Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dundersztyc Ale nie odbywał się "tylko w Anglii". Najlepiej wybrać pierdyliard gospodarzy, a później dać jednemu-dwóm czy dwóm z nich grać większość meczów u siebie
5
E, Nazario, sprawa jest.
-No co tam?
Dołóż parę euraków na Messiego...
0
@Ojciec5tkidzieci Też nie
6
Ukraińcy, proszę dzisiaj o cud!
0
@AntekGriezmann szczerze? Wątpię
4
I oni będą komentować finał Euro...
Eh
9
@10SzymonBarca10 Sądzę, że ci, którzy nie piją na imprezach są jedynymi, którzy trzeźwo myślą :P
#SherlockHolmes
1
Nie wiem czy Wy wiecie, ale dziś dwa kolejne ćwierćfinały Euro 2020
Tak tylko przypominam między tą polityką.
1
@Nerazzurro Co nie zmienia faktu, że to kombinatorzy i cwaniaki. Machają tymi łapami non stop. Nie trawię ich osobiście.
1
@MesQueUnClub96 Nie przejmuj się, ważne, że wiemy kto tego Euro już napewno nie wygra -.-
0
@Kettger chyba MMA
0
Belgia musisz!!
3
Jaka ta Hiszpania jest tragiczna...
6
@kaladin Tego jeszcze nie grali xD
12
@JohnnyBarca Cyrk? Laporta tupnie nogą i załatwione? To tak nie działa, tak myślę.
1
@Bobo25 dzięki za odpowiedź
1
Co z tym powszechnym spisem? Orientuje się ktoś z Was do kiedy? Zapomniałem o tym
1
Pajac przed meczem klęka, przegrywają 0:3 na kilka minut przed końcem meczu a się podpala i chętnie by przeciwnikowi złamał nogę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
"faul i kartka, czy nie? Musi, oczywiście" Kto płaci za taki komentarz meczu? Chętnie pójdę i będzie tak samo głupi...
1
Jak ten pier***i xD
0
@BorzyKrzys Nie wszyscy oglądają tak ambitny "sport" co Ty więc pytanie jak najbardziej na miejscu
0
Faul Faul Pan Andrzej Strejlau
0
Faul, świeetnie, doskonale
0
@dawo17 Jak strzeli bramkę to go nie sprzedamy bo super dziewiątka, a jak nie strzeli to go nie sprzedamy bo nie strzela i słaba dziewiątka xD
13
Szkoda, że nie otrzymał takiej informacji...
2
@avexavi Polska wygra z Italią w finale, a nie, czekaj...
1
@EleanoR Bez 7, długie życie to nie będzie :)
21
@Encore No Lewy jest niewątpliwie lepszym piłkarzem niż Denis Suarez
1
@Rust_Cohle @VenoM Chuj Wam w dupę ;*