Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs Ramos, a później ze łba
3
@Ojciec5tkidzieci Trzymam kciuki za to, że ten trzeci jak i czwarty który obejrzysz, biali po prostu przegrają :)
2
@jacobFCB Gdyby... Już widzieliśmy komentarze w stylu dawać ten Real, zlejemy ich itd., ale przecież to tak nie działa... Chociaż cieszy sportowa złość przy radości po bramce komara :) Może to dobry omen :)
1
@tomFCB Nie, bardziej przydałby się Kane
13
@kkbarca ujowo ale stabilnie
2
Bał się nas cały piłkarski świat :)
Magiczne, cudowne chwile!
0
@FC1899Barca No ale to przecież mówi, że na plus. Spokojnie
2
@Ghazul3293 Pewnie i masz rację. Co poradzić, że Duńczyk wylądował w tym klubie. Nic do niego nie mam, ale no...
8
Ale bym sobie takiego Fabregasa na "9" pooglądał :) Cesc fajny piłkarz był, cieszyłem się jak przychodził do Barcy
1
A wiecie, że jakby zaniedługo miałyby być wybory to by Mati wyszedł i powiedział żeby się nie bać, że wirus jest w odwrocie i zachęca żeby wszyscy szli na wybory? Fala magicznie by zniknęła i cacy. Tak by było nie zmyślam.
5
Nie żeby coś, ale "Pasja" to mocny, kapitalny film...
0
@DonMatteo901 taktyk :)))
3
Piątunio! Udanego dnia wszystkim :)
1
@Janas11224 Cudny psiak :)
5
@Chakalaka Devildriver. Albumy - "Devildriver", "The Fury of Our Maker's Hand", "The Last Kind Words", "Pray for Villains", "Beast", "Winter Kills"
Dragonforce - "Through the Fire and Flames"
Deep Purple - "Child in Time"
Disturbed sporo kawałków :)
2
@VamosRakieta Chwalisz się czy żalisz? :)
4
@Chakalaka Children of Bodom - Wszystkie albumy do "Bloddrunk" włącznie. Późniejsze już "nie siadły"
4
@Yosemite Ale mieli kozacki skład...
0
@busquets5 No i proste, ludzie najpierw nad ich polityką transferową z zachwytu pieją a później się z nich śmieją :D
23
,,Panie, ja tu tylko kafelki kładę...
Każą kłaść to kładę, nie każą to nie kładę"
2
@MeMyselfAndI Takie, że Messi jest po prostu najlepszy na świecie all time. A już napewno jest wyżej od CR :)
2
@AmigoBlancos Wsiadł na rower i jedzie tak szybko, że naród nie potrafi za nim nadążyć xD
1
@Jacu327 Widzisz, już ubrałem w cudzysłów. Ale "Pod gradobiciem pytań" to był sztos :D
0
"Laj La La La La La laj
Cały blok czystością lśni... Nienagannie
Tylko w piwnicy nalane zawsze
Ale tam i tak rzadko kto chodzi, więc spoko."
0
@DonKrulPutamadre "DonKrul" :DD
0
@jacob345 Hehe :) Piona! :D
1
@RobiS Fajny ziomek a i w piłę potrafił :)
6
Kurła, Dani ❤️to był kozak. Jak się nie zgadzasz to jesteś parówa w chuy
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/758703511706777/
2
@itmustbejoke Temu wiadomo komu konar musi płonąć ładnie. Ciekawe czy wróci z multi :D
0
@AV0CAD0 Kisnę mocno :D haha