Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Pilka_jest_okragla Messi to najlepszy piłkarz jakiego widział ten świat. Co tu więcej można napisać :)
1
@Nerazzurro haha xD to byłby ogień :D
0
Piękny Verma! Bamos!
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Baaardzo, żeby dupa polaczkom pękła :)
1
Dawać Paulinho do Barcy. Raz dwa!
5
@GeneralXavi Ni wiem o czym mówisz
0
@Barca1992 ja na ten przykład nie wierzę. Fajny dzikus, ale nie do naszego stylu. Barca Lucho byłaby idealna dla niego jak graliśmy zabójcze kontry
1
Isak wyjaśni Polsze =)
0
@AlicjaFCB Nie no, dobra, nie zrozumiałem w takim razie. Zwracam honor.
Jak dla mnie to Belgia nie gra ładnej piłki, kibicuję im, ale na ten moment Niemcy i Italia ich maiażdżą stylem. Większość bezbarwna. Holandia, Francja...
0
@pt9 Co innego ostro grać a kopać kogoś kto leży, chyba się zgodzisz?
3
@Herato I ten komentarz Pana Laskowskiego :)
0
@AlicjaFCB Hiszpanie grają ładną piłkę? xD Najpiękniej grają Niemcy i ewentualnie Italia
1
@pt9 No to mamy inne zdanie na ten temat. Keane to dla mnie dno piłkarskie, sorry, kariera karierą, ale nienawidzę takich bandytów na boisku. Można być mega obrońcą i pokazywać klasę, powiedzmy Puyol...
0
@Herato Wyjdą z grupy i dostaną w******l, na co to komu? Sztuka z taką Hiszpanią zremisować? Jesteśmy kiepscy i tyle. gorsze tylko turki
4
Pamiętacie jak Pepe kopał leżącego? Zero szacunku do niego. Z gęby widać, że nieprzyjemny.
1
@Gaz Ja nie wiem co ludzie w nim widzą, serio
1
Gdzie jest CRISTIANO?
2
Za co ten wolny kaloszu??
0
Depay 15 brameczek i z 10 asyst w przyszłym sezonie lekko
5
Iwański dochodzi po raz pierwszy
0
Griezz i Dembele w długich. Solidarnie
0
Dembele nadaje się tylko do kontrataków
0
Ale kocioł, piękny widok!
0
Woow!!! :) :) :)
4
Jak wszyscy możemy zauważyć Covid-19 na stadionie w stolicy Węgier nie taki straszny :) Ależ piękna atmosfera tam jest, zazdro
6
"podbiegają Węgrzy do linii bocznej żeby się napić"
No to napijmy się!
0
Węgrzy imponują, nie ma co gadać. Szkoda, że się tak posypali z Portugalią
0
@dawo17 Wolski to jest kozak na majku. Top 3 w Polszy
8
Bartomeu to był kasztan niesamowity. Doprowadzić klub do takiej ruiny to jest jednak sztuka. Teraz Barca na rynku transferowym, jak chce kogoś kupić to taki guliwer spod Biedronki co podchodzi i pyta "kierowniku, poratujesz złotóweczką"...