0

@tomek8756 Oby tak się stało, bo dopiero wtedy PZPN pokaże jaja jeśli go zostawią, i da czas siwemu do prawdziwej roboty. Teraz wyjdziemy z grupy i dostaniemy w dupę. No więc komu to potrzebne będzie za rok, dwa czy trzy? Ta zbieranina do niczego się nie nadaje. Odszczekam jak będzie półfinał albo wygrają Euro. No ale to już w sferze marzeń raczej

1

@Kgorecki2500 Dziękuję za przypomnienie mistrzu :)
@dominikk_pl No to jak jest?

1

@KmN A Gunnarson?

0

@RichardWinters No coś w tym jest

0

@Stagiryta No to oczywiste, zgadzam się z Tobą

0

@EleanoR Jeśli jest tak jak piszesz to gratuluję i życzę Wam szczęścia. Widocznie się pomyliłem bo pomyślałem, że jesteś jedną z "właśnie tych".

0

@EleanoR A Ty się połóż i nic nie rób. Bo albo trollujesz albo (nie chcę bana dostać)

0

@BART97 Ja za kogoś myśleć nie będę więc odbij.

0

@EleanoR Nie musisz się tak gotować. Życzę każdemu, żeby znalazł miłość swojego życia i żeby to było po grobową deskę. Jednak trochę widziałem, obserwuję, znam życie. Wiem jak to wszystko wygląda. Faceci nie są święci, w wielu przypadkach, ale jak kobieta jest drętwa i nie ma w głowie tylko za przeproszeniem w d***e no to co poradzić.

0

@EleanoR No jak słyszałem, to 99% takich "lasek" płacze, że za mało :) Ale pazurki dwa razy w miesiącu za stówkę to boli wtedy

1

@Culer_1906 Najlepszego! :)

0

@Stagiryta No wiesz o co mi chodzi. Dla mnie laski najgłośniej krzyczą, ale we wszystkim są niewinne.

P.s racja, że decyzja obu stron, dlatego też mówię. Później jedna z drugą drze gębę, że taka biedna

13

@Stagiryta Najlepiej jak laska pcha się gościowi do wyra, robi sobie z nim dzieciaka, a później, powiedzmy po roku czy dwóch, zostawia go i zabiera dziecko z tekstem typu "nie zasługujesz na nasze dziecko", albo "ma najgorszego ojca na świecie". A później płacz na grażyno-forach, że przyjmie ciuszki, albo że bieda i ryżu nie ma w garnku xD

4

@Janas11224 Jakie dno :O

0

@ronni37 Chińczycy to mrówki xD

11

@Abominacja Jeszcze wielu rzeczy zapewne nie rozumiesz :)

1

@marcin000019 Już się nie kompromituj xD

1

@Kwiatek67 Czytając ten wpis ostatni jego, to wydaje się nieźle nawiedzony. Mogę się mylić, ale takie wrażenie delikatnie odnoszę

1

@marcin000019 Ja się odniosłem do tego jak ten typ się zachowuje, a Ty do jego wyglądu. Kurtyna :)

1

@marcin000019 Jak Ci się podoba to spoko, o gustach się nie dyskutuje

4

@macio_944 Młodym i dynamicznym xD

28

@tomek8756 Tylko wąsa pod nosem mu brakuje...

2

@Firestone Może faktycznie tak jest. Zapomniałem o BIG SAMIE, ale on jednak coś dał, bo w formie to był top. Dembele w Barcelonie tak na prawdę nigdy się nie odnalazł. Coutinho to przebłyski, ale chyba tak jak mówisz. Dembele pierwsze miejsce

4

Dembele to jest wtopa stulecia chyba... No może jeszcze Cou.

1

@4drian0 Może to łzy szczęścia przed jutrzejszym meczem?

0

@Criss18Barca A gdzie oni Crissu grają? W MLS? :D

0

@norbi77 Skoro na wzór herbu to na wzór herbu. Prosta sprawa. Denne te koszulki, a dodając do tego spodenki to jak klauni. No ale kto co lubi :)

17

Jak dla mnie, to obecnie Argentyna ma najładniejsze stroje na Copa i Euro

2

@norbi77 No jak na wzór herbu to tam jest pasek w naszym herbie Panie. Tam gdzie jest napis FCB więc nie wiem o co Ci chodzi xD Ma rację

24

@Kettger Cudowne są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?