Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Oby tak się stało, bo dopiero wtedy PZPN pokaże jaja jeśli go zostawią, i da czas siwemu do prawdziwej roboty. Teraz wyjdziemy z grupy i dostaniemy w dupę. No więc komu to potrzebne będzie za rok, dwa czy trzy? Ta zbieranina do niczego się nie nadaje. Odszczekam jak będzie półfinał albo wygrają Euro. No ale to już w sferze marzeń raczej
1
@Kgorecki2500 Dziękuję za przypomnienie mistrzu :)
@dominikk_pl No to jak jest?
1
@KmN A Gunnarson?
0
@RichardWinters No coś w tym jest
0
@Stagiryta No to oczywiste, zgadzam się z Tobą
0
@EleanoR Jeśli jest tak jak piszesz to gratuluję i życzę Wam szczęścia. Widocznie się pomyliłem bo pomyślałem, że jesteś jedną z "właśnie tych".
0
@EleanoR A Ty się połóż i nic nie rób. Bo albo trollujesz albo (nie chcę bana dostać)
0
@BART97 Ja za kogoś myśleć nie będę więc odbij.
0
@EleanoR Nie musisz się tak gotować. Życzę każdemu, żeby znalazł miłość swojego życia i żeby to było po grobową deskę. Jednak trochę widziałem, obserwuję, znam życie. Wiem jak to wszystko wygląda. Faceci nie są święci, w wielu przypadkach, ale jak kobieta jest drętwa i nie ma w głowie tylko za przeproszeniem w d***e no to co poradzić.
0
@EleanoR No jak słyszałem, to 99% takich "lasek" płacze, że za mało :) Ale pazurki dwa razy w miesiącu za stówkę to boli wtedy
1
@Culer_1906 Najlepszego! :)
0
@Stagiryta No wiesz o co mi chodzi. Dla mnie laski najgłośniej krzyczą, ale we wszystkim są niewinne.
P.s racja, że decyzja obu stron, dlatego też mówię. Później jedna z drugą drze gębę, że taka biedna
13
@Stagiryta Najlepiej jak laska pcha się gościowi do wyra, robi sobie z nim dzieciaka, a później, powiedzmy po roku czy dwóch, zostawia go i zabiera dziecko z tekstem typu "nie zasługujesz na nasze dziecko", albo "ma najgorszego ojca na świecie". A później płacz na grażyno-forach, że przyjmie ciuszki, albo że bieda i ryżu nie ma w garnku xD
4
@Janas11224 Jakie dno :O
0
@ronni37 Chińczycy to mrówki xD
11
@Abominacja Jeszcze wielu rzeczy zapewne nie rozumiesz :)
1
@marcin000019 Już się nie kompromituj xD
1
@Kwiatek67 Czytając ten wpis ostatni jego, to wydaje się nieźle nawiedzony. Mogę się mylić, ale takie wrażenie delikatnie odnoszę
1
@marcin000019 Ja się odniosłem do tego jak ten typ się zachowuje, a Ty do jego wyglądu. Kurtyna :)
1
@marcin000019 Jak Ci się podoba to spoko, o gustach się nie dyskutuje
4
@macio_944 Młodym i dynamicznym xD
28
@tomek8756 Tylko wąsa pod nosem mu brakuje...
2
@Firestone Może faktycznie tak jest. Zapomniałem o BIG SAMIE, ale on jednak coś dał, bo w formie to był top. Dembele w Barcelonie tak na prawdę nigdy się nie odnalazł. Coutinho to przebłyski, ale chyba tak jak mówisz. Dembele pierwsze miejsce
4
Dembele to jest wtopa stulecia chyba... No może jeszcze Cou.
1
@4drian0 Może to łzy szczęścia przed jutrzejszym meczem?
0
@Criss18Barca A gdzie oni Crissu grają? W MLS? :D
0
@norbi77 Skoro na wzór herbu to na wzór herbu. Prosta sprawa. Denne te koszulki, a dodając do tego spodenki to jak klauni. No ale kto co lubi :)
17
Jak dla mnie, to obecnie Argentyna ma najładniejsze stroje na Copa i Euro
2
@norbi77 No jak na wzór herbu to tam jest pasek w naszym herbie Panie. Tam gdzie jest napis FCB więc nie wiem o co Ci chodzi xD Ma rację
24
@Kettger Cudowne są