3

@Kettger Każdy "płakał" po Ronaldinho. Każdy kto wiedział, że dał magię wrakowi i ciągnął grę tamtej drużyny. Ale każdy zdrowo myślący wiedział też, że jego czas w Barcy minął. Nie mógł dać nam nić więcej. Deco też przekozak, swoje dał. To jest sentyment, a nie powinno być sentymentów dla tych, którzy grają już na oparach. Inna kwestia to Leo, on jest najlepszy na świecie, ale to już osobna myśl.

1

@vangoor Otwórz tam harnasia somsiad, zara bede

1

Dobra to teraz czekamy na informację czy wołowina, baranina, kurczak? Sosy?

0

@JohnnyBarca Ale kaszana

0

@izabella Twoje chore komentarze mnie przerażają...

2

@MesQueUnClub96 Nie wiedziałem :) Może gdybyś tam dał cudzysłów

5

@Kgorecki2500 Dobra, może i masz rację, chociaż trochę mnie dotknęło bo wiem co to znaczy i sam nadal się z tym zmagam. Wyleczyć tego nie można

0

@Jacu327 Najpewniej

17

@MesQueUnClub96 Jeśli śmiejesz się z choroby jaką jest depresja to szczerze współczuję

2

@Jacu327 Nie. Dotyczy to Barcelony

4

@kingorbit xDDD poczucie humoru z rana najważniejsze :)

6

Jak dla mnie to Pep może nie wygrywać nic chociaż go uwielbiam i szanuję. Przegrał to przegrał, jeśli nie trenuje Barcy i nie zdobywa z nią pucharów to osobiście jest mi to obojętne czy dostaje się do finału i czy w nim dostaje. Możecie sobie gdybać co by było gdyby do Barcy wrócił, ale nie wróci :) Sam to powiedział, także schowajcie co poniektórzy swoje mokre sny :D Albo nie. Śnijcie dalej :)

0

@lukasz9197 Wierzyć w to co mówi ten człowiek :D

0

@rozsadny A ja słyszałem, że obroną wygrywa się trofea. To jak jest?

0

@lukasz9197 Co zrobić, jeśli komuś zależy tylko na hajsie, a we łbie pustka to tak bywa

2

@masq Swoje stopy bo siedzę na kiblu. Wyczerpałem temat?

3

On tam sobie co innego obejmuje

2

Friends Reunion petarda! Szkoda, że tak krótko

56

Trzeba coś zmieniać, wóz albo przewóz. Trzymam kciuki żeby to był drugi Pique po powrocie z Manu

1

@Kgorecki2500 No a jak w finale gra Real to już wiadomo co wypadnie

0

@koksik2700 Bez kibiców nie było by żadnego sportu

2

@BartaxXx Dobra dobra Ty już nie kozacz. Nie wejdę w ten link bo mi laptoka zawirusujesz. Znam te Twoje gierki mulciku

1

@Sulimo Jak masz jeszcze jakieś super błyskotliwe żarty to weź tam napisz :) Żebyś czasem tam nie miał erupcji :P

2

Piłka nożna tak za plus minus 10 lat to będzie syf totalny. Nie zapraszam do dyskusji bo to nawet nie ma o czym. Pozdrawiam. Napijmy się!

0

@Bykunn To już nie o to, że "błyskotliwy wniosek", ale ja Cię proszę... Żeby jeden z drugim zbierali jakieś papierki po kurwa głupich lodach? Już nie mówię o tym, że to jest jakiś trend teraz (omg). Już pisałem wcześniej, że jak miałem te 10-12 lat to zbierałem tazo, miałem jakieś albumy, wieszałem plakaty piłkarzy na ścianach. Jednak wszystko było inne. Teraz dziecko trzyma papierek po zjedzonym lodzie bo "ekipa". To jest chore. Może nie nadążam za trendami, ale te wszystkie tik toki, jutubery, etc. to raczej zjebanie umysłowe, nic więcej. To idzie w złą stronę raczej. Przynajmniej tak myślę. Postęp a mózgu nie używa już wcale

2

@Rastafarnianin No chyba jednak nie "tak samo"

1

@BartaxXx Jak zakładasz kolejne konto tutaj to takich głębokich przemyśleń nie masz. Ciekawe

0

@Messibestplayerintheworld Na ten moment Boca Juniors również nie jest zainteresowane jego pozyskaniem

2

No to napijmy się!

0

@maroon Tak czy inaczej jeszcze dodam, że czytanie ze zrozumieniem przegapiłeś już w przedszkolu. Wyraźnie napisałem, że Depay jest zdecydowanie lepszym piłkarzem od Malcoma, więc nie rozumiem o co Twoje poruszenie. Wytłumacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?