11

@Pilka_jest_okragla Messi to najlepszy piłkarz jakiego widział ten świat. Co tu więcej można napisać :)

1

@Nerazzurro haha xD to byłby ogień :D

0

Piękny Verma! Bamos!

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 Baaardzo, żeby dupa polaczkom pękła :)

1

Dawać Paulinho do Barcy. Raz dwa!

5

@GeneralXavi Ni wiem o czym mówisz

0

@Barca1992 ja na ten przykład nie wierzę. Fajny dzikus, ale nie do naszego stylu. Barca Lucho byłaby idealna dla niego jak graliśmy zabójcze kontry

1

Isak wyjaśni Polsze =)

0

@AlicjaFCB Nie no, dobra, nie zrozumiałem w takim razie. Zwracam honor.
Jak dla mnie to Belgia nie gra ładnej piłki, kibicuję im, ale na ten moment Niemcy i Italia ich maiażdżą stylem. Większość bezbarwna. Holandia, Francja...

0

@pt9 Co innego ostro grać a kopać kogoś kto leży, chyba się zgodzisz?

3

@Herato I ten komentarz Pana Laskowskiego :)

0

@AlicjaFCB Hiszpanie grają ładną piłkę? xD Najpiękniej grają Niemcy i ewentualnie Italia

1

@pt9 No to mamy inne zdanie na ten temat. Keane to dla mnie dno piłkarskie, sorry, kariera karierą, ale nienawidzę takich bandytów na boisku. Można być mega obrońcą i pokazywać klasę, powiedzmy Puyol...

0

@Herato Wyjdą z grupy i dostaną w******l, na co to komu? Sztuka z taką Hiszpanią zremisować? Jesteśmy kiepscy i tyle. gorsze tylko turki

4

Pamiętacie jak Pepe kopał leżącego? Zero szacunku do niego. Z gęby widać, że nieprzyjemny.

1

@Gaz Ja nie wiem co ludzie w nim widzą, serio

1

Gdzie jest CRISTIANO?

2

Za co ten wolny kaloszu??

0

Depay 15 brameczek i z 10 asyst w przyszłym sezonie lekko

5

Iwański dochodzi po raz pierwszy

0

Griezz i Dembele w długich. Solidarnie

0

Dembele nadaje się tylko do kontrataków

0

Ale kocioł, piękny widok!

0

Woow!!! :) :) :)

4

Jak wszyscy możemy zauważyć Covid-19 na stadionie w stolicy Węgier nie taki straszny :) Ależ piękna atmosfera tam jest, zazdro

6

"podbiegają Węgrzy do linii bocznej żeby się napić"

No to napijmy się!

0

Węgrzy imponują, nie ma co gadać. Szkoda, że się tak posypali z Portugalią

0

@dawo17 Wolski to jest kozak na majku. Top 3 w Polszy

8

Bartomeu to był kasztan niesamowity. Doprowadzić klub do takiej ruiny to jest jednak sztuka. Teraz Barca na rynku transferowym, jak chce kogoś kupić to taki guliwer spod Biedronki co podchodzi i pyta "kierowniku, poratujesz złotóweczką"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?