0

@ProMILs Ramos, a później ze łba

3

@Ojciec5tkidzieci Trzymam kciuki za to, że ten trzeci jak i czwarty który obejrzysz, biali po prostu przegrają :)

2

@jacobFCB Gdyby... Już widzieliśmy komentarze w stylu dawać ten Real, zlejemy ich itd., ale przecież to tak nie działa... Chociaż cieszy sportowa złość przy radości po bramce komara :) Może to dobry omen :)

1

@tomFCB Nie, bardziej przydałby się Kane

13

@kkbarca ujowo ale stabilnie

2





Bał się nas cały piłkarski świat :)
Magiczne, cudowne chwile!

0

@FC1899Barca No ale to przecież mówi, że na plus. Spokojnie

2

@Ghazul3293 Pewnie i masz rację. Co poradzić, że Duńczyk wylądował w tym klubie. Nic do niego nie mam, ale no...

8

Ale bym sobie takiego Fabregasa na "9" pooglądał :) Cesc fajny piłkarz był, cieszyłem się jak przychodził do Barcy

1

A wiecie, że jakby zaniedługo miałyby być wybory to by Mati wyszedł i powiedział żeby się nie bać, że wirus jest w odwrocie i zachęca żeby wszyscy szli na wybory? Fala magicznie by zniknęła i cacy. Tak by było nie zmyślam.

5

Nie żeby coś, ale "Pasja" to mocny, kapitalny film...

0

@DonMatteo901 taktyk :)))

3

Piątunio! Udanego dnia wszystkim :)

1

@Janas11224 Cudny psiak :)

5

@Chakalaka Devildriver. Albumy - "Devildriver", "The Fury of Our Maker's Hand", "The Last Kind Words", "Pray for Villains", "Beast", "Winter Kills"

Dragonforce - "Through the Fire and Flames"



Deep Purple - "Child in Time"

Disturbed sporo kawałków :)



2

@VamosRakieta Chwalisz się czy żalisz? :)

4

@Chakalaka Children of Bodom - Wszystkie albumy do "Bloddrunk" włącznie. Późniejsze już "nie siadły"

4

@Yosemite Ale mieli kozacki skład...

0

@busquets5 No i proste, ludzie najpierw nad ich polityką transferową z zachwytu pieją a później się z nich śmieją :D

23

,,Panie, ja tu tylko kafelki kładę...

Każą kłaść to kładę, nie każą to nie kładę"


2

@MeMyselfAndI Takie, że Messi jest po prostu najlepszy na świecie all time. A już napewno jest wyżej od CR :)

2

@AmigoBlancos Wsiadł na rower i jedzie tak szybko, że naród nie potrafi za nim nadążyć xD

1

@Jacu327 Widzisz, już ubrałem w cudzysłów. Ale "Pod gradobiciem pytań" to był sztos :D

0

"Laj La La La La La laj
Cały blok czystością lśni... Nienagannie
Tylko w piwnicy nalane zawsze
Ale tam i tak rzadko kto chodzi, więc spoko."

0

@DonKrulPutamadre "DonKrul" :DD

0

@jacob345 Hehe :) Piona! :D

1

@RobiS Fajny ziomek a i w piłę potrafił :)

6

Kurła, Dani ❤️to był kozak. Jak się nie zgadzasz to jesteś parówa w chuy
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/758703511706777/

2

@itmustbejoke Temu wiadomo komu konar musi płonąć ładnie. Ciekawe czy wróci z multi :D

0

@AV0CAD0 Kisnę mocno :D haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?