0

@kkbarca Aspiracje to oni pewnie i mają. Wielu takich już było i w pierwszej drużynie polegli

7

@kkbarca Na Puchar Króla powinno wystarczyć

13

@Halamadryt1902 Jak halamadryt to nie poderwiesz

0

@Dembouz1899 Od samego zdjęcia bije taka moc, że głowa mała. Co to była za drużyna. Masakra

3

@zadafcb Nie wiem czy dać zielonego, bo jednak to szmat czasu mija bez tego trofeum, ale za tamtą mocarną Barcę, łap :D

28

Xavi welcome to Barcelona | Danza Kuduro mix | 2021 waka waka new Grass

0

@BartaxXx Nie wiedziałem, że się przyjaźnicie

1

@busquets5 Kolejny odklejeniec i tyle

34

Samych sukcesów... Z dala od Barcelony

2

@ElTomas Też pasuje, oczywiście :)

1

@Martwy Włosy :)

2

Siedział baca, siedział, tyłem do Dunajca jednym ruchem kosy obcięli mu...

0

@Songo91 No to ja pytam czy ten Sidnej to piosenkarz? Nagranie z winem to wszystko co potrafi?

1

@Songo91 "piosenkarz"? xD

8

Sidney "po prostu" Polak... Co za żenujący gość...

2

#dymynalarambla

1

@sawyer00 Za nikogo. Byle Portugalia nie wygrała bo Krystyna dostanie ZP wtedy, a go nie trawię

40

Czas się z nim pożegnać

1

@Coutinho007 Ale mnie to chu obchodzi. Sezon się nie zaczął i ocenię osobiście kiedy się skończy. Gość, który jest pierwszą decyzyjną osobą w klubie, z jakąś swoją wizją, bierze pełną odpowiedzialność za to jak będzie jego projekt wyglądał.

2

@Kengo Opcje są dwie; Albo Laporta się nie zna, albo się zna. Hmm

2

@BartaxXx Ja już Ci pisałem, że nie wchodzę w linki jakie udostępniasz bo mi kąkuter zawirusujesz...

1

@BartaxXx Za wysokie progi dla Ciebie

3

@GeneralXavi Mam plan
@Martwy Jaki?
@GeneralXavi Ku**a sprytny

0

@gumaz Witam. Tenis oglądam sporadycznie, ale lubię, a pomysł na dziś? Tak, mam. Pozdrawiam

0

@PatrykBarcelona Nic. Pożyjemy, zobaczymy

0

@Homeopata8989 znowu wyjdą wałki i bye do Serie C?

3

@Kettger Każdy "płakał" po Ronaldinho. Każdy kto wiedział, że dał magię wrakowi i ciągnął grę tamtej drużyny. Ale każdy zdrowo myślący wiedział też, że jego czas w Barcy minął. Nie mógł dać nam nić więcej. Deco też przekozak, swoje dał. To jest sentyment, a nie powinno być sentymentów dla tych, którzy grają już na oparach. Inna kwestia to Leo, on jest najlepszy na świecie, ale to już osobna myśl.

1

@vangoor Otwórz tam harnasia somsiad, zara bede

1

Dobra to teraz czekamy na informację czy wołowina, baranina, kurczak? Sosy?

0

@JohnnyBarca Ale kaszana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?