2

@Dundersztyc Ale nie odbywał się "tylko w Anglii". Najlepiej wybrać pierdyliard gospodarzy, a później dać jednemu-dwóm czy dwóm z nich grać większość meczów u siebie

5

E, Nazario, sprawa jest.

-No co tam?

Dołóż parę euraków na Messiego...

0

6

Ukraińcy, proszę dzisiaj o cud!

0

@AntekGriezmann szczerze? Wątpię

4

I oni będą komentować finał Euro...
Eh

9

@10SzymonBarca10 Sądzę, że ci, którzy nie piją na imprezach są jedynymi, którzy trzeźwo myślą :P

#SherlockHolmes

1

Nie wiem czy Wy wiecie, ale dziś dwa kolejne ćwierćfinały Euro 2020
Tak tylko przypominam między tą polityką.

1

@Nerazzurro Co nie zmienia faktu, że to kombinatorzy i cwaniaki. Machają tymi łapami non stop. Nie trawię ich osobiście.

1

@MesQueUnClub96 Nie przejmuj się, ważne, że wiemy kto tego Euro już napewno nie wygra -.-

0

@Kettger chyba MMA

0

Belgia musisz!!

3

Jaka ta Hiszpania jest tragiczna...

6

@kaladin Tego jeszcze nie grali xD

12

@JohnnyBarca Cyrk? Laporta tupnie nogą i załatwione? To tak nie działa, tak myślę.

1

@Bobo25 dzięki za odpowiedź

1

Co z tym powszechnym spisem? Orientuje się ktoś z Was do kiedy? Zapomniałem o tym

1

Pajac przed meczem klęka, przegrywają 0:3 na kilka minut przed końcem meczu a się podpala i chętnie by przeciwnikowi złamał nogę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"faul i kartka, czy nie? Musi, oczywiście" Kto płaci za taki komentarz meczu? Chętnie pójdę i będzie tak samo głupi...

1

Jak ten pier***i xD

0

@BorzyKrzys Nie wszyscy oglądają tak ambitny "sport" co Ty więc pytanie jak najbardziej na miejscu

0

Faul Faul Pan Andrzej Strejlau

0

Faul, świeetnie, doskonale

0

@dawo17 Jak strzeli bramkę to go nie sprzedamy bo super dziewiątka, a jak nie strzeli to go nie sprzedamy bo nie strzela i słaba dziewiątka xD

13

Szkoda, że nie otrzymał takiej informacji...

2

@avexavi Polska wygra z Italią w finale, a nie, czekaj...

1

@EleanoR Bez 7, długie życie to nie będzie :)

21

@Encore No Lewy jest niewątpliwie lepszym piłkarzem niż Denis Suarez

1

@Rust_Cohle @VenoM Chuj Wam w dupę ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?