lat poszło w pizdu. A teraz wprowadziła się kilka bloków dalej do swojego nowego typa i "muszę" ich oglądać siłą rzeczy praktycznie dzień w dzień... Dużo siły Ci życzę, w razie czego pisz

1

Teraz Walia "czarny koń", aha.

3

@Criss18Barca Jednak grają z lepszymi rywalami jak do tej pory. Szanujmy się.

3

Najlepszy to tik tok na bandach. Do czego to doszło

1

Trafił kasztan w końcu xD Ledwo, ale jednak

0

A gdzie leży "Baki"? Pytam bo nie wiem gdzie grają chłopaki.

1

Bamos Australia!

0

Ramsey jaki to jest drut xD

2

@Wilczeq Mam nadzieję, że już się spakowałeś :D

0

@AllBundy hahahahaha xD

9

Myślę, że Iwański nie mógł spać na brzuchu po wczorajszym meczu Ronaldo xD Taki namiot rozbił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?