1

@Deviler Barcelonę obecnie to i Wieczysta by mogła porobić.

1

@FC1899Barca Co tam rzucili na promkę, że się tak wszyscy lampią?

0

@VenoM No jakby nie patrzeć to wszyscy trochę jesteśmy

8

@BulaKG Najlepiej to z wódką. Zapewniam, że nie będzie nudno

0

@Woland10 Barszcz nie jest słaby

1

Dobra, jutro zwalniam Koemana.

2

W sercu wiara, w głowie obawa. Nie dam rady obejrzeć dziś meczu, ale mocno trzymam kciuki za naszych i wierzę w dobry wynik. Vamos Barca! ❤

1

@AlwaysBlaugrana Otóż nie. Treningi to coś zupełnie innego niż bycie w rytmie meczowym. Ale to powinieneś wiedzieć

0

@masq Zapamiętam, dzięki serdeczne :)

0

@Arkon Messi wiedział, że CR7 idzie do PL bo dzwonili do siebie, więc się wystraszył i uciekł do PSG. Czego nie rozumiesz?

2

@masq Nie zgadzam się. Jak widać było tu miejsce na taką historię, wg mnie bardzo fajnie to wymyślono, ale szanuję zdanie.

1

Dopiero dziś obejrzałem Toy Story 4. Jakie to jest dzieło sztuki. Kapitalna baja :D Ogólnie seria TS to mój numer 1 wśród animacji

1

@PatrykBarca Trzeba będzie coś pomyśleć, delikatnie :D Pozdrawiam

1

@Rust_Cohle No właśnie niestety nic :(

8

Dzień dobry wszystkim. Życzę miłego dnia. Smacznej kawusi, herbatki, wysokich wygranych, smacznego rosołku i wielu innych wspaniałych rzeczy

0

@AllBundy @Maciek069 @Rust_Cohle
@4drian0
No no, każda z drużyn

0

RB Lipsk vs Bayern Monachium
Btts + over 4.5 rożnego + over 1.5 kartek
Kurs 11
Ciekawe. Można zagrać za drobne

1

@AmigoBlancos Udaje się, jak najbardziej :)

1

@AmigoBlancos Muszę sporo nadrobić. Będzie sporo czytania :) Bardzo ciekawa seria

0

@Bykunn No coś Ty? I popatrz, wygrał. Niesamowite

1

@Tomo_95 Chciałbym zaznaczyć, że na tym między innymi polega kampania na prezydenta. Na obietnicach. Co miał wyjść i powiedzieć? "Siema, chcę być prezydentem, może uda się coś zrobić, a jak nie to trudno. Głosujcie na mnie, będzie fajnie"

0

@LecimyPoMajstra Głupoty się nie da wyleczyć

0

@Messibestplayerintheworld Ansu, w poniedziałek widzę Cię w robocie. Pozdrawiam, szef

1

@Dojaar Wszyscy wiedzieli, że Barca ma kasę to ją wydoili. Inna sprawa, że za sterami jak widać stali tacy nieudacznicy

0

@Tomek54321 Bardzo dobrze napisane :)

159

Ale już lepiej to wygląda. Trzeba budować nową drabinkę płacową i to się dzieje. Tak myślę

0

@Tomek54321 Być może tak było jak piszesz. Jak dla mnie Laporta zasługuje na jakiś kredyt zaufania bo już raz udało mu się podnieść Barce z kolan. Teraz to zupełnie inne okoliczności bo musi z gówna kręcić bat a tak się nie da. No ale przecież miał narobić transferów na trzysta baniek, zostawić wszystkich, którzy mają pensje z kosmosu i heja... a to, że nikt nie chce takiego Pjanica czy Umtitiego to co tam, Laporta nie umie sprzedawać. Śmiech na sali

3

Jak tam kółeczko płaczków? Złapcie się za ręce i śpiewajcie żałobne pieśni. Spójrzcie na zdjęcia MSN, Xaviego, Iniesty, Ronaldinho na swoich ołtarzykach. Na zdjęcia Pepa i Lucho na ławce trenerskiej, weźcie głęboki oddech bo nie zawsze jest niedziela. Od "czasów" Ronaldinho ludziom sie w doopach poprzewracało. Ten klub jest w miejscu w jakim jest bo ktoś w takie gówno go wprowadził. Nie bronie Laporty, ale nie będę go teraz oceniał, za to Wy, którzy płaczecie z pewnością poradzilibyście sobie na jego stanowisku lepiej.

0

@Comentateiro Nie machnął ręką na sezon, ale doskonale sobie zdaje sprawę, że sporo osób będzie narzekało przy kolejnym słabym sezonie a on będzie miał na co "zrzucać" winę, w razie czego. Ja uważam, że po prostu ten sezon spisał poniekąd na straty a nowy zacznie od zmiany trenera, później dalej pozbywania się szrotu (chyba, że jakimś cudem Umtiti wejdzie na przyzwoity poziom), a później ewentualnie przy dobrych wiatrach na jakieś sensowne wzmocnienia. Do tego przez ten rok wyklaruje się sytuacja z młodzieżą i będzie mniej więcej wiadomo w jakim stopniu na kogo można liczyć a kogo pożegnać. Nie mówiąc o wielkich niewiadomych typu Fati i Cou po kontuzjach czy spisanego już na straty Dembele.

51

@catalanian09 To jest postawa godna prawdziwego kibica. Ja tezy często psioczę na Barcę, ale koniec końców i tak z nią jestem na dobre i na złe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?