Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Aspiracje to oni pewnie i mają. Wielu takich już było i w pierwszej drużynie polegli
7
@kkbarca Na Puchar Króla powinno wystarczyć
13
@Halamadryt1902 Jak halamadryt to nie poderwiesz
0
@Dembouz1899 Od samego zdjęcia bije taka moc, że głowa mała. Co to była za drużyna. Masakra
3
@zadafcb Nie wiem czy dać zielonego, bo jednak to szmat czasu mija bez tego trofeum, ale za tamtą mocarną Barcę, łap :D
28
Xavi welcome to Barcelona | Danza Kuduro mix | 2021 waka waka new Grass
0
@BartaxXx Nie wiedziałem, że się przyjaźnicie
1
@busquets5 Kolejny odklejeniec i tyle
34
Samych sukcesów... Z dala od Barcelony
2
@ElTomas Też pasuje, oczywiście :)
1
@Martwy Włosy :)
2
Siedział baca, siedział, tyłem do Dunajca jednym ruchem kosy obcięli mu...
0
@Songo91 No to ja pytam czy ten Sidnej to piosenkarz? Nagranie z winem to wszystko co potrafi?
1
@Songo91 "piosenkarz"? xD
8
Sidney "po prostu" Polak... Co za żenujący gość...
2
#dymynalarambla
1
@sawyer00 Za nikogo. Byle Portugalia nie wygrała bo Krystyna dostanie ZP wtedy, a go nie trawię
40
Czas się z nim pożegnać
1
@Coutinho007 Ale mnie to chu obchodzi. Sezon się nie zaczął i ocenię osobiście kiedy się skończy. Gość, który jest pierwszą decyzyjną osobą w klubie, z jakąś swoją wizją, bierze pełną odpowiedzialność za to jak będzie jego projekt wyglądał.
2
@Kengo Opcje są dwie; Albo Laporta się nie zna, albo się zna. Hmm
2
@BartaxXx Ja już Ci pisałem, że nie wchodzę w linki jakie udostępniasz bo mi kąkuter zawirusujesz...
1
@BartaxXx Za wysokie progi dla Ciebie
3
@GeneralXavi Mam plan
@Martwy Jaki?
@GeneralXavi Ku**a sprytny
0
@gumaz Witam. Tenis oglądam sporadycznie, ale lubię, a pomysł na dziś? Tak, mam. Pozdrawiam
0
@PatrykBarcelona Nic. Pożyjemy, zobaczymy
0
@Homeopata8989 znowu wyjdą wałki i bye do Serie C?
3
@Kettger Każdy "płakał" po Ronaldinho. Każdy kto wiedział, że dał magię wrakowi i ciągnął grę tamtej drużyny. Ale każdy zdrowo myślący wiedział też, że jego czas w Barcy minął. Nie mógł dać nam nić więcej. Deco też przekozak, swoje dał. To jest sentyment, a nie powinno być sentymentów dla tych, którzy grają już na oparach. Inna kwestia to Leo, on jest najlepszy na świecie, ale to już osobna myśl.
1
@vangoor Otwórz tam harnasia somsiad, zara bede
1
Dobra to teraz czekamy na informację czy wołowina, baranina, kurczak? Sosy?
0
@JohnnyBarca Ale kaszana