Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Jan Paweł III Sobieski o gównoburzy na temat zamachu w Smoleńsku w 2009 roku. Kolor. BLM. LoL
3
Ludzie! Przecież tam jeszcze nikogo nie ma!
0
Jastrzębie :) Złoto!!!!
0
@Michal03 Pewniaczek...
1
@Hanok Przepraszam
0
Komentarz usunięty
6
@Zip Zezłomowany jak Tupolew :)
0
Komentarz usunięty
6
@RichardWinters Ile Ty masz złotych piłek LR a ile on? xD
5
@Dior To duży masz kubek :)
0
@Pawel13sz Stań przed lustrem i zadaj sobie to pytanie. Później sobie odpowiedz. No i się zastanów? Kto ma to wiedzieć?
3
@Chakalaka Slipknot! Wszystko od nich :)
0
@kodi77 Żartowniś :)))
1
Komentarz usunięty
6
@DonMatteo901 Szczerze mówiąc MSN to było zabójstwo dla przeciwnika. Kombajn. Trudno żeby coś lepszego się zdarzyło
1
@masq Błądzisz, ale to Twoja sprawa
1
@masq Co tam Xavi robił w wieku Pedriego? Słucham
0
@tomek8756 nie ile "upadnie" i "straci", ale ilu upadło i straciło
0
@Barca1992 Najpierw piszesz a później czytasz :D To jest tu zabronione
8
@tomek8756 Ja będę grał w grę
3
@Barca1992 Bardzo ładnie złomujesz kolegę xD
0
@Firestone No i co?
0
@zadafcb przekozak gość
0
@against_modern_football Ale, że piłka nożna lubi zaskakiwać to chyba wiesz? :)
0
@Colon Ja bym obstawiał 0-0 dla nas
0
@Dankhog abcd, Messi kartka, obostrzenia do 17 maja, kupon jednym wchodzi, innym nie, trawa jest zielona. Wybieram odpowiedź Z
1
@macio_944 No i wyjaśnione :D
1
@macio_944 Czekaj czekaj, co ja tam niżej czytałem? Ty "wchodzisz w schabowego"? xD
0
@ProMILs Ramos, a później ze łba
3
@Ojciec5tkidzieci Trzymam kciuki za to, że ten trzeci jak i czwarty który obejrzysz, biali po prostu przegrają :)